Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Daca tu ti ai face programare la mine si ti as trage teapa ai plange pe forum asa ca nu mai.comenta ca nu iti mai raspund ,ca nu are rost

eu pot confirma ca mi-am facut acum ceva timp programare la tine,si cand te-am sunat nu ai mai răspuns si hai zic bai mai astept câteva min si s-au facut vreo 20 ideea e ca programarea era deja facuta inainte cu cateva ore ,daca intervenea ceva puteai sa dai mesaj si nu ma supăram

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

eu pot confirma ca mi-am facut acum ceva timp programare la tine,si cand te-am sunat nu ai mai răspuns si hai zic bai mai astept câteva min si s-au facut vreo 20 ideea e ca programarea era deja facuta inainte cu cateva ore ,daca intervenea ceva puteai sa dai mesaj si nu ma supăram

Dragul meu cred ca ma confuzi,spune mi exact luna si iti demonstrez ca nu esre adevarat.Intodeauna am anuntat cand a intervenit ceva.Daca este asa c.spui tu eu imi cer scuze ,dar sunt sigura ca nu estw adevarat.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Dragii mei programarile se fac din timp, aatazi ma gasiti disponibila pana la ora 21 va pup dulce si va doresc o saptamana minunata

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dragul meu cred ca ma confuzi,spune mi exact luna si iti demonstrez ca nu esre adevarat.Intodeauna am anuntat cand a intervenit ceva.Daca este asa c.spui tu eu imi cer scuze ,dar sunt sigura ca nu estw adevarat.

încă nu am îmbătrânit asa mult ca sa confund lumea ,hai sa o lăsăm asa ca nu vreau sa intru in polemici cu tine ,pur și simplu nu o sa mai revin niciodata la tine si app ce rost avea sa mint si ce câștigăm din asta :))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

încă nu am îmbătrânit asa mult ca sa confund lumea ,hai sa o lăsăm asa ca nu vreau sa intru in polemici cu tine ,pur și simplu nu o sa mai revin niciodata la tine si app ce rost avea sa mint si ce câștigăm din asta :))))

Ok.multumes
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Dragii mei maine începând cu ora 11 se pot face programări. Citiți cu atenție detaliile despre serviciile mele si doar daca va doriti o întâlnire va rog contactați ma va pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...