Sari la conținut

❤️IULIA ORAL❤️‼️ 0756566065


juliaxjulix

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, unsuflet a spus:

Se poate si CIM, extra 50.

Doar ca eu dupa ce am privit-o in ochii aia albastri, am vazut marea, un delfinut ma saruta ud pe buze si..... mi s-a rupt filmul direct in balonas. Pe cand m-am trezit, eram la tigara, iar delfinul avea celebrul halat pe ea.

Nasol …. Nu e o frumusete Iulia sa nu fie cu suparare … de aia am si zis ca fara oral nu ar mai fi nimic … si fara Cim … nasol :)

oricum ma bucur ca tu te simti bine cu ea :)

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 11 minute, Dolaru_arad a spus:

Nasol …. Nu e o frumusete Iulia sa nu fie cu suparare … de aia am si zis ca fara oral nu ar mai fi nimic … si fara Cim … nasol :)

oricum ma bucur ca tu te simti bine cu ea :)

Gusturile nu se discuta, eu o gasesc chiar frumoasa pe Iulia.

 Cred ca multi o considera frumoasa, doar ca, intr-adevar, ea este renumita pt oralul ei cu finalizare CIM.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 19 minute, Dolaru_arad a spus:

Nasol …. Nu e o frumusete Iulia sa nu fie cu suparare … de aia am si zis ca fara oral nu ar mai fi nimic … si fara Cim … nasol :)

oricum ma bucur ca tu te simti bine cu ea :)

Fiecare cu părerile lui a specificat clar fac CIM este 50 extra . Să nu ne mai lungim mai mult de cât e nevoie pana la urmă🤗🏻

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 21 ore, unsuflet a spus:

Din secunda in care am vazut anuntul ei, desi eram sus pe partie, am stiut ca trebuie sa o revad. Si mi-am si facut ptogramarea pt luni dimineata, sa stiu sigur ca voi fi primul client, la fel cum am fost si ultimul in vara. La 10 fix m-am prezentat la datorie.

Iulia a ramas aceeasi blonda frumoasa cu ochi albastrii, parca si mai frumoasa, cu privire pisiceasca, sani potriviti cu sfarcuri care ma tot impungeau, corp f feminin. Parca e mai luminata la chip, mai odihnita, se vede ca ii prieste ce face.

Locatie Ared Micalaca, cum treci pe lsnga Supeco pe stanga e intrarea. Apartament frumos, baie dotata cu de toate, nota 10.

Cum am intrat m-a imbratisat si sarutat pe gura. Acest obicei nu il avea inainte, m-am rugat de ea mult sa o sarut la final de stagiune. Acum are si FK in meniu, bineinteles in functie de conpatibilitate.

Despre actiune ce sa spun ce nu am scris in recenziile precedente? Oral foarte bun, marca inregistrata Iulia, dar parca acum s-a mai specializat putin si dezmiarda mai bine capul. Care cap? Ala de jos bineinteles.😄

La NP nu am apucat decst o pozitie, imi era prea dor de ea. Sarutarile din timpul actiunii si oglinda si-au facut efectul dorit.

Socializat putin la un suc, dar soldatul statea tot drept si se uita cu drag si dor la Iulia, care l-a luat la o noua serie de intrebari orale, fara finalizare din pacate si din vina mea, nu a ei.

Halat 300/h. Chiar m-a asteptat in lenjerie intima si un halat de baie😄

Igiena -10.

Note nu pot sa ii dau decat mari, desi azi am fost eu prea dornic. Nu pot sa ii bag nimic de vina, e o blonda superba cu servicii bine studiate si executate. Ba pot sa ma enervez pe ea cu un lucru: crede ca ma cunoaste atat de bine incat e sigura ca voi reveni la ea macar o data saptamsna asta. Ce-i drept, ea merita sa o revizitez, ba chiar sa ma cazez la ea, dar eu sunt incurcat cu alte treburi, plecam iar la ski etc. Ea insista si rade ca o voi mai vizita. Se poate sa aiba dreptate!

 

Multumesc frumos pentru recenzie și sunt convinsă ca cel puțin odata o sa mă vizitezi pana plec 🤗🤗🤗😏♥️

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 44 minute, juliaxjulix a spus:

Multumesc frumos pentru recenzie și sunt convinsă ca cel puțin odata o sa mă vizitezi pana plec 🤗🤗🤗😏♥️

Ma enerveaza ce bine ma cunosti. Cu siguranta incerc sa te vizitez si azi, doar sa vad cum am putin timp liber.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 19 ore, unsuflet a spus:

Gusturile nu se discuta, eu o gasesc chiar frumoasa pe Iulia.

 Cred ca multi o considera frumoasa, doar ca, intr-adevar, ea este renumita pt oralul ei cu finalizare CIM.

Fiecare cu gusturile Lui nu o sa bag persoane de genul in seama cum e domnul ca știu cine e domnul și ii știu și contul vechi 😅😏🏻🤫

Eu ii aștept pe cei care vor să mă viziteze ❤️🔥☺️

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, juliaxjulix a spus:

Fiecare cu gusturile Lui nu o sa bag persoane de genul in seama cum e domnul ca știu cine e domnul și ii știu și contul vechi 😅😏🏻🤫

Eu ii aștept pe cei care vor să mă viziteze ❤️🔥☺️

Si ce daca stii cine sunt ? Cine se ascunde :))) ? 
E libertate de exprimare aici nu? Eu am venit strict pt Cim la tine , atat 

Bafta la clienti ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 3 minute, Dolaru_arad a spus:

Si ce daca stii cine sunt ? Cine se ascunde :))) ? 
E libertate de exprimare aici nu? Eu am venit strict pt Cim la tine , atat 

Bafta la clienti ! 

Pai asta spun știu doar lucurile astea despre tine și atât nu vreau sa te descopăr mai mult 😅 fiecare cu părerile lui nu am avut chimie  nu ți a plăcut de mine pas și gata am rezolvat problema 🤷🏼‍♀️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

O recenzie aparte, pentru o superbă tânără domnișoară

 

O făptură blondă, drăgăstoasă

Timidă și puțin cam sfioasă

Mi-a deschis ușa foarte agale

Să-i frâng trupușorul moale

 

A încins mădularul aprins

Până ce am gemut învins

De limba junei ce făcea oral

De uitai de realul banal

 

Tu, făptură blondă și pupăcioasă

Plină de iubire și mlădioasă

Ai sfârșit sugându-mă apeotic

Mai ceva ca-n orice film erotic

 

Mai ceva ca-n cel mai frumos vis

Desprins din trupul tău de paradis

La final, sărutându-mă mi-ai mulțumit

După ce tot conținutul mi l-ai înghițit

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 16.01.2022 la 6:10, unsuflet a spus:

Sigur tu esti? Nu ti-a furat cineva telefonul? Ti-am trimis zeci de mesaje, ti s-a descarcat bateria?😄😄😄

Ps. Sunt fostul user alint76.

Ea este,fără nici în dubiu. Aceeași fata superbă.  Juliajulix. Bine ai revenit, frumoaso

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 2 ore, PoetuPatriei a spus:

O recenzie aparte, pentru o superbă tânără domnișoară

 

O făptură blondă, drăgăstoasă

Timidă și puțin cam sfioasă

Mi-a deschis ușa foarte agale

Să-i frâng trupușorul moale

 

A încins mădularul aprins

Până ce am gemut învins

De limba junei ce făcea oral

De uitai de realul banal

 

Tu, făptură blondă și pupăcioasă

Plină de iubire și mlădioasă

Ai sfârșit sugându-mă apeotic

Mai ceva ca-n orice film erotic

 

Mai ceva ca-n cel mai frumos vis

Desprins din trupul tău de paradis

La final, sărutându-mă mi-ai mulțumit

După ce tot conținutul mi l-ai înghițit

Multumesc frumos pentru recenzia ta specială te mai aștept ♥️♥️♥️🤗

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
La 18.01.2022 la 10:57, juliaxjulix a spus:

Multumesc frumos pentru recenzie și sunt convinsă ca cel puțin odata o sa mă vizitezi pana plec 🤗🤗🤗😏♥️

Ai cobit! 

Ghiciti unde am fost eu azi dimineata? Aveti o singura incercare!

Mi-am facut plinul de Iulia, dar i-am facut si ei plinul, de 2 ori, o data pt mine si o data pt colegul Dolaru. Ce-i drept, are stilul ei la supt, de iti intra cearceaful in fund.😄

Desi imi place nespus oralul ei, am incercat-o si in cateva pozitii. Sta cum o pui, am dat putin mai tare in ea dar cel mai mult mi-a placut imaginea din oglinda cand statea caprita. La un moment dat am vazut-o cu coada ochiului cum strangea perna tot mai tare cu unghiile si atunci m-am simtit rege, am stiut ca fac treaba buna.

Ma bucur enorm prnttu acest FK introdus recent in meniu, isi merita toti banii in misionar.

Regret ca mai sta doar maine in localitate, dupa care cine stie cand ne va mai vizita, daca ne va mai vizita. Desi azi te-am avut cat si cum am vrut eu, ti-am facut masaj si am vorbit pe saturate, deja imi este dor de tine.

 Imi vei lipsi! Sper ca drumurile noastre sa se mai intersecteze vreodata.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 20 ore, unsuflet a spus:

Ai cobit! 

Ghiciti unde am fost eu azi dimineata? Aveti o singura incercare!

Mi-am facut plinul de Iulia, dar i-am facut si ei plinul, de 2 ori, o data pt mine si o data pt colegul Dolaru. Ce-i drept, are stilul ei la supt, de iti intra cearceaful in fund.😄

Desi imi place nespus oralul ei, am incercat-o si in cateva pozitii. Sta cum o pui, am dat putin mai tare in ea dar cel mai mult mi-a placut imaginea din oglinda cand statea caprita. La un moment dat am vazut-o cu coada ochiului cum strangea perna tot mai tare cu unghiile si atunci m-am simtit rege, am stiut ca fac treaba buna.

Ma bucur enorm prnttu acest FK introdus recent in meniu, isi merita toti banii in misionar.

Regret ca mai sta doar maine in localitate, dupa care cine stie cand ne va mai vizita, daca ne va mai vizita. Desi azi te-am avut cat si cum am vrut eu, ti-am facut masaj si am vorbit pe saturate, deja imi este dor de tine.

 Imi vei lipsi! Sper ca drumurile noastre sa se mai intersecteze vreodata.

Pupici multumesc frumos pentru recenzie te pup și sa ne vedem cu bine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...