Sari la conținut

❤️IULIA ORAL❤️‼️ 0756566065


juliaxjulix

Postări Recomandate

Vizitator maxuser
Reputație: 0

Alint adevarul este ca cum sugea Iulia nu suge nici o fata. Face fuck cu inghitire.

Era specialitatea casei si chiar facea treaba!

Nu comenta , era tot timpul optimista cu zambetul pe buze.

Comunitatii din Arad chiar ne lipseste!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bună dragilor nu ne-am mai vazut de mult așa ca de luni revin pentru o săptămâna iar apoi mă retrag din nou o perioada așa că vă aștept să ne revedem sau să facem cunoștința pentru cei cu care nu am avut încă plăcerea de a ne cunoaște . Locația este cea cunoscuta ARED KAUFLAND iar cu detalii mai multe revin luni . Pupici și vă aștept pe toți !! 

  • Like 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Ce ma bucur eu cel mai tare este ca dupa o pauza mult prea lunga😁, te-ai hotarat sa reincepi tot la noi, ultimul oras vizitat de tine, nu in alte orase mari unde de asemenea erai bine cunoscuta. 

Fiindca tu ne pretuiesti, si noi te asteptam si te vom vizita cu drag. Sunt sigur ca nu vorbesc doar in numele meu.

Hai odata!🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

🗓Programul meu pentru săptămana aceasta este :

Luni -Vineri 9:00 - 23:00

 

 📫Metoda de contact pentru programări   : WHATSAPP +40 (756) 566 065

‼️Nu Răspund la apelurile telefonice(telefonul Închis  permanent )

Rugămintea  mea este sa specificați pana la ce ora vă pot Răspunde  , sa-mi Spune-ți va rog ziua Si ora când doriți sa ne vedem . ‼️

🏡Locația este : Ared Micalaca( Nu am găsit în altă parte dragilor ) .

 

🎁CADOUL rog sa fie înmânat  discret la începutul întâlniri  .

‼️Îmi  rezerv dreptul de a-mi selecta clientela mai ales după modul în  care mi se solicita o întâlnire .

‼️Ma adresez doar acelor Domni care au citit despre mine, nu răspund  mesajelor legate de servicii și preț!

 

 

️Serviciile mele sunt :

️Oral neprotejat in funcție de igiena ( Deep , fuck face

️Normal protejat( diverse pozitii)

¦69

🌹Finalizări 

¦‹orală (Extra 50)

¦‹ faciala

¦‹corporală 

¦‹GFE

 

Nu accept

anilingus nu accept nu ofer

dirty talk nu ofer nu accept

Nu fac dominare nu accept

anal nu fac

persoanele in stare de ebrietate accesorii sau bile

Mărimile mari peste 20 cm

‼️DACÄ‚ nu vă mai răspund  nu insistați inseama ca nu simt o compabilitate.

🎁Cadoul :150/300 

️150 lei (30 de min)

️300 lei (60 de min)

️Finalizare orală / faciala 50 lei extra 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, unsuflet a spus:

In ultima mea recenzie la ea, pe pagina anterioara, scrisesem si pretul. Era tot 300 ora, chiar am fost curios si eu.

200 un scurt ? Cam mult nu … plus ca eu merg strict pentru oral ….sau mergeam la ea … nu am fost niciodata curios sa o fut ….

Sincer sunt optiuni mai bune  la banii astia …, intradevar face un oral demential dar daca stai sa pui in balanta … nu cred ca merita….

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 4 minute, Dolaru_arad a spus:

200 un scurt ? Cam mult nu … plus ca eu merg strict pentru oral ….sau mergeam la ea … nu am fost niciodata curios sa o fut ….

Sincer sunt optiuni mai bune  la banii astia …, intradevar face un oral demential dar daca stai sa pui in balanta … nu cred ca merita….

Prețurile acestea le-am avut și ultima data când am venit deci nu consider ca este vreo problema în plus sunt doar săptămâna asta disponibilă și doar aici apoi mă retrag din nou cine își dorește să mă vadă cred ca nu ar avea o problema 😽😽😽🤗🤗

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 20 minute, juliaxjulix a spus:

Prețurile acestea le-am avut și ultima data când am venit deci nu consider ca este vreo problema în plus sunt doar săptămâna asta disponibilă și doar aici apoi mă retrag din nou cine își dorește să mă vadă cred ca nu ar avea o problema 😽😽😽🤗🤗

Nu ar fi nici o problema in afara de pret :)) 

In loc sa ai clienti dublu … tu stii marketingu

numai bine 

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 2 ore, juliaxjulix a spus:

 

🗓Programul meu pentru săptămana aceasta este :

Luni -Vineri 9:00 - 23:00

 

 📫Metoda de contact pentru programări   : WHATSAPP +40 (756) 566 065

‼️Nu Răspund la apelurile telefonice(telefonul Închis  permanent )

Rugămintea  mea este sa specificați pana la ce ora vă pot Răspunde  , sa-mi Spune-ți va rog ziua Si ora când doriți sa ne vedem . ‼️

🏡Locația este : Ared Micalaca( Nu am găsit în altă parte dragilor ) .

 

🎁CADOUL rog sa fie înmânat  discret la începutul întâlniri  .

‼️Îmi  rezerv dreptul de a-mi selecta clientela mai ales după modul în  care mi se solicita o întâlnire .

‼️Ma adresez doar acelor Domni care au citit despre mine, nu răspund  mesajelor legate de servicii și preț!

 

 

️Serviciile mele sunt :

️Oral neprotejat in funcție de igiena ( Deep , fuck face

️Normal protejat( diverse pozitii)

¦69

🌹Finalizări 

¦‹orală (Extra 50)

¦‹ faciala

¦‹corporală 

¦‹GFE

 

Nu accept

anilingus nu accept nu ofer

dirty talk nu ofer nu accept

Nu fac dominare nu accept

anal nu fac

persoanele in stare de ebrietate accesorii sau bile

Mărimile mari peste 20 cm

‼️DACÄ‚ nu vă mai răspund  nu insistați inseama ca nu simt o compabilitate.

🎁Cadoul :150/300 

️150 lei (30 de min)

️300 lei (60 de min)

️Finalizare orală / faciala 50 lei extra 

Hai la Timisoara Iulia😋

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Din secunda in care am vazut anuntul ei, desi eram sus pe partie, am stiut ca trebuie sa o revad. Si mi-am si facut ptogramarea pt luni dimineata, sa stiu sigur ca voi fi primul client, la fel cum am fost si ultimul in vara. La 10 fix m-am prezentat la datorie.

Iulia a ramas aceeasi blonda frumoasa cu ochi albastrii, parca si mai frumoasa, cu privire pisiceasca, sani potriviti cu sfarcuri care ma tot impungeau, corp f feminin. Parca e mai luminata la chip, mai odihnita, se vede ca ii prieste ce face.

Locatie Ared Micalaca, cum treci pe lsnga Supeco pe stanga e intrarea. Apartament frumos, baie dotata cu de toate, nota 10.

Cum am intrat m-a imbratisat si sarutat pe gura. Acest obicei nu il avea inainte, m-am rugat de ea mult sa o sarut la final de stagiune. Acum are si FK in meniu, bineinteles in functie de conpatibilitate.

Despre actiune ce sa spun ce nu am scris in recenziile precedente? Oral foarte bun, marca inregistrata Iulia, dar parca acum s-a mai specializat putin si dezmiarda mai bine capul. Care cap? Ala de jos bineinteles.😄

La NP nu am apucat decst o pozitie, imi era prea dor de ea. Sarutarile din timpul actiunii si oglinda si-au facut efectul dorit.

Socializat putin la un suc, dar soldatul statea tot drept si se uita cu drag si dor la Iulia, care l-a luat la o noua serie de intrebari orale, fara finalizare din pacate si din vina mea, nu a ei.

Halat 300/h. Chiar m-a asteptat in lenjerie intima si un halat de baie😄

Igiena -10.

Note nu pot sa ii dau decat mari, desi azi am fost eu prea dornic. Nu pot sa ii bag nimic de vina, e o blonda superba cu servicii bine studiate si executate. Ba pot sa ma enervez pe ea cu un lucru: crede ca ma cunoaste atat de bine incat e sigura ca voi reveni la ea macar o data saptamsna asta. Ce-i drept, ea merita sa o revizitez, ba chiar sa ma cazez la ea, dar eu sunt incurcat cu alte treburi, plecam iar la ski etc. Ea insista si rade ca o voi mai vizita. Se poate sa aiba dreptate!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 3 ore, unsuflet a spus:

Din secunda in care am vazut anuntul ei, desi eram sus pe partie, am stiut ca trebuie sa o revad. Si mi-am si facut ptogramarea pt luni dimineata, sa stiu sigur ca voi fi primul client, la fel cum am fost si ultimul in vara. La 10 fix m-am prezentat la datorie.

Iulia a ramas aceeasi blonda frumoasa cu ochi albastrii, parca si mai frumoasa, cu privire pisiceasca, sani potriviti cu sfarcuri care ma tot impungeau, corp f feminin. Parca e mai luminata la chip, mai odihnita, se vede ca ii prieste ce face.

Locatie Ared Micalaca, cum treci pe lsnga Supeco pe stanga e intrarea. Apartament frumos, baie dotata cu de toate, nota 10.

Cum am intrat m-a imbratisat si sarutat pe gura. Acest obicei nu il avea inainte, m-am rugat de ea mult sa o sarut la final de stagiune. Acum are si FK in meniu, bineinteles in functie de conpatibilitate.

Despre actiune ce sa spun ce nu am scris in recenziile precedente? Oral foarte bun, marca inregistrata Iulia, dar parca acum s-a mai specializat putin si dezmiarda mai bine capul. Care cap? Ala de jos bineinteles.😄

La NP nu am apucat decst o pozitie, imi era prea dor de ea. Sarutarile din timpul actiunii si oglinda si-au facut efectul dorit.

Socializat putin la un suc, dar soldatul statea tot drept si se uita cu drag si dor la Iulia, care l-a luat la o noua serie de intrebari orale, fara finalizare din pacate si din vina mea, nu a ei.

Halat 300/h. Chiar m-a asteptat in lenjerie intima si un halat de baie😄

Igiena -10.

Note nu pot sa ii dau decat mari, desi azi am fost eu prea dornic. Nu pot sa ii bag nimic de vina, e o blonda superba cu servicii bine studiate si executate. Ba pot sa ma enervez pe ea cu un lucru: crede ca ma cunoaste atat de bine incat e sigura ca voi reveni la ea macar o data saptamsna asta. Ce-i drept, ea merita sa o revizitez, ba chiar sa ma cazez la ea, dar eu sunt incurcat cu alte treburi, plecam iar la ski etc. Ea insista si rade ca o voi mai vizita. Se poate sa aiba dreptate!

 

Cim ??? Nu??

Link spre comentariu

Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 12 minute, Dolaru_arad a spus:

Cim ??? Nu??

Se poate si CIM, extra 50.

Doar ca eu dupa ce am privit-o in ochii aia albastri, am vazut marea, un delfinut ma saruta ud pe buze si..... mi s-a rupt filmul direct in balonas. Pe cand m-am trezit, eram la tigara, iar delfinul avea celebrul halat pe ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...