Sari la conținut

Rebeca 0758772540 noua in oras


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Rebeca 0758772540 noua in oras

Numa ce am venit de la Rebe.. Am vb de dimi cu Amy fata fiind f ok dar nu a mai avut locuri când am contactat-o.. Am încercat la Pandreea iar nu am găsit locuri.. Intru final am vb cu Rebe.o alegere superba... Nu ca nu ar fi fost și celalalte fete. ÃŽn fine eu puțin băut de 1 dec.imi deschide ușa o fata drăguță slim cu un cur super și niște sâni superbi.. Deci ne am futut mult și bine am și depășit timpul de 30 min dar ea nu a zis nimic. Doamne ce priveliște și în misionar și pe burta și lateral și cum vreți ii zburau sâni stânga dreapta.. Spectacol... Buna în draci de pula. Deci chiar ii ce trebe și ms frumos pt tot Rene🥰

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Numa ce am venit de la Rebe.. Am vb de dimi cu Amy fata fiind f ok dar nu a mai avut locuri când am contactat-o.. Am încercat la Pandreea iar nu am găsit locuri.. Intru final am vb cu Rebe.o alegere superba... Nu ca nu ar fi fost și celalalte fete. ÃŽn fine eu puțin băut de 1 dec.imi deschide ușa o fata drăguță slim cu un cur super și niște sâni superbi.. Deci ne am futut mult și bine am și depășit timpul de 30 min dar ea nu a zis nimic. Doamne ce priveliște și în misionar și pe burta și lateral și cum vreți ii zburau sâni stânga dreapta.. Spectacol... Buna în draci de pula. Deci chiar ii ce trebe și ms frumos pt tot Rene🥰

Buna relatarea. Scurta, clara si imediata. O experienta super reusita!

 

( nu ți port pica deloc!😄)

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

😘😘😸😺

Numa ce am venit de la Rebe.. Am vb de dimi cu Amy fata fiind f ok dar nu a mai avut locuri când am contactat-o.. Am încercat la Pandreea iar nu am găsit locuri.. Intru final am vb cu Rebe.o alegere superba... Nu ca nu ar fi fost și celalalte fete. ÃŽn fine eu puțin băut de 1 dec.imi deschide ușa o fata drăguță slim cu un cur super și niște sâni superbi.. Deci ne am futut mult și bine am și depășit timpul de 30 min dar ea nu a zis nimic. Doamne ce priveliște și în misionar și pe burta și lateral și cum vreți ii zburau sâni stânga dreapta.. Spectacol... Buna în draci de pula. Deci chiar ii ce trebe și ms frumos pt tot Rene🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna dimineața dragii mei 😺😘😘 disponibilă pentru programăriâ¤ï¸ðŸ˜˜ðŸ˜»

‼ï¸Tin sa va reamintesc ca mâine este ultima mea zi la voi in oraș și voi fi disponibilă de la ora 11:00 pana la ora 19:00‼ï¸

post-338114-0-58482400-1607071410_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna seara dragii mei❣️ revin cu forte noi la voi in oraș💋💋 va aștept cu drag pentru programari la același număr de telefon, respectiv ( 0758772540 ). Mâine voi detalia locația și programul la care voi începe programările. Va pupa rrrrrrrău pisicuța🐱🥰🥰4A32C6CB-0AE1-4C8D-9B6A-AD7F005B960D.jpeg.dd4c881f7ad82c3e4467bd771e3f8f7a.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 19 ore, yoggie79 a spus:

Locatie birou, și o actualizare de servicii și tarife, te rog. Mulțumesc 

- 150 finalizarea (oral și normal) 30 de minute

- 250 ora (2 finalizări)

-OP/ON ( in funcție de igiena ) 

-NP

-Finalizare corporală 

-Uro (activ-> +50lei)

-Dominare (+50lei)

-Anilingus/cunilingus (pasiv)

-Footfetish

-Handjob

-Fantezii

-69

-Sărutări doar corporale

-Diferite poziții 

-Masaj

- nu accept persoane in stare de ebrietate, cu bile sau alte accesorii

Locatie: intre Kauflandul de pe Circumvalațiunii și Iulius mall😘😘 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...