Sari la conținut

Synthi 0756683598 prima data in oras la voi


Vizitator synthi

Postări Recomandate

  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj
Acum 23 ore, Synthi a spus:

In primul rand  va doresc weekend minunat tuturor.azi voi fi disponibila de la ora 15:00. Va sarut dulce dulce

20211217_092223.jpg

20211218_120203.jpg

Abia aștept sa revin la cj. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0749843146
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0749843146
  • Oras:Cluj

Salutare domnilor.

Am vizitat-o și eu pe superba Synthi și tot ce pot spune e că, este o profesionistă din toate punctele de vedere. 

O recomand tuturor care își doresc niște clipe de neuitat împreună cu ea.

Synthi te pup și sper să ne revedem 😘

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0

In primul rand buna seara tuturor😊azi e ultima zi in cluj pt ca nu e sigur ca nu plec deja maine dimineata.va sarut dulce si va doresc o seara minunata💋😊Synthi

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0

Dragi printisori va doresc sarbatori fericite si tot binele din lume🤗😘😊💋🍀sa ne revedem cu bine si cu zambete pe buze😊va sarut dulce dulce unde vi e pofta mai mare.cu stima si respect Synthi.Eu acum parasesc Clujul.💋

IMG-20211210-WA0044.jpg

Link spre comentariu
4 minutes ago, Synthi said:

Dragi printisori va doresc sarbatori fericite si tot binele din lume🤗😘😊💋🍀sa ne revedem cu bine si cu zambete pe buze😊va sarut dulce dulce unde vi e pofta mai mare.cu stima si respect Synthi.Eu acum parasesc Clujul.💋

IMG-20211210-WA0044.jpg

abea astep sa ajunga la tine, printesa 😍

Link spre comentariu
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj
Acum 45 minute, Synthi a spus:

Dragi printisori va doresc sarbatori fericite si tot binele din lume🤗😘😊💋🍀sa ne revedem cu bine si cu zambete pe buze😊va sarut dulce dulce unde vi e pofta mai mare.cu stima si respect Synthi.Eu acum parasesc Clujul.💋

IMG-20211210-WA0044.jpg

Sărbători Fericite!

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0

Buna printisorilor. De azi voi fi disponibila din nou la voi azi de la ora 18:00 voi incepe,De data asta am locatia pe Dunarii. Va astept cu drag.

NU AM WHATSAPP! Doar prin mesaje sau apel pot raspunde.sa nu uitati sa imi precizati in cat interval de timp pot raspunde daca  voi fi ocupata. Si cine a mai fost la mine sa imi spuna ca nu mai am numerele salvate. Multumesc pt intelegere.va sarut dulce Synthi💋😉🤗 

Link spre comentariu
Vizitator silviudulce
Reputație: 0
1 hour ago, estrogen said:

Poate ca are telefon de-ala vechi pe care nu merge whatsapp. De-ala cu butoane.

Exact asa e, am fost la ea duminica si am vazut ca are telefon model vechi fara wapp si net.

Link spre comentariu

Vizitator Synthi
Reputație: 0
Acum 3 ore, hartman222 a spus:

Sau nu vor sa se converseze pe Whatsapp. Nu este nici prima, nici ultima.

Nu ca nu conversez pe whatsapp doar telefonul meu e la reparat si nu am sa imi cumpar altul pt ca tin la telefonul care oamdoar sa stins si e la verificat pana atunci folosesc telefon fara whatsapp atata tot.astept sa imi primesc telefonul  inapoi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...