Sari la conținut

❤️IULIA ORAL❤️‼️ 0756566065


juliaxjulix

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 17 ore, mastermind88 a spus:

Eu am ajuns astazi la ea. Programare facuta de dimineata, comunicare rapida pe whatsapp fara probleme. Am fost asteptat, la cerere, in lenjerie intima alba foarte frumoasa. Am stat de povesti 5 minute dupa care am fost la baie si am facut dus. Apartament curat, baie curata. Iulia este o fata foarte faina, comunicativa si foarte de treaba.

Stand o ora, am avut in primul rand parte de celebrul oral cu finalizare in throat. Foarte fain. Iulia chiar s-a specializat pe cerintele barbatilor si stie mega bine ce face. Ea este o fata cu un corp frumos, inalta. Mie imi place. Are si sani foarte frumosi. Dupa prima finalizare, am stat de povesti si am trecut la partea a doua la care eu nu am mai performat.

Sta intr-o locatie foarte ok, centrala dar ferita de vazul lumii. Cadoul a fost lasat din proprie initiativa in concordanta cu ce este pe forum. 

Hint: Iulia a primit de curand dintr-un alt oras o planta micuta ce a fost distrusa cu mutatul dintr-un oras in altul. Cred ca ar fi fain daca aceasta comunitate ar putea sa ii ofere o mica planta. Sa fim de treaba cu ea ca merita. 

 

Zi faina tuturor!

Multumesc frumos pentru recenzie te Mai aștept 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 06.07.2021 la 23:02, alint76 a spus:

Revin cu recenzia dupa vizita de azi.

Programare facuta de ieri pe wa, respectata de ambele parti.

Locatia 9+ clasicul Ared Kaufland. Apartament dragut, nu luxos, dar cu absolut toate dotarile necesare. Baie cu dus gel masculin si vraf de prosoape curate. Pe caldura asta, chiar daca ai facut dus acasa, cred ca e dovada de respect reciproc sa te improspatezi putin.

Iulia m-a asteptat in lenjerie intima din 2 buc, neagra. Forme foarte frumoase, piele fina, blonda cu ochi albastri. Tipa e naturala, 9+.Dupa dus ma astepta goala in dormitor. Vorbit putin, stabilit preferintele si planul de atac si trecut la actiune.

ON 9+. Nu e 10 fiindca eu nu am fost la inaltime si nu a fost atentie la adiacente. Chiar daca unii ma veti judeca, nu am optat pt specialitatea casei, CIM, din motivele mele. Dupa cateva minute am cerut si eu sa ii gust piersicuta si am gustat-o pana i-am mancat-o toata. Sper ca i-a placut. 

Dupa o pauza de tigara am trecut la NP 9+. Incercat cateva pozitii, dupa care am capitulat.

Igiena 10. I-as mai pupa piersicuta si acum daca nu trebuia sa plec.

Viteza legala 300/h, lasati discret la inceput sub agenda.

De revizitat? Cu siguranta. Eu am si cerut o revansa pentru vineri. Agenda ei e destul de ocupata, sfatuiesc sogorii care doresc sa o (re)vada sa se programeze din timp. Pt mine a fost prima data cu Iulia, tocmai de aia am sperante mai mari la urmatoarea intalnire.

FK nu face, sau cel putin eu nu am cerut/primit, doar pupici si mangaieri pe corp.

GFE - 10, te simti amical cu ea, doar ca, desi as fi vrut sa stau mult mai mult la ea, timpul trece.

Spor in toate!

 

Multumesc frumos pentru cuvintele frumoase te mai aștept 🤗🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 1 oră, Kopil a spus:

Se poate sa lasi un video cand faci facefuck? Sunt interesat sa vin la tine❤️❤️ Mersi ❤️

Din păcate nu mai am un video 🥺dar te aștept să experimentezi 😏🤗

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Nu ma pot abtine sa nu comentez ce frumos a raspuns Iulia. Felicitari!

Prea multi cer doar poze si filmulete aici. Mergeti si traiti voi direct senzatia.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Dragi futaciosi și drage fete faine. 

Astăzi am avut deosebita placere de a trece pe la @juliaxjulix am fost pt o finalizare. A fost extraordinar, sunt prea incantat de domnișoară ca să pot scrie prea multe. @juliaxjulix sa ști ca ești în primul rand o femeie extraordinara (imi place mult ca ești super comunicativă, pot spune cu mana pe inima ca pe cât de mult mi-a plăcut sa povestim, atât de mult mi-a plăcut și oralul tău excelent din toste punctele de vedere. 

Ca și note

On - pt ca doar asta am facut azi este 10 cu felicitări. 

Abia aștept sa revin. Te pup 😘😘

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
1 oră în urmă, Omuinnalt a spus:

Dragi futaciosi și drage fete faine. 

Astăzi am avut deosebita placere de a trece pe la @juliaxjulix am fost pt o finalizare. A fost extraordinar, sunt prea incantat de domnișoară ca să pot scrie prea multe. @juliaxjulix sa ști ca ești în primul rand o femeie extraordinara (imi place mult ca ești super comunicativă, pot spune cu mana pe inima ca pe cât de mult mi-a plăcut sa povestim, atât de mult mi-a plăcut și oralul tău excelent din toste punctele de vedere. 

Ca și note

On - pt ca doar asta am facut azi este 10 cu felicitări. 

Abia aștept sa revin. Te pup 😘😘

 

Multumesc frumos te mai aștept pupici 🤗🤗🤗🥰

Link spre comentariu
Acum 7 ore, juliaxjulix a spus:

Din păcate nu mai am un video 🥺dar te aștept să experimentezi 😏🤗

nu baga in seama toti kopiii...asta face pe toate orasele la fetele ok... uro, facefuck, poze, video..

inca astept un raspuns .. julia.. 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 07.07.2021 la 0:07, Flx01 a spus:

Salutare. De jumătate de ora am ieșit de la Juliax. Ce as puteasa mai scriu din ce nu s-a scris in15 pagini

Juliax e Juliax marca înregistrată 

Domnișoara asta e din dosarele xxx de-asta i-am scris numele cu X

Am primit tot ce nu am primit vreodata în materie de on

SUPER. 

 

PS. Mulțumesc și cu placere pt plăcere Juliax. 

Multumesc frumos pentru cuvintele tale te mai aștept 🤗🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 45 minute, cristiano07 a spus:

Un număr de telefon al superbei domnișoare îmi spuneți și mie? Am încercat de 3 ori sa sun pe nr pe care l a scris cineva aici (cel cu 0756)dar e închis. Mulțumesc 

Buna doar pe Whatsapp este singura modalitate de contact 🥰

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Dragi baieti aici prezenti,

va tecomand cu caldura sa o vizitati pe d-ra Iulia. Eu m-am intors de mai bine de o ora de la ea, dar inca nu stau bine pe picioare, ma cam lasa genunchii.

I-am cerut nevestei sa imi pregateasca ceva de mancare, spunand ca nu mai rezist la caldura asta. De fapt, pe mine m-a toropit tornada Iulia. Nu am ce sa spun nimic in plus fata de cele 15 pagini deja expuse. Ba da, un singur lucru: eu sunt adeptul sexului fara terminare, astfel poti penetra orice, oricand, iar intensitatea e maxima. Nu mai m-am terminat de ceva timp, dar azi nu am mai rezistat, dupa o ora de lupta si discutii corp la corp cu frumoasa blonda.

Multumesc Iulia, sa fii iubita de cat mai multi OAMENI. Pusi.

10 pe linie, daca cineva vrea si note.

Link spre comentariu
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…

Fara dar si poate, Iulia o fata care trebuie vizitata de cate ori ai ocazia…
Bifat o noua vizita si totul a fost precum ma asteptam. 
Foarte amabila si atenta pot spune ca am avut ce povesti inainte de punctul culminant… Incat am si uitat de ceas 😅

Dupa conversatie si igenizare, am avut parte de doua reprize foarte disputate, cu intrare in prelungiri si finalizate in stilul ei caracteristic.. cum in throat 

Cum am mai spus, profitati cat sta pe la voi, un oral de 10 (multiple pozitii, foarte open la propuneri) si normal doggy, unde chiar ai ce savura….
In concluzie, categoric de vizitat si revizitat!

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...