Sari la conținut

❤️IULIA ORAL❤️‼️ 0756566065


juliaxjulix

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Practic o sa te suga cum nu ai mai fost supt, eu am fost in multe locuri dar ca si la ea nu am mai intalnit!

Ca si detaliu iti pot spune ca o bagi cat o ai, te lasa sa dai si mai tare, daca ai ceva fantezii de "marginea patului" ii place maxim, thorat fuck, finalizare orala, ți-o inghite cand finalizezi....

Alte detalii iti sugerez ca sa le incerci singur!

Eu cred ca ar fi bine sa tinem de fata aceasta si sa mai ne viziteze, o sa rămâneți impresionati cat de simpatica e si cat de bine arata la corp!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Fraților mergeți cu încredere nu o să regretați am vizitat zeci de fete dar la capitolul oral nici una nu a fost pe aproape de prestația Iuliei când vine vorba de oral știe ce face 🙉💯🖤. O să fiți plăcut surprinși, mai ales când o să ajungeți la o blondă frumoasă cu ochii albaștri.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Dragilor de marți sunt disponibilă la voi iar de astăzi încep programările . Rog persoanele care mi-au dat mesaj sa insiste și mâine de mâine deschid whatsapp-ul . Îmi pare rău celor care nu le-am răspuns dar eu am aceasta mică regula pentru ambele părți mesajele la care nu am reușit sa le răspund intr-o ora nu le mai răspund deoarece respect viața voastra personală așa ca va rog sa reveniti cu mesajele pupici ❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna seara Dragii mei ! :*

 

â°Programul meu pentru săptămâna aceasta este :

Mâine doar după amiaza anunț când sunt disponibilă â—ï¸

Miercuri-Duminica9:00 - 23:00â—ï¸

☎ï¸De preferat Metoda de contact pt programări : WHATSAPP â€¼ï¸ +40 (756) 566 065

Nu Raspund la apelurile telefonice(telefonul închis permanent ⌠â—ï¸

âœï¸Rugămintea mea este sa specificați pana la ce ora va pot răspunde , însă sa-mi Spune-ți va rog ziua și ora când doriți sa ne vedem . 😊

ðŸ¡Locația este Zona Ared Kaufland .

 

CADOUL rog sa fie înmânat discret la începutul întâlnirii .

ÃŽmi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela mai ales după modul în care mi se solicita o întâlnire‼ï¸â€¼ï¸

Ma adresez doar acelor Domni care au citit despre mine, nu răspund mesajelor legate de servicii și preț !

 

 

🔆Serviciile mele sunt :

🦋Oral neprotejat in funcție de igiena ( Deep , fuck face , troath fuck)

🦋Normal protejat( diverse pozitii)

🦋 69

Finalizări

🦋Orală

🦋 faciala

🦋corporală

🦋GFE

 

Nu accept

âŒanilingus nu accept nu ofer

âŒnu fac fantezii

⌠dirty talk nu ofer nu accept

âŒnu fac dominare nu accept

⌠anal nu fac

⌠persoanele in stare de ebrietate accesorii sau bile

⌠mărimile mari peste 20 cm

⌠DACÄ‚ nu vă mai răspund nu insistați inseama ca nu ați trecut micul meu test de a veni .

âŒFK fac doar cu cine are igiena Ok

 

â¤ï¸CADOUL:150/250

Vă aștept mâine programările pupici

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bună seara Iulia ,dar cine nu are whatsup cum te contactează? Nu toată lumea are whatsup....Eu nu am whatsup.... Ai zis ca ții telefonul închis.... Cum luăm legătură cu tine,cei care nu avem whatsup?

Doar whatsapp atât îmi pare rău , așa îmi dau cel mai bine seama cu cine discut prin modul de exprimare cum sunt abordată , gramatica și așa decid dacă este Ok sa ne întâlnim .
Link spre comentariu

Da detalii, cum o suge? Înghite?

 

Daca te ajuta, uite recenzia mea de pe Timisoara. O suge bine de tot, o bagi in gat toata, cata e, iar de inghitit... nu stiu ce sa spun ca face... cert e ca te termini direct in gat... E ca-n filme! Du-te sa te convingi.

 

https://nimfomane.com/forum/topic/168255-❤️❤️❤️iulia-❤️❤️❤️-0756566065/?p=6488924

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Daca te ajuta, uite recenzia mea de pe Timisoara. O suge bine de tot, o bagi in gat toata, cata e, iar de inghitit... nu stiu ce sa spun ca face... cert e ca te termini direct in gat... E ca-n filme! Du-te sa te convingi.

https://nimfomane.com/forum/topic/168255-❤️❤️❤️iulia-❤️❤️❤️-0756566065/?p=6488924

Ai perfecta dreptate. Este exact asa!

Link spre comentariu
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume

Buna dragilor sunt disponibilă doar câteva locuri mai am . Programări doar pe whatsapp . Disponibilă pana in 23😊 vă aștept la birouðŸ§

Ayyyyy.....ce poftă mi-e de tine ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...