Sari la conținut

❤️IULIA ORAL❤️‼️ 0756566065


juliaxjulix

Postări Recomandate

buna seara ! am avut astazi placerea sa o vizitez pe Julia ! 😍 programare foarte prompata , locatie superba , iar despre domnisoara .... nu se poate descrie in cuvinte 🥰  se pare ca pana acuma am dat doar de domnisoare superbe , fara teapa , fara alte probleme 🙂 dar sa revin la Julia 🤩 ochii ei albastrii m-au fermecat ,  un corp suberb , nu mai puteam sa iau ochii de pe ea , atitudine foarte primitoare si prietenoasa . ca si actiune , am incercat un pic anumite pozitii sa o pot admira mai mult , in final am dorit sa incerc specialitatea ei . sincer , nu am avut parte de asa oral bun niciodata , e ceva aparte... minunat ! - de revenit ? - daca era dupa mine nu mai plecam de la ea 😅 dar nu pot sa fiu egoist , trebuie sa ma gandesc si la colegii mei de suferinta ! sincer , din partea mea doar note de 10 pe linie ! Multumesc frumos Julia ! Esti superba ! 🥰

  • Like 5
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 15 ore, Weakk a spus:

buna seara ! am avut astazi placerea sa o vizitez pe Julia ! 😍 programare foarte prompata , locatie superba , iar despre domnisoara .... nu se poate descrie in cuvinte 🥰  se pare ca pana acuma am dat doar de domnisoare superbe , fara teapa , fara alte probleme 🙂 dar sa revin la Julia 🤩 ochii ei albastrii m-au fermecat ,  un corp suberb , nu mai puteam sa iau ochii de pe ea , atitudine foarte primitoare si prietenoasa . ca si actiune , am incercat un pic anumite pozitii sa o pot admira mai mult , in final am dorit sa incerc specialitatea ei . sincer , nu am avut parte de asa oral bun niciodata , e ceva aparte... minunat ! - de revenit ? - daca era dupa mine nu mai plecam de la ea 😅 dar nu pot sa fiu egoist , trebuie sa ma gandesc si la colegii mei de suferinta ! sincer , din partea mea doar note de 10 pe linie ! Multumesc frumos Julia ! Esti superba ! 🥰

Mulțumesc frumos pentru cuvintele tale . Te mai aștept în vizită pupicii♥️♥️☺️☺️

Link spre comentariu
  • Oras:WESTSIDE
  • Oras:WESTSIDE

Locatia - 9.5 Ared Kaufland

Modalitatea de contact (telefon, mess) - Whatsapp
Aspect - 9/blonda, ochi albastri, ~1.70

ON - 9.5,genial si totusi am rezistat mult mai mult decat ma asteptam, m-am chinuit sau s-a chinuit ea de fapt ceva timp pana am terminat)) Finalizare CIM 

NP-9 

GFE - 9.5

Igiena - 10
 

Tarifare - 150/1finalizare

 

//Vizita e de prin decembrie dar n-am lasat recenzie 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Pentru persoanele pe care nu le cunosc și deja sunt la a doua a treia programare amânată   Nu lucrez pe modul “ primul venit primul servit “  lucrez doar cu programări nu Ocupați un loc degeaba pentru ca sunt persoane care doresc sa vina și nu reușesc . Faceți o programare când sunteți siguri ca veniți nu dacă credeți ca atunci ați putea . Lucrez cu oameni serioși 😉Zi cât mai frumoasa 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Neata all,

Vizitat de dimineata domnisoara, minune e.

Locatie  Ared Kaufland super ok.

Servicii :oral interesant spre foarte bun.

             normal bun

            69 super curata

            mici sarutari ,fara FK dar suficient

           Tarife mai mult decat decente/adecvate pietei locale.. 150/300

           Concluzie de vizitat,amabila,serviciile din topic respectate si inplus chiar ai ce  vorbii cu ea. 

Multumesc,chiar m am simtit bine. Aveti grije de ea e pacat sa pierdeme fetele bune.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Am fost și eu la Iulia, și va confirm că își merita din plin titlul din topic. Aveam in plan sa merg doar pentru oral dar e o domnișoară mult prea drăguță să te abții și de la normal. In plus mai e și vorbăreață, te face sa te simți bine în prezența ei. 

Locație: 10/10 apartament de lux, baie curată, pat confortabil și oglindă în dormitor

Aspect: 9/10 are o privire care îți inspira inocență, o blondă frumoasă la față și corp slim-curvy, ai pe ce pune mâna. 

NP: Am incercat două poziții, fara contre, gemete ușoare, sincer eram cu gândul să mă întorc iar la oral.

ON: A fost unul din cele mai bune ce le-am avut. Un mic minus că nu a avut atenție la sateliți dar în rest a fost deep, umed și cu ritm constant. Am terminat glorios la ea in guriță fără nicio asistență din partea mea.

De revenit: Absolut

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 20.04.2021 la 18:32, greywind a spus:

Locatia - 9.5 Ared Kaufland

Modalitatea de contact (telefon, mess) - Whatsapp
Aspect - 9/blonda, ochi albastri, ~1.70

ON - 9.5,genial si totusi am rezistat mult mai mult decat ma asteptam, m-am chinuit sau s-a chinuit ea de fapt ceva timp pana am terminat)) Finalizare CIM 

NP-9 

GFE - 9.5

Igiena - 10
 

Tarifare - 150/1finalizare

 

//Vizita e de prin decembrie dar n-am lasat recenzie 

Multumesc frumos te mai aștept 🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0

Julia este de milioane!

Face o treaba foarte buna si nu ai cum sa nu ramai impresionat de lucrare!

Felicitari Julia si multumesc pentru tot!

Nu ai cum sa transformi in cuvinte clipele petrecute, fiori placerii!

Locatie 10  Curatenie 10  Oral 11 :rever Normal 10 

Nota 10++++ :mellow:

 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 21.04.2021 la 11:31, utared a spus:

Neata all,

Vizitat de dimineata domnisoara, minune e.

Locatie  Ared Kaufland super ok.

Servicii :oral interesant spre foarte bun.

             normal bun

            69 super curata

            mici sarutari ,fara FK dar suficient

           Tarife mai mult decat decente/adecvate pietei locale.. 150/300

           Concluzie de vizitat,amabila,serviciile din topic respectate si inplus chiar ai ce  vorbii cu ea. 

Multumesc,chiar m am simtit bine. Aveti grije de ea e pacat sa pierdeme fetele bune.

Pupici  multumesc frumos te mai aștept 🤗🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 19 ore, andreiadi25 a spus:

Am fost și eu la Iulia, și va confirm că își merita din plin titlul din topic. Aveam in plan sa merg doar pentru oral dar e o domnișoară mult prea drăguță să te abții și de la normal. In plus mai e și vorbăreață, te face sa te simți bine în prezența ei. 

Locație: 10/10 apartament de lux, baie curată, pat confortabil și oglindă în dormitor

Aspect: 9/10 are o privire care îți inspira inocență, o blondă frumoasă la față și corp slim-curvy, ai pe ce pune mâna. 

NP: Am incercat două poziții, fara contre, gemete ușoare, sincer eram cu gândul să mă întorc iar la oral.

ON: A fost unul din cele mai bune ce le-am avut. Un mic minus că nu a avut atenție la sateliți dar în rest a fost deep, umed și cu ritm constant. Am terminat glorios la ea in guriță fără nicio asistență din partea mea.

De revenit: Absolut

Multumesc și te mai aștept pupici multumesc de mică confesiune făcută “face to face “🤗🤗😏

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare,

 

Am bifat si eu la d soara astazi! Data trecută din pacate am ratat-o! 
locatia : Ared Kaufland.... locatie super ok!

d soara : blonda, înăltuță, foarte de treabă!

Baia ok, desi nu am facut duș, facusem acasă. 
M-am dus doar pt faimosul oral, nici nu intenționam NP.

Pot sa spun ca e cel mai bun de până acum, umed , cat s a putut se adânc, ritmat, putin mai hard ( am cerut eu ), fără atenție la sateliți ( nu-s neapărat fan)!  Mi-a plăcut atât de mult că nu-mi venea să mai termin! 🤦🏻‍♂️😏🙄🤣

După o concentrare maximă am reușit să finalizez la ea în gât ( ea: să mi zici inainte  cu 2-3 secunde să iau aer, tare 🤣) ! A fost epic! 

Plata : 150 la început!

pt fanii oralului adevărat: GO FOR IT!

recomandam x 1000 !

XOXO 🥳💪

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 22 ore, maxuser a spus:

Julia este de milioane!

Face o treaba foarte buna si nu ai cum sa nu ramai impresionat de lucrare!

Felicitari Julia si multumesc pentru tot!

Nu ai cum sa transformi in cuvinte clipele petrecute, fiori placerii!

Locatie 10  Curatenie 10  Oral 11 :rever Normal 10 

Nota 10++++ :mellow:

 

Multuuu te mai aștept pupici 🤗🤗♥️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...