Sari la conținut

Giullia 0736812759


iulia386

Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

Buna dragutilor🥰🖤 numele meu este Giullia( alias Iulia acum ceva timp)

Am sa fiu in Arad pentru o scurta perioada incepand cu acest week-end🖤â•

 

Recenzii din Ploiesti: https://nimfomane.com/forum/topic/84159-iulia-0736-725-386/page-35

â•Am sa revin cu detaliile despre locatie/program cand am sa ajung â•

 

‼ï¸0736812759‼ï¸

 

Preturile : 150/1 finalizare , 250/1h aceste preturi includ urmatoatele servicii : sex protejat (diferite pozitii ), oral protejat/neprotejat (in functie de igiena) , 69, sarutari pe corp, masaj de relaxare , COB , sex intre sani .

 

Serviciile extra : CIM-100/COF-100

 

La mine in locatie veti avea la dispozitie prosoape curate, produsele de igiena corporala , puteti face dus la sosire( eventual la plecare in functie de cum doriti) â•

 

Sa va spun putin despre mine ?! Sunt mult pe GFE experience , o fire calma dar nu plictisitoare , imi plac conversatiile interesante, atingerile, lucrurile facute cu calm dar si cu o tenta wild, oricum nimic dezamagitor (promit), respect persoanele ce imi pasesc pragul 💋 si astept acelasi lucru din partea lor . Muncesc pentru ca imi plac banii, as mintii sa spun ca e doar si doar de placere insa daca sunt aman2🤫🤫🤫 nu va mai spun restul hihihi asta ca sa spargem putin gheata in zona de « poate e mecanica Â» « nu ii place ce face Â» 🥰🥰🥰 . Va astept cu drag 💕

 

P.s: â›”ï¸Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii (ca si voi de asemenea in decizia de a ramane sau nu )

 

In cazul in care am omis ceva imi puteti pune intrebari aici ‼ï¸si Revin cu detalii ‼ï¸

Va pupacesc seara faina 💕🖤

post-230986-0-50189800-1606327337_thumb.jpeg

post-230986-0-21854000-1606327346_thumb.jpeg

post-230986-0-79725200-1606327353_thumb.jpeg

post-230986-0-73214400-1606327361_thumb.jpeg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Te asteptam cu drag!

Se pare ca pandemia aduce fete noi in oras 😃

Speram ca si serviciile sa fie pe masura!

Nu lucrez in Romania in general insa mi-am lasat “loc de buna ziua†si la ultima mea vizita in Ploiesti tocmai pentru ca raportul pret/calitate a fost corect si placut pentru ambele parti (eu/persoana in cauza) desi desigur ca “vorba multa saracia omului†asa ca te astept cu drag sa te convingi de toate cele precizate de mine mai sus . Pupici💕💋

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Buna seara dragutii mei ðŸ’‹ðŸ–¤â€¼ï¸ Am revenit cu detaliile locatiei pe perioada 27/11-01/12‼ï¸

‼ï¸â€¼ï¸Ma puteti gasi in zona vechiului cazino/ parcul copiilor mai multe detalii 📞📞 ‼ï¸â€¼ï¸

Maine voi incepe putin mai tarziu respectiv dupa ora 15:00-16:00 pana la ora 22:00

Dar orarul zilnic v-a fi 11:00/22:00 (orice modificare a programului v-a fi prezentata aici)👀🙇ðŸ½â€â™€ï¸ðŸ–¤

 

Disponibila pentru programari‼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸ðŸ“žðŸ’•

Pentru programari ma puteti gasi la numarul 0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£3ï¸âƒ£6ï¸âƒ£8ï¸âƒ£1ï¸âƒ£2ï¸âƒ£7ï¸âƒ£5ï¸âƒ£9ï¸âƒ£ (Apel,SMS,whatsapp)

âºProgramarile se fac cu minim 30 minute inainte

âºNerespectarea programarii(fara motiv/neanuntat) duce la blocarea permanenta a numarului‼ï¸

âºProgramarile facute din timp trebuiesc confirmate cu 1h inaineâ€¼ï¸ Altfel programarea este automat anulata de catre mine🤷ðŸ»â€â™€ï¸

 

Va pupacesc 💕â•â•

post-230986-0-55480200-1606412054_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Iti multumesc pentru recenzie 💋. Te astept din nou cu drag🖤 pupici

 

P.S : Imi place foarte mult la voi in Arad, am fost vizitata doar de persoane super faine , vibe perfect si bun simt va pupacesc💋💕

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...