Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Dragele mele colege,știu ca nu este frumos sa procedez asa dar este corect sa știm cu ce labagii avem de a face .Acest nesimtit ma disperat cu telefoane de vineri pana astazi,în final am zis sa îl primesc,însă mare teapa.A spus ca vrea sa înghit i am spus prețul și a fost de acord.Când a venit ora de programare surpriza primeschine acest mesaj acum intelege ti voi finalulpost-112429-0-40917100-1476101354_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Dragele mele colege,știu ca nu este frumos sa procedez asa dar este corect sa știm cu ce labagii avem de a face .Acest nesimtit ma disperat cu telefoane de vineri pana astazi,în final am zis sa îl primesc,însă mare teapa.A spus ca vrea sa înghit i am spus prețul și a fost de acord.Când a venit ora de programare surpriza primeschine acest mesaj acum intelege ti voi finalulattachicon.gif20161010_150512.jpg

Buna ziua!. V-a disperat sau nu, oricand se poate bloca ca sa nu mai primiti apeluri. Deci ceea ce ati facut aici nu este profesional si nici etic.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Buna ziua!. V-a disperat sau nu, oricand se poate bloca ca sa nu mai primiti apeluri. Deci ceea ce ati facut aici nu este profesional si nici etic.

Atâta timp cât eu sunt corecta,cer același lucru și din partea clientului,timpul meu costa bani,asa ca agenda mea spune cine vine sau nu ,care este corect și care este tepar.Pe viitor sa nu mai facă asa
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Traveling
  • Oras:Traveling

Atâta timp cât eu sunt corecta,cer același lucru și din partea clientului,timpul meu costa bani,asa ca agenda mea spune cine vine sau nu ,care este corect și care este tepar.Pe viitor sa nu mai facă asa

numarul e de Anglia are cu o cifra mai mult decat nr de Ro eu cand am fost la Maya am sunat de pe numar de Ro si am insiatat pana ne-am vazut si am plecat direct la aeroport. Maya ramane pe sarbatori sa fugim undeva cu tot cu Samara 😉?
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Dragii mei am o singura rugăminte la voi nu mai sunati sa va faceți programare și sa nu o respectati,pentru ca nu este frumos,ar trebuie oare sa dau toate numerele care îmi trag teapa aici?Sau ce ar trebui sa fac ca deja mi se pare lipsa de respect,

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Cred ca cea mai buna varianta ar fi sa nu mai lucrez decât cu cei pe care ai cunosc și sa nu mai stau sa aștept toți labagii care spun ca vin și au telefoanele închise când ar trebui sa ajung la mine

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Cred ca cea mai buna varianta ar fi sa nu mai lucrez decât cu cei pe care ai cunosc și sa nu mai stau sa aștept toți labagii care spun ca vin și au telefoanele închise când ar trebui sa ajung la mine

D-aia nu te-am prins si eu sa te  :doggystyle  :felatie  :sexanal ,ca te incurci cu toti......! :laugh2  :kiss3 .

Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Cred ca cea mai buna varianta ar fi sa nu mai lucrez decât cu cei pe care ai cunosc și sa nu mai stau sa aștept toți labagii care spun ca vin și au telefoanele închise când ar trebui sa ajung la mine

 

niste labagi 

Link spre comentariu

Cred ca cea mai buna varianta ar fi sa nu mai lucrez decât cu cei pe care ai cunosc și sa nu mai stau sa aștept toți labagii care spun ca vin și au telefoanele închise când ar trebui sa ajung la mine

 

la celelalte fete crezi ca vin toti care spun ca da?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

la celelalte fete crezi ca vin toti care spun ca da?

Dragul meu nu ai înțeles un singur lucru,dacă tu iti faci sa spunem programare la mine și eu iti trag teapa,sunt sigura ca tu vei scrie ca sunt repara imediat.Nu este corect poate vi din provincie crezi ca este ok?Iti spun eu nu ,asa ca hai sa o lasam asa ca nu am cu cine.
Link spre comentariu

Dragul meu nu ai înțeles un singur lucru,dacă tu iti faci sa spunem programare la mine și eu iti trag teapa,sunt sigura ca tu vei scrie ca sunt repara imediat.Nu este corect poate vi din provincie crezi ca este ok?Iti spun eu nu ,asa ca hai sa o lasam asa ca nu am cu cine.

 

Nu schimba subiectul. Discutam despre tine. Din ce scrii aici, pari serioasa, dornica sa multumeasca vizitatorul.

Dar daca iti doresti, treci pe circuit inchis, retrage-te dar nu te mai lamenta ca n-a venit un oarecare

  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Nu schimba subiectul. Discutam despre tine. Din ce scrii aici, pari serioasa, dornica sa multumeasca vizitatorul.

Dar daca iti doresti, treci pe circuit inchis, retrage-te dar nu te mai lamenta ca n-a venit un oarecare

Nu cred ca ai tu dreptul sa îmi spui mie ce sa fac,asa ca poți sa mergi pe alt topic, ca deja iti spun ceva și tu.......
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...