Sari la conținut

Robert si Stefania 0756560150


Postări Recomandate

Robert si Stefania,cuplu din Bucuresti,37,36 ani

Oral

Normal

Uro

Cuni-anilingus

Handjob(labuta)

Finalizare faciala sau pe corp

Poze reale in link

350 de lei ora

Atentie! Nu intram decat in cuplu.Sotul poate sa participe sau sa priveasca.Pt detalii,dorinte si alte placeri la nr din titlu sau whatsapp

Multumim!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Rugaminte!

Oferim si cerem seriozitate!

Momentan nu avem locatie stabila,dar inchiriem de regula aceiasi garsoniera,in momentul cand avem stabilit ceva.Costul garsonierei il suportam noi.Garsoniera se va plati de catre noi,in momentul in care a sosit clientul,deoarece am platit inainte de sosirea clientului si acesta nu a mai venit.

Nu suntem fotomodele,avem o varsta..,avem copii,sotul are job,deci facem apel inca o data la seriozitatea dvs cand vine vorba de programare.

Pozele din link sunt reale,facute de sotul meu in timp ce eu ma jucam cu un client.Poze face numai sotul meu si numai cu cei cu care ne-am mai intalnit.Nu cereti poze de la prima intanire,va rog.

Momentan,cam atat.

 

O zi buna!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am înțeles, dar garsoniera în ce zona se închiriază?

Chiar ma interesează o întâlnire cu voi😉

Am o fantezie fantastic de mare și mi ar face placere sa o îndeplinesc cu tine😊🥂

Link spre comentariu
Am înțeles, dar garsoniera în ce zona se închiriază?

Chiar ma interesează o întâlnire cu voi

Am o fantezie fantastic de mare și mi ar face placere sa o îndeplinesc cu tine

 

Am inchiriat in doua locuri,Iancului si Vitan.Pt mai multe detalii ii scrieti sotului pe whatsapp.Poate va raspunde mai greu,deoarece e la job,dar nu o sa raspunda dupa 3 ore in nici un caz.

  • Like 1
Link spre comentariu

Mulțumesc frumos,pentru raspuns

Momentan este soția acasă și nu vreau sa prindă cumva discuția... 😉🥂.

Oricum, îmi doresc f mult sa ne intalnim😊

Cu placere! Nici eu nu pot sa stau mult pe nimfomane,deoarece gradinitele si scolile sun inchise si am ocupatie acum pe timpul zilei si nu cu unul...

Seara daca vrei..e ok.Vorbesti cu sotul meu.O sa incerc sa raspund si sa postez si eu aici.

Link spre comentariu

Mulțumesc frumos,pentru raspuns

Momentan este soția acasă și nu vreau sa prindă cumva discuția... .

Oricum, îmi doresc f mult sa ne intalnim

Ti-ar placea sa ma futi cum vrei tu si sotul meu sa stea cuminte pe un scaun,sa ne priveasca si sa se masturbeze?Pt intalnire vorbesti pe whatsapp cu sotul meu din timp.Sa stie cum procedeaza cu inchirierea garsonierei.
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ti-ar placea sa ma futi cum vrei tu si sotul meu sa stea cuminte pe un scaun,sa ne priveasca si sa se masturbeze?Pt intalnire vorbesti pe whatsapp cu sotul meu din timp.Sa stie cum procedeaza cu inchirierea garsonierei.

Păcat ca nu îți pot scrie în privat...

 

Nu vreau sa facem sex. Mi ar place sa te ling peste tot în timp ce ii faci lui oral, sa te ling în timp ce faceți sex, fingering, sa mi faci facesitting... Chestii din astea

Ai fi de acord??😉😘😘

Link spre comentariu

Păcat ca nu îți pot scrie în privat...

 

Nu vreau sa facem sex. Mi ar place sa te ling peste tot în timp ce ii faci lui oral, sa te ling în timp ce faceți sex, fingering, sa mi faci facesitting... Chestii din astea

Ai fi de acord??

Crezi ca poti sa-ti tii respiratia mai mult de 30 de secunde,daca ma asez cu bucile mele mari pe gura si pe nasul tau? Si,da,se poate face ce-ti doresti.Iti dau si un pont,mi-ar placea mult sa-ti simt limba adanc infipta in anusul meu,in timp ce sotul o are bagata in pussy

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pussy land
  • Oras:pussy land

Robert si Stefania,cuplu din Bucuresti,37,36 ani

Oral

Normal

Uro

Cuni-anilingus

Handjob(labuta)

Finalizare faciala sau pe corp

Poze reale in link

350 de lei ora

Atentie! Nu intram decat in cuplu.Sotul poate sa participe sau sa priveasca.Pt detalii,dorinte si alte placeri la nr din titlu sau whatsapp

Multumim!

Buna,

Poate ar fi cazul sa detaliezi / nuantezi un pic serviciile. Uro activ, pasiv sau ambele? Daca si pasiv, accepti pe fata si in gura? Sotul este bi? Suge si el pula? Sau accepta sa i se suga? Accepti dubla penetrare vaginal-anal? Finalizare orala? Inghiti? Deepthroat? Throatfuck? Puking? Fisting? 

Acepti finalizare pe fata si sotul sa te curete dupa? 

Este bine sa fiecare sa stie la ce sa se astepte, ce se permite, ce nu. 

Seara faina!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Crezi ca poti sa-ti tii respiratia mai mult de 30 de secunde,daca ma asez cu bucile mele mari pe gura si pe nasul tau? Si,da,se poate face ce-ti doresti.Iti dau si un pont,mi-ar placea mult sa-ti simt limba adanc infipta in anusul meu,in timp ce sotul o are bagata in pussy

Suna perfect😉, hmm o sa iasă super kinky😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucurest
  • Oras:Bucurest

Buna,

Poate ar fi cazul sa detaliezi / nuantezi un pic serviciile. Uro activ, pasiv sau ambele? Daca si pasiv, accepti pe fata si in gura? Sotul este bi? Suge si el pula? Sau accepta sa i se suga? Accepti dubla penetrare vaginal-anal? Finalizare orala? Inghiti? Deepthroat? Throatfuck? Puking? Fisting?

Acepti finalizare pe fata si sotul sa te curete dupa?

Este bine sa fiecare sa stie la ce sa se astepte, ce se permite, ce nu.

Seara faina!

Cuckold?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...