Sari la conținut

❤️IULIA ORAL❤️‼️ 0756566065


juliaxjulix

Postări Recomandate

Vizitator pakiderm69
Reputație: 0

Fraților nu stiți ce pierdeți super ok fata acum am ieșit de la ea un oral bestieal tot ce vrei finalizare in gât cu înghițire

Note

On 10

Np 10 lacatie 10

Igiena 10

Halat 150 nr

Poate mi-a placut mie prea mult dar mergeti si vedeti ,salut ciocane tari

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Vroiam sa merg la Iulia,dar nu am încotro,ma orientez spre altceva....

Pai mai stergi din jocuri si din poze .....Hai sa fim seriosi....il instalezi  si il stergi dupa aceea.. :)  Hai sa ai Bafta......sti cum e..sa nu iti para rau ca nu ai fost  :wink2

Link spre comentariu

Bună ziua! Și eu am fost la ea când a fost la Oradea dar nam mai întâlnit asa ceva de când ma știu eu o face cu placere și nui mofturoasa chiar nu o sa va para rău de prestația ei eu abia aștept sa revină la Oradea sa o revizitez! Hay Iula mai repede la Oradea k abia aștept sa ne.... Și sa te revad😚🥰🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Aoleoo.mai asta lipsea,,ca Aradu sa se faca de ras....+ chiar ca e cel mai jegos lucru sa furi

Urat din parte celui ce tea furat..Imi pare rau..nu imi place sa aud asta..cu toate ca Aradul e c-am linistit dupa cate se pare...dar mai sunt Jegosi din astia :(  Ma gandesc Julia ca stii cam cine putea fi :(

Imi pare rau :(

Link spre comentariu
Vizitator pakiderm69
Reputație: 0

Pentru cel care s-a apucat sa îmi ia Cercelul nu iei in amanet foarte mult pe el ca e doar unul . CEL MAI URAT GEST

Urât din partea lui Iulia tu esti o fata

Extraordinara sper sa îl găsesti si sa nu fie adevarat

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Dragi colegi, numai ce am ieșit de la Iulia și dacă recenzia mea ar fi într-un cuvânt ar fi woww... cel mai bun oral de care am avut eu parte pana acum fără doar și poate....

 

Programare făcută pe whatsupp

Locație ARED kaufland

Aspect :8

Oral: 10*** repet , fără nici o exagerare cel mai bun oral de care am avut parte

 

Normal: nu se pune am încercat prea puțin dar cred ca are potențial

GFE: 10

 

De revenit cu siguranța.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am fost si eu la ea astazi, mai mult pentru oral si din curiozitate daca chiar il face deep. Pana acum nu a reusit nici o femeie sa il ascunda pe tot...pana acum

Pot sa spun doar wow. S-a lasat ce-i drept cu lacrimi si un pic de gag reflex insa nu s-a dat batuta.

Programarea respectata, facuta pe whatsapp, am ajuns sus, facusem dus acasa, am stat putin pana a fumat o tigara si am povestit putin dupa care m-a poftit in dormitor. A inceput cu oral, deep, si evident s-a facut jucaria tare de puteai sparge nuci. Mi-a inghitit-o toata... Wow... Apoi mi-a propus sa incercam ceva, si-a pus o perina sub cap, s-a pus pe spate pe marginea patului si a urmat prima sesiune de throat fuck din viata mea. Toata, ma tragea cu mainile spre ea, si cand avea nevoie de aer ma impingea. Doamne... Am decis apoi ca e nevoie sa ma revansez si iam dat o tura de limbi in pasarica, igiena impecabila, am pus apoi preze, si am trecut la misionar, stramtucaa, i-am promis ca o sa fiu bland cu ea fiindca spunea ca nu se prea impaca cu jucariile mai mari la normal.. Dupa am revenit la specialitatea casei, m-a mai supt cateva minute, cand am simtit ca ma apropii am avertizat-o si in momentul ala a luat-o din nou toata, am finalizat de mi-au tremurat picioarele pret de 1 min, a trebuit sa stau in pat sa imi revin.

Note nu pot sa ii dau decat 10 pe linie

Amenda 150 pt o finalizare

Locatie 10, apartament modern

Atitudine super, e frumoasa, nu o bomba sexy insa mie imi plac femeile naturale

Ma bucur ca am reusit sa ajung la tine, si sper sa ne mai vedem pana pleci.

Te pup

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

❤️

Julia dragă să ști că visez să ajung la tine doar că nu pot zilele astea dar te rog mult să stai o perioadă cât poți tu...Și dacă e musai să pleci să te întorci în ianuarie plzz...Îmi doresc să te cunosc..

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

M-am gândit dragilor și știu ca mulți nu puteți in Weekend sa ajungeți la mine iar perioada mea a fost scurta așa ca o sa raman pana marți inclusiv la voi pentru ca mulți nu ați reușit sa planificam o întâlnire așa Ca pana marți sunt la voi ❤️❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume

M-am gândit dragilor și știu ca mulți nu puteți in Weekend sa ajungeți la mine iar perioada mea a fost scurta așa ca o sa raman pana marți inclusiv la voi pentru ca mulți nu ați reușit sa planificam o întâlnire așa Ca pana marți sunt la voi â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

Yupi 😘🥰🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna ziua tuturor,vizitat azi iulia,recenzia pe scurt sper ca nu am mult timp la dispozitie.Programare facuta din timp cand a anuntat ca vine la Arad,pe PM,si confirmata azi pe whats up si respectata de amandoi.Locatie-9,zona buna,ap.modern,frumos,un mic minus pt nefumatori ca se fumeaza si se impregneaza in hajne.Iulia-fata 8,draguta,corp-8,5,sani frumosi nici mici dar nici mari,picioare lungi,fundulet sexi.ON-10,punctul ei forte,de anduranta,cu deep si finalizare in gat,eu pana acum nu am mai avut parte de asa ceva.NP-8,a inceput ea LOT,misionar si doggy,dar nu sa simtit prea confortabil si am revenit la specialitatea casei,daca stiti ca aveti dimensiuni mari si va doriti NP nu recomand.Igiena-10,curata,baia ok cu de toate.Atitudine-9,5,pro client,doreste sa te simti bine si sa revii,dezinvolta,amabila te serveste cu ce are.Am beneficiat de o ora cu serviciile de mai sus,cu doua finalizari in gat,cadoul 250.In concluzie eu m-am simtit bine si pt. mine e de revenit,mai ales pt. cei care prefera oralul,multumesc Iulia,sedere placuta la Arad si tuturor sarbatori fericite

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna ziua tuturor,vizitat azi iulia,recenzia pe scurt sper ca nu am mult timp la dispozitie.Programare facuta din timp cand a anuntat ca vine la Arad,pe PM,si confirmata azi pe whats up si respectata de amandoi.Locatie-9,zona buna,ap.modern,frumos,un mic minus pt nefumatori ca se fumeaza si se impregneaza in hajne.Iulia-fata 8,draguta,corp-8,5,sani frumosi nici mici dar nici mari,picioare lungi,fundulet sexi.ON-10,punctul ei forte,de anduranta,cu deep si finalizare in gat,eu pana acum nu am mai avut parte de asa ceva.NP-8,a inceput ea LOT,misionar si doggy,dar nu sa simtit prea confortabil si am revenit la specialitatea casei,daca stiti ca aveti dimensiuni mari si va doriti NP nu recomand.Igiena-10,curata,baia ok cu de toate.Atitudine-9,5,pro client,doreste sa te simti bine si sa revii,dezinvolta,amabila te serveste cu ce are.Am beneficiat de o ora cu serviciile de mai sus,cu doua finalizari in gat,cadoul 250.In concluzie eu m-am simtit bine si pt. mine e de revenit,mai ales pt. cei care prefera oralul,multumesc Iulia,sedere placuta la Arad si tuturor sarbatori fericite

Multumesc frumos pentru recenzie apreciez gândurile frumoase ❤️
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...