Sari la conținut

Synthi 0756683598 prima data in oras la voi


Vizitator synthi

Postări Recomandate

Vizitator Synthi
Reputație: 0

Bună seara printisorilor.Am aterizat din nou la voi în Cluj😉🤗azi nu mai am loc liber dar de maine dimineata sunt disponibila de la 11 incolo pot face programari ca pana la 11 le am facute deja.va sarut dulce dulce 👄Synthi

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
Acum 14 ore, Synthi a spus:

Bună seara printisorilor.Am aterizat din nou la voi în Cluj😉🤗azi nu mai am loc liber dar de maine dimineata sunt disponibila de la 11 incolo pot face programari ca pana la 11 le am facute deja.va sarut dulce dulce 👄Synthi

O actualizare de servicii/preturi eventual, daca faci CIM

Sedere placuta la Cluj

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0
Acum 9 ore, admairdragos a spus:

În ce zonă ai locația 

Buna seara tuturor.pe Dunarii 20B am locația.dar azi nu mai am disponibilitate doar de maine.va sarut dulce și mai tarziu voi pune și poze noi.o seara minunata tuturor😘😘😘Synthi

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0

Buna printisorilor,azi mai am disponibilitate doar după ora 18:00 incolo.va sarut dulce dulce și o zi super minunata va doresc💋💋💋Synthi

20220308_193349.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 5 ore, Synthi a spus:

Buna printisorilor,azi mai am disponibilitate doar după ora 18:00 incolo.va sarut dulce dulce și o zi super minunata va doresc💋💋💋Synthi

20220308_193349.jpg

Esti o frumusețe si super sexy💋💋💋

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0

Buna seara tuturor.azi nu mai sunt disponibila. Maine încep de la ora 11:00. Va sarut dulce unde vi e pofta mai mare și va doresc o seara minunata cum sunteti si voi😘😘😘Synthi

Link spre comentariu
La 09.03.2022 la 16:55, alexcj a spus:

Buna, o lista cu ce oferi , prețurile şi pana cand ne putem bucura de tine la Cluj. Sa ştim cum ne pacalim nevestele sa ajungem la tine

I au cerut si altii o lista de preturi servicii dar vezi ca nu vrea sa le deie, probabil de data asta face gratuit totul doara odata poate sa ne ofere cadou si ea!!nu i asa??

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0
Acum 13 ore, steffy69 a spus:

I au cerut si altii o lista de preturi servicii dar vezi ca nu vrea sa le deie, probabil de data asta face gratuit totul doara odata poate sa ne ofere cadou si ea!!nu i asa??

Scuze dar nu am timp de forum tot timpul.maine dimineata fac lista cu tot ce va intereseaza. Iar la mesaje raspund doar daca imi precizati în cat interval de timp va pot raspunde, nu am chef sa fac probleme celor insurati daca rasp tarziu,de aceea am nevoie sa stiu în cat interval va pot rasp. O seara minunata sa aveti cu totii. 😘

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0
Acum 8 ore, futcurve a spus:

Daaaa si anal si cim pe fatzuca ei de babaciune

CIM cu mine sigur nu dragule.ma respect mai mult decat sa fac cu oricine CIM😉

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0
La 09.03.2022 la 16:55, alexcj a spus:

Buna, o lista cu ce oferi , prețurile şi pana cand ne putem bucura de tine la Cluj. Sa ştim cum ne pacalim nevestele sa ajungem la tine

Cu mine se poate discuta deschis despre fantezii,doar CIM nu fac.iar preturile depinde de ceea ce dorești. Încep de la 150 fin/300 ora ,restu depinde de ce fantezii mai ai de îndeplinit.raspund la orice întrebare cu mare drag .Ce îmi place mie poti afla doar la fata locului,pt ca depinde si de voi cat de deschisi sunteti în privinta sexului😉😊 

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0
Acum 59 minute, porcusor86 a spus:

Locația e la VIVA City? 

Buna. Nu e la Viva. Ma gasiti pe Dunarii 20B 😘 Dar azi nu mai sunt disponibila .noapte minunata sa aveti💋💋💋

Link spre comentariu

Sunt multi barbati ls care le place ca femeia sa faca squirt de ex. Asa ca daca barbatilor le place sa gusta si miroase zama feminitatii nu stiu tu fe ce te feresti asa de cim?

Cum am semnalat si la bunicuta doamna sonya problema voastra e ca aveti multe fite nu numai tu ci multe fete!!preturi aveti ca si afara dar vreti sa le castigati ff usor!!!amu nu e vorba te tine ca ai corp fain dar sunt multe fete pa acest forum care lasa de dorit in privinta serviciilor sunt cu multe fite si cer ff multi bani nu fac cim dar cand deschid usa iti vine sa lesini!!!asta e adevarul!!!ok nu faci cim dar atuncia sa nu ceri nici pret!!!bine ca colegele tale din olanda sau germania tot romance stai linistita fac cim fara probleme!

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0
Acum 11 ore, steffy69 a spus:

Sunt multi barbati ls care le place ca femeia sa faca squirt de ex. Asa ca daca barbatilor le place sa gusta si miroase zama feminitatii nu stiu tu fe ce te feresti asa de cim?

Cum am semnalat si la bunicuta doamna sonya problema voastra e ca aveti multe fite nu numai tu ci multe fete!!preturi aveti ca si afara dar vreti sa le castigati ff usor!!!amu nu e vorba te tine ca ai corp fain dar sunt multe fete pa acest forum care lasa de dorit in privinta serviciilor sunt cu multe fite si cer ff multi bani nu fac cim dar cand deschid usa iti vine sa lesini!!!asta e adevarul!!!ok nu faci cim dar atuncia sa nu ceri nici pret!!!bine ca colegele tale din olanda sau germania tot romance stai linistita fac cim fara probleme!

Eu inteleg ca fiecare are fantezia lui si e ceva normal,am si eu multe fantezii😉.Eu nu sunt nici cu fite nici cu figuri.sunt o femeie simpla cu mentalitatea deschisa.eu am scris ca nu fac finalizare orala pt ca nu vreu pt oricine sa fac asa ceva.fin faciala ,corporala da dar nu orala.fac FK cu cine îl merita și nu cred ca m-ati saruta cu placere dupa ce mi s-ar termina în gura sute de barbati.ma gandesc ca totusi si voi aveti respect fata de voi cum si eu am fata  de mine.fiecare are alegerile lui si nu e nimic de comentat pt asta.si multumesc pt compliment cu corp fain dar nu corpul conteaza mult ci atitudinea.Iar preturile nu sunt deloc ca afara e o diferenta mare.Eu vorbesc pt mine Iti ofer ceea ce poti tu scoate din mine,o pisica blanda,sau o leoaica,asta depinde si de voi😉O zi minunata tuturor.

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0

Buna seara printisori.maine voi fi disponibila intre orele 10:00-17:00 și de la 19:00-23:00😉 Va sarut dulce și seara minunata va doresc😘😘😘

20220314_201205.jpg

20220314_201304.jpg

20220314_201408.jpg

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutare tuturor....adineaori am iesit de la frumoasa Synthy....sincer nu am cuvinte sa descriu cat de bine te face sa te simti aceasta ființă....amabilă bună in pat dus împreună oral bine făcut de nota 10.....Multumesc Synthy ....🌹🌹🌹🌹🌹😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...