Sari la conținut

❤️IULIA ORAL❤️‼️ 0756566065


juliaxjulix

Postări Recomandate

  • Telefon: 0725431171
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0725431171
  • Oras:Arad

Ticmai am vizitat-o. Alte lucruri in plus fata de ce au spus ceilalti nu sunt. Poze reale, frumoasa, atitudite pro client. ON cu finalizare nota 10, restul nu am apucat😁 poate data ce vine... 

Cadou 150. In concluzie merita vizitata, sigur nu pleci dezamagit

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 2 ore, gigi2017 a spus:

Ticmai am vizitat-o. Alte lucruri in plus fata de ce au spus ceilalti nu sunt. Poze reale, frumoasa, atitudite pro client. ON cu finalizare nota 10, restul nu am apucat😁 poate data ce vine... 

Cadou 150. In concluzie merita vizitata, sigur nu pleci dezamagit

Pupici te mai aștept 🤗

Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0
On 1/18/2021 at 3:55 PM, maxuser said:

Am fost din nou la ea si pot sa va asigur ca este ceea ce trebuie! 🙂

Fata arata foarte bine , ii super frumoasa la fata si la corp ca o studenta in primul an de facultate! 👱‍♀️

Punctul ei forte este oralul cu finalizare si pozitia doggy din punctul meu de vedere! :atm

Aspect : nota 10 e genul de fata plina de viata , slabuta inaltuta, sani frumosi , 20 ani , afectuasa , vobareata , deschisa.:ellao

Are GFE foarte ridicat , am vorbit am povestit si chiar nu m-am simti grabit ! este ca si cum ai merge la o prietena care o cunosti de mult timp.:stiletto:2qm40hg

Igiena : nota 10, toata mirosea a parfum, puteam bea din piersicuta ei stramta si ingrijita.:dus2

Locatie : nota 10  

Spectacol , baie curata,  prosop curat , apa calda , presiune buna la dush.

Ared Kaufland , zona discreta, apartament curat!

Finalizare orala: nota 11 , e spectacol, celor care va place oralul chiar va recomand. O baga toata si te termini si asteapta si pana nu inghite tot nu o scoate! :atm

Nu se plange ca celelalte fete, se vede ca stie meserie, o face din placere si se implica.

E cel mai bun oral din viata mea!:mellow:

Normal protejat - nota 10 stramta placuta, se implica daca esti mai emotiv ! te ajuta sa iti gasesti o pozitie care sa iti placa.

Pozitia doggy e cea mai tare , are un fundulet foarte dragut , peisaj mirific ! simti ca esti in rai , sta si deasupra si chiar se implica! :tittyfuck

Dupa atatea dezamagiri cu alte fete care mi-au luat banii si nu ofereau aproape nimc Julia ma facut sa simt ca traiesc si m-a facut sa ma simt barbat , am avut pulsul 152.:sweaty

Eu zic ca este ceva de vis, corp atletic, piersicuta splendida! :inlovee

Cred ca nu voi uita prea curand experienta si cred ca nici nu o sa mai prind asa fata niciodata!

Recomand oricui apreciaza o fata foarte tanara cu un chip frumos si oralul de calitate!

Merita bifata Julia , nu o sa fiti dezamagiti va garantez 100%.

Am fost de mai multe ori si imi bate inima tare de fiecare data cand ma gandesc la clipele petrecute cu Julia!

O experienta reușită ! cu siguranta am sa revin de cate ori am posibilitatea !

O sa am ce sa le povestesc copiilor mei cand vor creste ! :)

Dupa ce iti face Julia un oral supersonic alfel vezi viata, ea iti schimba sangele in tine !

De recomandat: DA !!! , cu siguranta.   Merita incercata.  :werinlove

Pule tari sa aveti baieti! viata e scurta si trebuie traita! 

 

PANA CAND ESTI DISPONIBILA LA ARAD ? 

PUPICI :138x

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Tocmai ce am venit si eu de la Iulia, este super,oralul este punctul ei forte, nu am mai avut parte de asa ceva.De recomandat, da cu siguranta, aspect 10, gfe 10 te simti ca si cu o colega de faculta, sex normal nu am apucat sper ca data viitoare sa apuc, dar oralul ma repet e wow!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0
32 minutes ago, futaciosul_69 said:

Cu siguranța data viitoare când o sa fiu pe acasa și dacă o sa am norocul sa fi in oras nu o sa te ratez😈

Futaciosul este un membru activ al forumului si apreciat de foarte multi pe forum.  :wink2

El ne-a dat foarte multe recomandari bune! :gossip

Toate recomandariile lui au fost 100% reale.

Se simte lipsa colegului nostru confutacios ! :fuck

Te asteptam la Arad sa scrii cat mai multe recenzi!

De data asta te asigur ca e ceea ce trebuie Julia, nici bella nu a lucrat atat de bine.:PCx

Recomand cu caldura pe Julia! :inlovee

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…

Ma bucur ca am avut sansa de a ma intersecta cu Iulia si ca am facut alegerea inspirata de ai calca pragul la recomandarea unui prieten.

Fiind si cu ceva treaba la Arad acum ceva timp, Iulia a reprezentat compania perfecta, o fata frumoasa, amabila si cu servicii de top. 
Nu imi ramane sa spun decat Multumesc Iulia si sa o recomand la oricine mai are dubii in a o vizita!!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 17 ore, daniel1900 a spus:

Ma bucur ca am avut sansa de a ma intersecta cu Iulia si ca am facut alegerea inspirata de ai calca pragul la recomandarea unui prieten.

Fiind si cu ceva treaba la Arad acum ceva timp, Iulia a reprezentat compania perfecta, o fata frumoasa, amabila si cu servicii de top. 
Nu imi ramane sa spun decat Multumesc Iulia si sa o recomand la oricine mai are dubii in a o vizita!!

Pupici te mai aștept multumesc ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 23 ore, hardfuck24 a spus:

Tocmai ce am venit si eu de la Iulia, este super,oralul este punctul ei forte, nu am mai avut parte de asa ceva.De recomandat, da cu siguranta, aspect 10, gfe 10 te simti ca si cu o colega de faculta, sex normal nu am apucat sper ca data viitoare sa apuc, dar oralul ma repet e wow!

Mă bucur că trezesc amintiri ❤️😏

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna dragilor din păcate astăzi nu mai iau programări 🥺Sunt obosita și nu  doresc sa plece nimeni nemulțumit de la mine dar va aștept programările pe mâine , promit ca mă odihnesc . Mâine lucrez doar pana în 17 !🤗🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Dupa nenumarate incercari am ajuns zilele trecute la Iulia..

Aspect , blonda , dragutica corp frumos , sani frumosi dar cu tatuaje deasupra lor..acum depinde de gusturi..atitudine pro-client..

Despre mult prea laudatul oral nu o sa va spun  e ok , dar e ok de 150 lei..exact cat e tariful .

Acum sa va spun sa puteti compara si voi...deci oral si tot preludiu o depaseste cu mult Tanya ce presta la ared uta..ca sa intelegeti Tanya cand o suge ai impresia ca are si ea orgasm...la Iulia e doar supt..fara teatru...nu stiu...mie imi place teatru...

Si o alta comparatie care mi-a venit in minte e Claudia maseuza de la Fortuna...eu zic ca doar..dar atentie..doar la oral Claudia e cu mult peste si dracu stie..parca traieste ceea ce face..ai impresia ca nu vrea sa te termini ca sa poata sa te suga la infinit...nu mai pomenim de zonele adiacente si de anilingus..ceea ce la Iulia lipseste cu desavarsire..

Ca atat cu comparatiile..note

Locatie..ared kaufland

Aspect..8..tatuaje pe sani..

Gfe 9 

Fk..nu am cerut , nu am primit

Oral 8..nu e o jmecherie mare cu finalizarea in gat...e doar o practica desteapta , prin care ele nu primesc nimic in gura , deci nu simt gustul..

Tarif 150 finalizarea

Raport ok pret-calitate

Iulia chiar e fata faina..multumesc mult

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 32 minute, alin999 a spus:

Dupa nenumarate incercari am ajuns zilele trecute la Iulia..

Aspect , blonda , dragutica corp frumos , sani frumosi dar cu tatuaje deasupra lor..acum depinde de gusturi..atitudine pro-client..

Despre mult prea laudatul oral nu o sa va spun  e ok , dar e ok de 150 lei..exact cat e tariful .

Acum sa va spun sa puteti compara si voi...deci oral si tot preludiu o depaseste cu mult Tanya ce presta la ared uta..ca sa intelegeti Tanya cand o suge ai impresia ca are si ea orgasm...la Iulia e doar supt..fara teatru...nu stiu...mie imi place teatru...

Si o alta comparatie care mi-a venit in minte e Claudia maseuza de la Fortuna...eu zic ca doar..dar atentie..doar la oral Claudia e cu mult peste si dracu stie..parca traieste ceea ce face..ai impresia ca nu vrea sa te termini ca sa poata sa te suga la infinit...nu mai pomenim de zonele adiacente si de anilingus..ceea ce la Iulia lipseste cu desavarsire..

Ca atat cu comparatiile..note

Locatie..ared kaufland

Aspect..8..tatuaje pe sani..

Gfe 9 

Fk..nu am cerut , nu am primit

Oral 8..nu e o jmecherie mare cu finalizarea in gat...e doar o practica desteapta , prin care ele nu primesc nimic in gura , deci nu simt gustul..

Tarif 150 finalizarea

Raport ok pret-calitate

Iulia chiar e fata faina..multumesc mult

Tatuajele mele mă reprezintă 100% promit ca data viitoare când mă vizitezi menționează mi am o poziție la oral care știu cu siguranța ca te va da pe spate și atunci îți vei schimba părerea 🤗

Link spre comentariu

Vizitator usersecret
Reputație: 0
Acum 7 ore, juliaxjulix a spus:

Tatuajele mele mă reprezintă 100% promit ca data viitoare când mă vizitezi menționează mi am o poziție la oral care știu cu siguranța ca te va da pe spate și atunci îți vei schimba părerea 🤗

Abeea astept ca sa-ti gasesti un lat mai inalt, ai grija ! Seara faina :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...