Sari la conținut

Synthi 0756683598 prima data in oras la voi


Vizitator synthi

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 3 ore, Synthi a spus:

Buna tuturor.sunt plecata si cam pana in August nu voi mai fi.va sarut dulce

Pai nici pana acum n-ai fost… 😂 , telefonul ți-o fost închis tot timpul…

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0
La 06.06.2022 la 17:50, BigMike1 a spus:

Pai nici pana acum n-ai fost… 😂 , telefonul ți-o fost închis tot timpul…

Scuze dar am fos 2 saptamani in Cluj inainte sa plec din tara,deci nu stiu cum poti spune ca am avut telefonul inchis cand am fost la Cluj.pupici si grij de voi oameni minunati.cam prin August am sa va vizitez din nou.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 13.03.2022 la 0:43, steffy69 a spus:

Sunt multi barbati ls care le place ca femeia sa faca squirt de ex. Asa ca daca barbatilor le place sa gusta si miroase zama feminitatii nu stiu tu fe ce te feresti asa de cim?

Cum am semnalat si la bunicuta doamna sonya problema voastra e ca aveti multe fite nu numai tu ci multe fete!!preturi aveti ca si afara dar vreti sa le castigati ff usor!!!amu nu e vorba te tine ca ai corp fain dar sunt multe fete pa acest forum care lasa de dorit in privinta serviciilor sunt cu multe fite si cer ff multi bani nu fac cim dar cand deschid usa iti vine sa lesini!!!asta e adevarul!!!ok nu faci cim dar atuncia sa nu ceri nici pret!!!bine ca colegele tale din olanda sau germania tot romance stai linistita fac cim fara probleme!

Mai individe aerian!

Nu stiu ce ai observat tu la bunica ta dar la mine cred ca ai observat o pula mare la curul tau! Atat! 

Nu te opreste nimeni sa nu mergi unde iti place! Termina cu prostiile copilariei si invata ca nu esti buricul lumii.Pur si simplu nimeni nu e interesat ce futi tu si ce-ti place tie! Oamenii fut ce vor ei si unde vor, pe banii lor!

In alta ordine de idei.. mananci rahat cu polonicul cand nici macar nu citesti serviciile oferite de cineva! 

Scuze Synti❤️

Link spre comentariu

synth 

La 6/14/2022 la 8:18 PM, Synthi a spus:

Sorry, but I was in Cluj for 2 weeks before I left the country, so I don't know how you can say that my phone was switched off when I was in Cluj. Kisses and take care of you wonderful people. Around August I will visit you again.

unde eşti acum?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0
La 10.09.2022 la 16:39, voltaren a spus:

RSynthi nu mai dai nici  un semn?

Ziiceai că  în  august te repatriezi😁

Te așteptăm 😘

Buna printisorilor.in curand am sa ma intorc,nu stiu exact data dar am sa va anunt,sper ca sunteti cu totii bine.va sarut dulce dulce oameni minunati😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0
La 11.10.2022 la 17:52, **spam editat**cabra73 a spus:

Eu te aștept să vii,sper de data aceasta sa și răspunzi la telefon,altfel ???

Buna tuturor oameni minunati .De maine sunt disponibila la voi din nou.Tot in zona Dunarii ma puteti gasi.va sarut dulce dulce si sa ne revedem cu bine👄👄👄Synthi😉

Link spre comentariu
Acum 48 minute, Synthi a spus:

Buna tuturor oameni minunati .De maine sunt disponibila la voi din nou.Tot in zona Dunarii ma puteti gasi.va sarut dulce dulce si sa ne revedem cu bine👄👄👄Synthi😉

Buna  Synthi , daca ne onorezi cu vizita ta in cluj nu ne zici si ceva preturi actualizate , ms 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0

Buna oameni minunati .pana miercuri iau o pauza.ne vedem miercuri.si atunci voi pune tot pret servicii si poze.va sarut dulce .💋💋pana miercuri pauza🙈💋💋💋

Link spre comentariu

Am vizitat-o pe frumoasa Sinthya. Este o femeie pentru care merita sa mergi din Oradea pana in Cluj. Actiunea s-a intamplat in aceasta saptamana. Programarea s-a facut foarte usor pe WhatsApp. Dupa ce am ajuns la locatie, am intrat in apartament unde am fost servit cu un pahar de apa si am discutat una alta. Dupa cateva minute de vorbit, m-am cerut la baie pentru reimprospatare (pana m-am dezbracat a fost si ea). Banii i-am lasat din propria initiativa. Nu voi da multe detalii despre actiune, am facut-o in celelalte recenzii (topic Oradea). Voi spune ca mi-a oferit tot ce am dorit, in limita bunului simt. Dupa o partida frumoasa, am facut dus pe rand. Am inteles ca sta pana duminica, poate mai trag o fuga.

Notele:

Locatie: 10, apartament mare, modern, elegant, curat, baie mare curata (zona Viva City)

Aspect: 10, ochii aceia absolut superbi, nu ma saturam sa o privesc in ochi, intotdeauna am fost atras de femeile mature

ON: 10, foarte placut, atentie la oo, cum imi place fara dinti si nu se ajuta deloc cu mana

NP: 10, se misca super, se implica, te intreaba cum vrei

GFE: 10, comunicativa, te serveste cu ceva de baut, sarutari, FK

Igiena: 10, piele fina, dus inainte si dupa

Cadou: 400L/h

Recomand: un calduros DA

Revin: cat mai repede

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...