Sari la conținut

Alice noua in Timisoara 0750761879 ..prima data la voi in Timisoara


Vizitator alicenew

Postări Recomandate

Vizitator alicenew
Reputație: 0

Buna sunt Alice!!!.o blonda apetisanta ,sunt o fire vesela,plină de viața și foarte jucăușa !!

Ofer respect Dar vreau sa și primesc înapoi!!

Răspund doar la telefon și whatsapp!!nu răspund la mesaje normale !!

Tarif:

-100 1 finalizare

-200 2 finalizări

OP

ON in funcție de igiena 30 RON

Diferite poziții

69

COB (abdomen,sâni,fund)

CIM in funcție de igiena 30 RON

URO activ 50 RON

Anal protejat 100 RON

post-344153-0-99277800-1606227601_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator alicenew
Reputație: 0

Tu nu esti cumva tipa aia blonda care facea sex anal neprotejat, care avea deja vreo 4 topice deschise?

Buna!! Sunt noua in timisoara !!nu fac anal neprotejat !! Nu știu despre cine vorbești

Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis

Asta bubuie saraca de prostie... are vreo 4 topice deschise.Domnisoara nu iti stiu numele dar sa stii ca te recunoastem ca esti tu,vrei sa stii cum ne dam seama?Simplu!Dupa rahaturile alea de tarife :30 de lei pentru On,30 pentru Cim.Acum vad ca faci anal protejat si e 100 de lei pai cine crezi ca iti da atat?Poate doar fraierii....O cheama Evelyn,Daria si nu mai stiu cum pe celelalte topice! Vezi ca aici nu esti pe Publi24 sa ti se piarda urma sunt poze incarcate cu tine!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator alicenew
Reputație: 0

Asta bubuie saraca de prostie... are vreo 4 topice deschise.Domnisoara nu iti stiu numele dar sa stii ca te recunoastem ca esti tu,vrei sa stii cum ne dam seama?Simplu!Dupa rahaturile alea de tarife :30 de lei pentru On,30 pentru Cim.Acum vad ca faci anal protejat si e 100 de lei pai cine crezi ca iti da atat?Poate doar fraierii....O cheama Evelyn,Daria si nu mai stiu cum pe celelalte topice! Vezi ca aici nu esti pe Publi24 sa ti se piarda urma sunt poze incarcate cu tine!

 

Fiecare pune ce preț vrea !90%din femeile de aici au același preț !!înseamnă ca e un singur profil cu 1000000 topice !!! Vino la mine dar dacă nu e persoana de care spui tu îmi dai 1000 RON !!! Mi-a zis cineva ca îs Numa prosti pe aici care nu au nimic de făcut decât sa comenteze la femei aiurea dar nu am crezut 🤣🤣 respect pt cei care nu comentează aiurea și își văd in continuare de sunat și vizitat fetele de aici !!

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

Fiecare pune ce preț vrea !90%din femeile de aici au același preț !!înseamnă ca e un singur profil cu 1000000 topice !!! Vino la mine dar dacă nu e persoana de care spui tu îmi dai 1000 RON !!! Mi-a zis cineva ca îs Numa prosti pe aici care nu au nimic de făcut decât sa comenteze la femei aiurea dar nu am crezut respect pt cei care nu comentează aiurea și își văd in continuare de sunat și vizitat fetele de aici !!

ai raspuns ca un adevarat peste, hai sictir

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...