Sari la conținut

Rebeca 0758772540 noua in oras


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna dragilor😘😘 in ultima vreme am tot primit mesaje, chiar și apeluri pentru a vizita și Timișoara â˜ºï¸ Am in plan ca la sfârșitul săptămânii sa vin cum mare dragâ¤ï¸â¤ï¸

 

Numele meu este Rebeca, am 20 de ani, sunt o fire sociabilă mereu cu zâmbetul pe buze care te scoate din toate stările 😈😈

 

Sunt foarte ordonata in tot ceea ce fac, atât cu, clienții cât și cu igiena apartamentului in care activez.

 

As putea scrie multe despre mine, dar având in vedere ca aceste rânduri ți-au captat atenția, ramane doar sa-mi faci o vizita pentru a ma cunoste personal, chiar și intim 😈😈😈â¤ï¸

 

O sa las mai jos link-ul meu din Oradea pentru a arunca o privire. Va pupacescccccccc🥰🥰

 

https://nimfomane.com/forum/topic/165665-rebeca-0758772540-😘%EF%BF%BD/

 

Prețurile și serviciile mele sunt următoarele:

 

- 150 finalizarea (oral și normal) 30 de minute

- 250 ora (2 finalizări)

-OP/ON ( in funcție de igiena )

-NP

-Finalizare corporală

-Uro (activ-> +50lei)

-Dominare (+50lei)

-Anilingus/cunilingus (pasiv)

-Footfetish

-Handjob

-Fantezii

-69

-Sărutări doar corporale

-Diferite poziții

-Masaj

- nu accept persoane in stare de ebrietate, cu bile sau alte accesorii

post-338114-0-15269800-1606295755_thumb.jpeg

post-338114-0-06292900-1606295772_thumb.jpeg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am reusit sa ajung la ea, in prima ei zi in oras.

Fata este frumoasa, deschisa la discutii.

Ca si actiune eu nu am ce sa comentez. Ii dau fara probleme 10 linie.

Din lipsa de timp, am ramas doar o finalizare.

Salut , poti sa detaliezi putin te rog .

Cum a fost oralul ...

Daca te ai simtit grabit ...

Cum este fata ...

Hai te rog un pic de efort. Ms .

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am reusit sa ajung la ea, in prima ei zi in oras.

Fata este frumoasa, deschisa la discutii.

Ca si actiune eu nu am ce sa comentez. Ii dau fara probleme 10 linie.

Din lipsa de timp, am ramas doar o finalizare.

Salut , poti sa detaliezi putin te rog .

Cum a fost oralul ...

Daca te ai simtit grabit ...

Cum este fata ...

Hai te rog un pic de efort. Ms .

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut din nou , scuze pt dublul post de mai sus .

Am conoscut o azi pe Rebeca .

Cum am facut sa o cunosc , vazand topicul.si cateva randuri pe whats app.

Locatia pe foarte aproape de mall cred daca ma ajuta memoria ca au mai fost fete in locatia respectiva daca nu pe aceiasi strada , in fine.

Fata este cea din poze in realitate mi se pare putin firava . 10 pt fotograf

Igiena nu am ce sa reprosez .

Oral nep , slab 7 , se ajuta cu mana .

Normal protejat 8 am simtit o foarte rece

.

Tin sa precizez ca nu am fost grabit .

De revenit nu stiu , a fost foarte agitata este posibil sa fi indus si mie starea .

De recomandat mai bine m as abtine.

Banuti 150 de lei , timp. Putin peste 30 de min.

Statea ei de agitatie plus sexul mecanim ma face sa dau o nota per total de 7 si cred ca este mare .

Multumesc Rebeca .

Sanatate

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna! Prefer sa rămân diplomata pana la capăt si sa tin ascunse detaliile intime ale acțiunii in sine. Îmi pare sincer rău pentru “ starea de agitație” pe care specifici ca ți-am transmis-o. Sincer nu am întâmpinat probleme de genul cu, clienții : ,, sexul mecanic “. Dar apreciez și o sa tin cont de observatiile făcute de tine. Pupiceiiiii

Salut din nou , scuze pt dublul post de mai sus .

Am conoscut o azi pe Rebeca .

Cum am facut sa o cunosc , vazand topicul.si cateva randuri pe whats app.

Locatia pe foarte aproape de mall cred daca ma ajuta memoria ca au mai fost fete in locatia respectiva daca nu pe aceiasi strada , in fine.

Fata este cea din poze in realitate mi se pare putin firava . 10 pt fotograf

Igiena nu am ce sa reprosez .

Oral nep , slab 7 , se ajuta cu mana .

Normal protejat 8 am simtit o foarte rece

.

Tin sa precizez ca nu am fost grabit .

De revenit nu stiu , a fost foarte agitata este posibil sa fi indus si mie starea .

De recomandat mai bine m as abtine.

Banuti 150 de lei , timp. Putin peste 30 de min.

Statea ei de agitatie plus sexul mecanim ma face sa dau o nota per total de 7 si cred ca este mare .

Multumesc Rebeca .

Sanatate

  • Like 1
Link spre comentariu

well, fara sa mai pot rezista la perioada de post, m-am decis sa vizitez pe Rebeca

si bine am facut

aflat locatia la telefon (o voce f placuta) undeva langa circumvalatiunii, restul detaliilor le stiam de aici

am frunzarit si topicul de pe Oradea, si, desi nu eram f convins, am zis: mai da' ce, doar nu ti-e frica de o tzeapa!

(fac aici o paranteza, pot sa spun ca am si uitat cum e sa iau tzeapa, de obicei ma uit pe forum si eventual pe listele lui statistics, si ma lamuresc destul de repede)

bun, programat peste aprox o ora, prezentat la locatie, urc sus, de dupa usa ma intampina Rebeca, subtirica, pe tocuri inalte, m-am uitat in sus la ea :)

 

o mica introducere si apoi purces in camera din fund, stabilit o fin, cu o eventual posibilitate de prelungire la 1h

echipat amandoi de lucru, un mic preludiu, apoi trecut la 69 cu ON, bunicel am simtit un pic "pieptenele" dar pe mine nu m-a deranjat, a fost exact la limita cat sa fie placut

shimbat NP cu misionar, LOT si capra unde am si finalizat

 

mi-a fost clar din minutul 2 ca o sa vreau sa pelungesc, si dupa ce a verificat daca e libera, am si stabilit

dar mai intai o pauza de tzigara unde am schimbat cateva vorbe, ocazie cu care am vazut ca chiar are agenda pt programari :D

 

bun, revenim, incep cu cuni si apoi trecem iar la 69 unde am poposit un pic si pe la anni, neam mai invartit cateva pozitii asa ca aproape a trecut si a doua jumate de ora

prin urmare am mai prelungit cu inca o ora, DA! si eu ma miram :)

 

in ora a doua am avut parte e mai multe pozitii la NP si apoi iar ON, in fine, nu mai retin exact.

DTD: undeva la 1:50

Ulterior am constatat ca foloseste si Whatsapp.

 

cateva note:

aspect: 10 cam 1.65, frumoasa, subtirica, sani medii superbi, un fundulet numa bun de tinut in palma

Locatia: 8 apartament obisnuit, baia moderna, am primit prosp mare

ON: 8 de incurajare :)

NP: 9 toate pozitiile mi-au placut, in special caprita si LOT, geme usor, contre fin ocazional, se uita la mine cu o privire f interesanta, nu stiu cum sa o descriu in cuvinte: zambeste usor asa misterios

cuni: cred ca am f aproape de extaz de cateva ori dupa gemete si contre

Atitudine: 10: foarte ok, grijulie, atitudine pro-client, nu mi-a refuzat nimic in afara de sarut, de fiecare data eu am cerut sa schimbam pozitia, m-am simtit rasfatat :)

Igiena: 10 am explorat chiar peste tot, impecabila

 

te tzuc Rebeca

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

*mi-a fost clar din minutul 2 ca o sa vreau sa pelungesc, si dupa ce a verificat daca e libera, am si stabilit

:laugh2 :laugh2 :laugh2

Dau o țuică!

Mi-ai (re)adus zâmbetul pe față după o seară tare nefastă!!

 

Îți mulțumesc din tot sufletul!! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

😈😈😈 te pupaceeeeesc 😘😘

well, fara sa mai pot rezista la perioada de post, m-am decis sa vizitez pe Rebeca

si bine am facut

aflat locatia la telefon (o voce f placuta) undeva langa circumvalatiunii, restul detaliilor le stiam de aici

am frunzarit si topicul de pe Oradea, si, desi nu eram f convins, am zis: mai da' ce, doar nu ti-e frica de o tzeapa!

(fac aici o paranteza, pot sa spun ca am si uitat cum e sa iau tzeapa, de obicei ma uit pe forum si eventual pe listele lui statistics, si ma lamuresc destul de repede)

bun, programat peste aprox o ora, prezentat la locatie, urc sus, de dupa usa ma intampina Rebeca, subtirica, pe tocuri inalte, m-am uitat in sus la ea :)

 

o mica introducere si apoi purces in camera din fund, stabilit o fin, cu o eventual posibilitate de prelungire la 1h

echipat amandoi de lucru, un mic preludiu, apoi trecut la 69 cu ON, bunicel am simtit un pic "pieptenele" dar pe mine nu m-a deranjat, a fost exact la limita cat sa fie placut

shimbat NP cu misionar, LOT si capra unde am si finalizat

 

mi-a fost clar din minutul 2 ca o sa vreau sa pelungesc, si dupa ce a verificat daca e libera, am si stabilit

dar mai intai o pauza de tzigara unde am schimbat cateva vorbe, ocazie cu care am vazut ca chiar are agenda pt programari :D

 

bun, revenim, incep cu cuni si apoi trecem iar la 69 unde am poposit un pic si pe la anni, neam mai invartit cateva pozitii asa ca aproape a trecut si a doua jumate de ora

prin urmare am mai prelungit cu inca o ora, DA! si eu ma miram :)

 

in ora a doua am avut parte e mai multe pozitii la NP si apoi iar ON, in fine, nu mai retin exact.

DTD: undeva la 1:50

Ulterior am constatat ca foloseste si Whatsapp.

 

cateva note:

aspect: 10 cam 1.65, frumoasa, subtirica, sani medii superbi, un fundulet numa bun de tinut in palma

Locatia: 8 apartament obisnuit, baia moderna, am primit prosp mare

ON: 8 de incurajare :)

NP: 9 toate pozitiile mi-au placut, in special caprita si LOT, geme usor, contre fin ocazional, se uita la mine cu o privire f interesanta, nu stiu cum sa o descriu in cuvinte: zambeste usor asa misterios

cuni: cred ca am f aproape de extaz de cateva ori dupa gemete si contre

Atitudine: 10: foarte ok, grijulie, atitudine pro-client, nu mi-a refuzat nimic in afara de sarut, de fiecare data eu am cerut sa schimbam pozitia, m-am simtit rasfatat :)

Igiena: 10 am explorat chiar peste tot, impecabila

 

te tzuc Rebeca

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hollywoo
  • Oras:Hollywoo

well, fara sa mai pot rezista la perioada de post, m-am decis sa vizitez pe Rebeca

si bine am facut

aflat locatia la telefon (o voce f placuta) undeva langa circumvalatiunii, restul detaliilor le stiam de aici

am frunzarit si topicul de pe Oradea, si, desi nu eram f convins, am zis: mai da' ce, doar nu ti-e frica de o tzeapa!

(fac aici o paranteza, pot sa spun ca am si uitat cum e sa iau tzeapa, de obicei ma uit pe forum si eventual pe listele lui statistics, si ma lamuresc destul de repede)

bun, programat peste aprox o ora, prezentat la locatie, urc sus, de dupa usa ma intampina Rebeca, subtirica, pe tocuri inalte, m-am uitat in sus la ea :)

 

o mica introducere si apoi purces in camera din fund, stabilit o fin, cu o eventual posibilitate de prelungire la 1h

echipat amandoi de lucru, un mic preludiu, apoi trecut la 69 cu ON, bunicel am simtit un pic "pieptenele" dar pe mine nu m-a deranjat, a fost exact la limita cat sa fie placut

shimbat NP cu misionar, LOT si capra unde am si finalizat

 

mi-a fost clar din minutul 2 ca o sa vreau sa pelungesc, si dupa ce a verificat daca e libera, am si stabilit

dar mai intai o pauza de tzigara unde am schimbat cateva vorbe, ocazie cu care am vazut ca chiar are agenda pt programari :D

 

bun, revenim, incep cu cuni si apoi trecem iar la 69 unde am poposit un pic si pe la anni, neam mai invartit cateva pozitii asa ca aproape a trecut si a doua jumate de ora

prin urmare am mai prelungit cu inca o ora, DA! si eu ma miram :)

 

in ora a doua am avut parte e mai multe pozitii la NP si apoi iar ON, in fine, nu mai retin exact.

DTD: undeva la 1:50

Ulterior am constatat ca foloseste si Whatsapp.

 

cateva note:

aspect: 10 cam 1.65, frumoasa, subtirica, sani medii superbi, un fundulet numa bun de tinut in palma

Locatia: 8 apartament obisnuit, baia moderna, am primit prosp mare

ON: 8 de incurajare :)

NP: 9 toate pozitiile mi-au placut, in special caprita si LOT, geme usor, contre fin ocazional, se uita la mine cu o privire f interesanta, nu stiu cum sa o descriu in cuvinte: zambeste usor asa misterios

cuni: cred ca am f aproape de extaz de cateva ori dupa gemete si contre

Atitudine: 10: foarte ok, grijulie, atitudine pro-client, nu mi-a refuzat nimic in afara de sarut, de fiecare data eu am cerut sa schimbam pozitia, m-am simtit rasfatat :)

Igiena: 10 am explorat chiar peste tot, impecabila

 

te tzuc Rebeca

Deci tu mi-ai futut mie meciu'...crezi că nu te-am observat???

 

Pai nu mă duc eu la Luiza?? Dauna totală ii dau ;)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...