Sari la conținut

FKK Atmost Sauna - Hamburg


Postări Recomandate

  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

Va salut dragilor,

Dupa un maraton de 3 zile in Germania m-am intors cu amintiri frumoase si interesante..Prima oprire a fost in Hamburg unde dupa tura de rigoare data prin celebrul cartier St. Pauli , ne-am hotarat sa face o aventura la un FKK club, ne avand prea multe informatii am ales Atmos (http://www.atmos-saunaclub.de/)(ne era la indemana )...intrarea este 60 euro (include prosoape,halate ,folosirea saunelor ,a piscinelor si ceva bauturi non-alcoolice si gustari). Bautura alcoolica se plateste separat, nu la bar ci aratandu-ti numarul de la garderoba la iesirea din locatie. La intrare ne-au intrebat de unde suntem si ne-au dat in grija unei fete pe nume Ina tot romancuta ca noi sa ne arate si sa ne introduca in locatie, sa ne explice regulile si tarifele. Locatia este undeva la marginea orasului, discreta fara a fi ceva extraordinar insa , te poti relaxa in voie acolo si poti avea parte de clipe minunate alaturi de fete dragute,majoritatea erau romance aproximativ 8 din 15 fete care lucrau in acel moment.Dupa turul de rigoare ne-am integrat si noi in ATMOSfera ,am intrat la dusuri , bar, sauna si fiecare si-a ales fata care i-a placut si a trecut la treaba...doi dintre amicii mei s-au dus cu Ina (pe rand)..:)) eu am ales alta fata tot romanca si ea, am intrat in camera destul de mare si frumos amenajata (chiar mai frumos decat tot ce era pe acolo)..detalii despre actiune nu o sa dau deoare ce in germania nu este ca la noi nu se pune accent pe GFE sau pe alte chestii de aste ,acolo este gimnastica pura ,te duci te descarci te imbraci si pleci...:)) ca pret totul incepea de la 50 euro apoi se mai adugau tot felul de tarife extra. Ex. daca vroiai oral fara prezervativ dar si fara CIM mai puneai 20 euro , daca vroiai anal mai bagai inca 50 si tot asa . Toate fetele din romania care lucreaza aici , pentru ca sunt mai multe dar lucreaza in ture intra si cu romani (nu ca altele de prin Sf. Pauli, care fac nazuri daca te aud ca esti roman),dar sa fiti si voi in regula,fara a fii vulgari sau alte chestii de astea. Per total o experienta placuta avand in vedere ca noi am ajuns pe la 12 noaptea intr-o zi de marti era destul de lejera ATMOSfera, nu prea era aglomerat iar fete erau la discretie,dar nu erau ce cautam eu ceva asiatice sau mulatre.

 

Spor...

 

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...