Sari la conținut

Synthi 0756683598 prima data in oras la voi


Vizitator synthi

Postări Recomandate

Vizitator synthi
Reputație: 0
Acum 2 ore, 6characters a spus:

Am incercat din nou astazi, odata dimineata si odata acum seara. I-am lasat si un mesaj in care i-am spus ca imi poate raspunde oricand fara probleme, sau poate sa imi dea un apel si revin eu ulterior cu un telefon. 

Nu am reusit nici in felul acesta sa dau de ea. Pacat... chiar mi-ar fi placut sa o cunosc. 

Buna😉💋imi cer scuze de nu am raspuns dar eram foarte ocupata. maine este ultima zi ca sunt in cluj.maine incerc sa va raspund cat mai repede pot. dupa ora 11 puteti lasa mesaj cu ora care doriti sa ma vizitați.daca nu rasp pe moment raspund cum sunt libera.dar de la ora 11 se pot face inca cateva programări .va sarut dulce 💋

Link spre comentariu
Vizitator crristian
Reputație: 0
La 15.12.2020 la 19:30, synthi a spus:

Bună seara oameni minunați.Nu mă intorc miercuri, de data asta ajung la voi in Cluj vineri si voi sta pana joia viitoare.vă sărut dulce dulce și abia astept să vă revăd. 😉💋Synthi.

V-am pus poza asta ca să vă conving că nu vârsta contează😉😘💋iar vârsta mea exactă este43,dar pt mine sunt doar numere de matematică. Vă doresc o seară super minunată și ne revedem vineri😉

20201212_233051.jpg

Asta da,altele abia merg la 43 de ani,nem semmi

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
Acum 8 ore, roberto13 a spus:

Salutare si la multi ani! Cand revii la Cluj Sinthi? :) 

😘La multi ani.am ajuns azi dupamasa la Cluj.😘😉va doresc o seara minunata si va sarut dulce dulce.Synthi.

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
La 30.12.2020 la 15:46, crristian a spus:

Asta da,altele abia merg la 43 de ani,nem semmi

Eu si la 80 am sa fac sfoara si nu numai😁😊😉totul depinde de noi femei cat ne respectăm si ne ținem in forma 😘pupici

Link spre comentariu
Vizitator crristian
Reputație: 0
La 08.01.2021 la 22:08, synthi a spus:

Eu si la 80 am sa fac sfoara si nu numai😁😊😉totul depinde de noi femei cat ne respectăm si ne ținem in forma 😘pupici

Bravo Synthi,vei putea face si sex,in schimb barbatul nu,🌹

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
La 10.01.2021 la 14:04, crristian a spus:

Bravo Synthi,vei putea face si sex,in schimb barbatul nu,🌹

Cu mine si barbatul va putea😉am eu grija. totul se poate doar trebuie sa vrei cu adevarat😊😘❤va sarut  dulce

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna printisorilor. ma reîntorc miercuri in cluj.azi dimineata am plecat 💋va sărut dulce si ne revedem miercuri.o seara minunata va doresc tuturor,Synthi

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
Acum 5 ore, marco33 a spus:

Bună Synthi, 

Ești la Cluj? Am tot sunat dar fără răspuns...

Multumesc!

Buna tuturor😊💋Acum am ajuns din nou la voi in Cluj.Va astept cu mare drag să petrecem cat mai multe momente de nebunii impreuna😊💋maine va promit fac poze noi ca sa vedeti ca mi-am tuns  parul scurt pt ca imi doream ca anu nou sa fie cu look nou .dar cred ca nu lungimea părului e important ci momentele nebunatice si sa va simțiți super bine la maxim,.va sărut dulce unde vi e pofta mai mare.Synthi😉😊

Link spre comentariu

18 hours ago, josephseed said:

Buna Synthi, noi, muritorii de rand cum te putem contacta?

Mentionez ca am incercat Whatsapp, Apel Telefonic si SMS pe numarul din titlu la ore diferite din zi.

Nu raspunde la telefon / nu sta pe telefon atunci cand e cu clienti, de aceea si mie mi-a luat cateva zile pana cand am reusit sa vorbesc cu ea. Lasa-i cate un mesaj pe WhatsApp, odata la cateva zile, fara sa o stresezi si iti va raspunde pana la urma. 

Succes. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...