Sari la conținut

Synthi 0756683598 prima data in oras la voi


Vizitator synthi

Postări Recomandate

Vizitator synthi
Reputație: 0

in primul rand buna tuturor😘💋am fost ocupată.azi dupa ora 19:30 mai pot face câteva programari.pana in data de 21 sunt la voi in cluj.va sărut dulce.si o rugăminte ași avea cand imi scrieti mesaj va rog nu uitati sa precizați in cat interval de timp va pot raspunde ca sa nu va creez probleme cu iubite sau neveste.va multumesc din suflet ...💋💋💋Synthi.

azi de la 17:30 până la ora 18:00 va pot raspunde si dupa de la ora 19:30

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
Acum 3 ore, roberto13 a spus:

Asteptam si pozele amintite, Sinthi! 😃

cand am un pic de timp am sa rog pe un client sa imi faca poze pt ca le vreu un pic mai diferite sa le fac si singura nu reusesc😉💋.pupici dulci

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Bună printisorilor.maine dimineata plec din cluj dar va promit ne revedem in data de 22.va multumesc pt clipele minunate petrecute alături de voi.😉💋❤Va ador.Va sarut dulce si sa ne revedem cu bine.Synthi😊💋

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

In primul rand bine v-am regasit💋😊Am ajuns la Cluj dar azi incep de la ora 17:00 si de maine de la ora 9:00 dimineata.Va sărut dulce dulce si va astept cu mare drag Synthi😘😉

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

buna dragii mei sunt disponibila deocamdata pana duminica dimineata in cluj.pt ziua de azi mai puteti face programari dupa ora 19:00. va sărut dulce Synthi20210128_140147.jpg.bbe4d1f1912c9d1d451a4f20d8b0fb9e.jpg20210128_140057.jpg.5be0658068b5ef4a3344eb5229dc1801.jpg

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna dragii mei.mai sunt disponibila la voi azi si maine.😘va sarut dulce si va astept cu drag.Synthi.va doresc sa aveti o zi minunata cum sunteti si voi

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

In final am ajuns la ea, o MILFa veritabila, pe care de mult o căutam, slim, siliconata, perversa, asa cum trebuie. Locație curată, primitoare, discuție plăcută, dus curat. 

Oralul a fost bun, cu multa saliva și atenție la zonele adiacente, analingus foarte plăcut. 

La normal îi place mai tare, pot fi smotocite sânii, are fundul mai mare chiar îți vine în mână, tatuajele o ajută și mai mult la perversitate. 

N-am apucat sa ii provoc squirt, deși a zis ca e posibil, asa ca ma intorc la ea... 

Achitați 150 ron meritați din plin. 

Spor! 

  • Like 5

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
Acum 12 ore, palosulgros a spus:

In final am ajuns la ea, o MILFa veritabila, pe care de mult o căutam, slim, siliconata, perversa, asa cum trebuie. Locație curată, primitoare, discuție plăcută, dus curat. 

Oralul a fost bun, cu multa saliva și atenție la zonele adiacente, analingus foarte plăcut. 

La normal îi place mai tare, pot fi smotocite sânii, are fundul mai mare chiar îți vine în mână, tatuajele o ajută și mai mult la perversitate. 

N-am apucat sa ii provoc squirt, deși a zis ca e posibil, asa ca ma intorc la ea... 

Achitați 150 ron meritați din plin. 

Spor! 

💋o seara minunata iti doresc si astept provocarea squirtului😉te sarut dulce

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna seara printisorilor,am prelungit sederea mea la voi in cluj până marti.😉💋 am o rugăminte,cand imi scrieti mesaj va rog sa imi precizati in cat interval de timp va pot raspunde,nu a-si vrea sa va fac probleme daca raspund tarziu si nu imi doresc să fac colectie de barbati divortat 😊💋multumesc pt intelegere.va doresc o seara minunata oameni minunați.saruturi dulci unde vi e pofta mai mare😋Synthi

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
Acum 7 ore, hitman2000 a spus:

Adresa?

Eu zic să-i ceri toate datele din buletin (CNP, nume complet, seria si numărul de buletin...), macar rezolvi o treabă! 🤦‍♂️

Pune mâna si da un telefon sau da-i un mesaj, pentru detalii de genul, ca nu s-au terminat minutele sau sms-urile. Ești din 2019 cu cont pe forum si tot n-ai învățat nimic! 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

În primul rand o seara minunata va doresc tuturor😘maine de la ora 09:00 pana la ora 14:00 sunt disponibila. Dupa voi fi disponibila de la ora 17:00 pana la ora 22:00.va sarut dulce dulce unde vi e pofta mai mare😉💋💋💋Synthi 

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

In primul rand va doresc noapte buna tuturor😊Marti voi fi disponibila pana la ora 16:30 si dupa  iar de la ora 17:30

va sarut Dulce Dulce 💋💋💋Synthi

 

Link spre comentariu

Vizitator synthi
Reputație: 0

În primul rand buna seara printisorilor.maine inca voi fi disponibila de dimineata între  orele 8:00-11:30 ca la ora 12:00 plec.Va sarut dulce dulce💋💋💋 unde vi e pofta mai mare .😋😉Synthi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...