Sari la conținut

0737952063


Postări Recomandate

  • Oras:Calea victoriei
  • Oras:Calea victoriei

Hello guys  ! Sunt disponibila astăzi de la ora 17 🥰 

1 finalizare - 150

1 ora -300

Oralul si sarutul în funcție de igiena ! 

Ca locatie : Strada Tudor arghezi nr 26 !  În spatele parcării subterane de la Intercontinental  ! ❤

Vă aștept pentru programari ! ❤

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am vizitat eu, și mă felicit pentru asta. Am avut un feeling bun despre ea și am nimerit-o de data asta.

Am sunat și prima impresie a fost bună, prezență agreabilă, inteligentă și amuzantă. Era în mutări, schimba adresa și m-a avertizat că deși mă poate primi nu e aranjată (nici ea, nici locul). Însă curiozitatea era și mai mare. Așa că am ajuns undeva pe Batiștei unde era ea.

Adresa nu e relevantă, că nu va mai sta acolo, și nici cum era aranjat (era o garsonieră ok, dar nu îi place ei deci...). 

Fizic este tânără, nu foarte înaltă, slim, sâni medii, nu sunt de 10 dar mi-au plăcut la interacțiune. La chip este foarte drăguță. Chiar i-am spus că la fix am prins-o nemachiată, să văd „adevărul”.  Un corp tânăr, talie fină, picioare frumoase...

I-am spus că eram foarte interesant de partea cu „dth” și asta am și primit. Yes she can. E plăcut, fără dificultate, fără dinți. 7/5...

Am făcut și normal protejat, 2 poziții. Știe meserie, știe să se uite la tine, să zâmbească, să se miște... Nu e începătoare, a prestat în afară 4 ani, și se vede rafinamentul. Ah, fără pupici, fk... regulile casei.

Am revenit pentru final oral, superb, COF/COM combinat, minunat. 

Nu am putut sta prea mult, eram pe fugă, așa că distracția a fost 200 (150+50)

Am să mai revin.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

Am vizitat-o si eu pe domnisoara de doua ori, in locatii diferite, si pot spune ca a in ambele situatii a fost o vizita reusita.

Subtirica, cu fundul bombat care este punctul forte pacat ca nu e si in meniu, sani frumosi dar putin lasati pentru ca a slabit in ultima perioada, igiena corespunzatoare de fiecare data si, cel putin in cazul meu, atitudine joviala si kinky.

Ne-am inteles minunat pe parcursul ambelor intalniri unde am avut parte de un oral foarte bun, cu deep, futai ca la carte in diverse pozitii unde se poate observa experienta dobandita pana in prezent.

Locatia nu o punctez pt ca se schimba des.

Domnisoara asa cum am spus frumusica, subtirica, fundulet bombat, sani frumosi - 9

ON - 10

NP - 10

Iginea - 10

Atitudine GFE - 10 (in cazul meu)

Amenda - 350 ora

Spor la treaba 😜

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Calea victoriei
  • Oras:Calea victoriei

Buna băieți ! I'm back 😈😸 ! Va  aștept  la mine 🥰 Dupa  cum știți:

150-finalizarea 

300 -ora 

Pentru Finalizare faciala\orala 

Oralul si sarutul în funcție de igiena și chimie ✌ 

CALEA DUDEȘTI NR 94   , VITAN 

Link spre comentariu
  • Oras:Calea victoriei
  • Oras:Calea victoriei

Bună dimineața ! Haideți sa începem saptamana frumos 😍 

DE ASTAZI POT FI GASITA LA:

Calea victoriei nr 2 ! Piața națiunilor Unite! 

Prețul pentru o finalizare :150 lei 

Prețul pentru o ora :300 

Write me ,on whats upp 💟

Link spre comentariu

Am ajuns si eu in seara aceasta la posesoarea topicului ( zic asa pentru ca nu stiu cum o cheama , s-a prezentat dar am uitat :)) )

Contact :  la nr de telefon , stabilit pe zi pentru seara , mi a placut vocea si cum vorbea la telefon , zici ca vorbeam cu o amica

Locatia : centrala , cum are si la descriere calea victoriei 2 

Tipa : slim , tunsa destul de scurt , genul girl next door , frumusica , ochii frumosi verzi sau albastri nu mi am dat seama exact , pozele sunt reale ( se poate vedea si dupa tatuajele de pe gamba ) , sanii micuti-medii , nu are silicoane , fund misto , rotund ( n ai zice la cat de slim e ca are fund asa misto  ) 

Oral : as da un 7-8 , o suge destul de bine , si cu putin deep , limbi , insa fara atentie la imprejur

Normal : finalizat in misionar , n am mai apucat alte pozitii sa zic ce si cum

Gfe e misto , fata are o atitudine pozitiva asa , comunicativa , te simti bine in compania ei , Fk nu face , ii mai poti fura insa un pupic.

Pret : 150 nr lasati la final

De revenit ? daca o mai prind as mai vizita o , nu va ramane 4ever aici , lucreaza pe afara ,

PS : mi a adus aminte de tipa bruneta din filmul  " Suge-o Ramona " ( pentru cine a vazut filmul , seamana destul de bine )

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...