Sari la conținut

Synthi 0756683598 prima data in oras la voi


Vizitator synthi

Postări Recomandate

Vizitator synthi
Reputație: 0
La 03.03.2021 la 15:02, invictus123 a spus:

Nu mai vi la cluj ????

Buna .am sa mai vin in cluj.poate zilele astea voi ajunge din nou la voi ,dar am sa va anunt din timp.chiar mi-e dor de voi pt ca in cluj am cunoscut doar oameni minunati.va doresc o zi super minunata si va sarut dulce dulce💋💋💋Synthi

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

😊Buna seara printisorilor.maine ajung si eu din nou la voi in oras.Va sarut dulce dulce si abia astept sa ne revedem💋💋💋Synthi.O seara minunata va doresc in continuare😉😘😊

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 30 minute, synthi a spus:

😊Buna seara printisorilor.maine ajung si eu din nou la voi in oras.Va sarut dulce dulce si abia astept sa ne revedem💋💋💋Synthi.O seara minunata va doresc in continuare😉😘😊

O veste super buna .Te asteptam.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna seara oameni minunați.am ajuns din nou la voi😊😘Imi cer scuze ca nu am reusit sa rasp la toti cei care m-au sunat sau scris azi.am o singura rugaminte la voi,cand imi scrieti mesaj va rog sa imi precizați si in cat interval de timp pot raspunde altfel nu raspund pt ca nu vreau sa va creez probleme cu neveste sau iubite daca cumva rasp tarziu la mesaje.va multumesc din suflet pt intelegere.va doresc o seara minunata.azi nu mai sunt disponibila dar maine incep de la ora 8:00. Va sarut dulce 💋💋💋Synthi 

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna printisorilor.azi nu mai sunt activa.dar de maine pana joi dimineata voi fi disponibila ca joi plec . va sarut dulce dulce si va doresc o seara super minunata cum sunteti voi  😘😘😘Synthi

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am vizitat-o si eu pe Synthi vinerea trecuta, dupa o programare care a fost respectata de ambele parti! Ajuns in fata usii m-a intampinat intr-un costum care ii punea sanii in evidenta. Deci acolo a fost primul contact ca mai apoi sa o scanez complet si sa raman placut impresionat ca o femeie la varsta ei poate sa arate asa bine.

Am intrat, m-a intrebat daca doresc ceva de baut, m-a servit cu un pahar de suc si am fumat o tigara in care am aflat cateva detalii despre ea si am observat ca este super deschisa si nu se grabeste deloc.

Terminat tigara si intrat rapid la o reimprospatare unde am gasit tot ce trebuie si foarte curat. Ba chiar am ras ca a scapat ceva pe jos si m-a intrebat daca poate sa ia manatura sa imi dau cateva filme cu ea😂.

Ajuns in camera de actiunea unde totul a fost exact asa cum imi imaginam, fiind prima data cand ajung la un adevarat MILF.  A inceput cu un ON, cu atentie la zonele adiacente, umed si cu unele ruperi de ritm cu deep. Deci exact ce trebuie mai ales cand se uita cu privirile alea la tine! 
 

Am trecut la un LOT unde dupa 2-3 minute mi-a facut si un spargaat pentru a demonsta inca o data cat de bine se mentine pentru varsta ei.

Am mai schimbat doua trei pozitii si am finalizat fericit pe sani ei in timp ce statea pe spate cu picioarele dupa cap unde a aratat din nou cat de elastica este!

Deci per total o intalnire de nota 10! Cu siguranta sper sa mai ajung la ea pleaca! 
 

Iar oentru cei care chiar vor sa cunoasca un milf adevarat, cu bun simt si negrabita, o recomand cu incredere!

 

Multumesc inca o data Synthi 😘!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

Salut. Saptamana trecuta i-am facut si eu o vizita  Synthiei. Avand in vedere recenzile de pe forum nu are rost sa ma repet ...deci trec scurt la notat. Locatie 10, MILF 10++, ON 9,5, NP 9, pentru AP ..sigu o sa revin 😄!!!

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna printisorilor.va multumesc pt cuvintele frumoase😘 si eu ma simt cu voi super bine.mai sunt disponibilă la voi până vineri dimineata  ca am prelungit sederea la voi cu o zi.vineri la ora 11 plec.va sărut dulce dulce unde vi e pofta mai mare💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost la ea zilele trecute.

Pot spune ca a fost o experienta buna, dar mie imi plac femeile de genul ei aprox 44-48 de ani cu un corp conform varstei si cu silicoane.

Locatia: langa iulius mall

Locatie 10

ON 8

Np 9

Stie sa primeasca un client si sa se faca gazda buna.

Pret 150 fin. Nu am fost grabit.

Este posibil sa revin din cauza atitudinii pro client.

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Am ajuns la ea din nou cu programare foarte prealabilă, locația bine cunoscută, la whatsapp răspunde prompt, ușor de găsit apartamentul. Ma primește foarte amabil. 

După dus, în camera ostilităților deja si-a luat ceva sexy pe ea, am început cu pupici și ne-am axcitat reciproc cu mâinile, ea rasplatindu-ma cu un squirt plăcut, nu prea abundent, dar foarte excitant. Oral adânc și intens din partea ei, normal început cu ea deasupra dar am schimbat multe poziții. E foarte flexibilă, am încercat niște poziții pe care nu am făcut în viața mea, cu totul ca am făcut multe... 

Finalizare cu oral adânc pe fața ei, foarte placut. Eram transpirat de tot. 

Am făcut iar un dus, la baie este gel ok, prosop mare curat și plăcut la miros, schimba așternutul după fiecare client, are și apă de gură, deci foarte igienic. 

Halat 150 bine meritati. Are fundul foarte primitor, poate odată o sa incerc și un anal... 

  • Like 4

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
La 19.06.2021 la 7:08, relurelu1313 a spus:

Salutari. Săptămâna viitoare ești în Cluj? 😉😉😉

In primul rand buna dimineata printisorilor si va doresc sarbatori fericite😊Da,saptamana asta ma voi intoarce ca voi la cluj.doar nu va pot spune ziua precisa.Va doresc o zi super minunata cum sunteti si voi🤗💋va sarut dulce dulce si sa ne revedem cu bine.Synthi.😉💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
La 21.06.2021 la 9:36, synthi a spus:

In primul rand buna dimineata printisorilor si va doresc sarbatori fericite😊Da,saptamana asta ma voi intoarce ca voi la cluj.doar nu va pot spune ziua precisa.Va doresc o zi super minunata cum sunteti si voi🤗💋va sarut dulce dulce si sa ne revedem cu bine.Synthi.😉💋💋💋

Salutari draga. Ești în Cluj? 

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
La 17.06.2021 la 8:50, palosulgros a spus:

Am ajuns la ea din nou cu programare foarte prealabilă, locația bine cunoscută, la whatsapp răspunde prompt, ușor de găsit apartamentul. Ma primește foarte amabil. 

După dus, în camera ostilităților deja si-a luat ceva sexy pe ea, am început cu pupici și ne-am axcitat reciproc cu mâinile, ea rasplatindu-ma cu un squirt plăcut, nu prea abundent, dar foarte excitant. Oral adânc și intens din partea ei, normal început cu ea deasupra dar am schimbat multe poziții. E foarte flexibilă, am încercat niște poziții pe care nu am făcut în viața mea, cu totul ca am făcut multe... 

Finalizare cu oral adânc pe fața ei, foarte placut. Eram transpirat de tot. 

Am făcut iar un dus, la baie este gel ok, prosop mare curat și plăcut la miros, schimba așternutul după fiecare client, are și apă de gură, deci foarte igienic. 

Halat 150 bine meritati. Are fundul foarte primitor, poate odată o sa incerc și un anal... 

👏🤝✌esti tare ca de obicei,te salut.

Faină recenzie😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...