Sari la conținut

Andreea 0729794176


18andreea

Postări Recomandate

Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 14 minute, daniel312 a spus:

Daca am ajuns sa facem recenzie la "cateva" luni fara o luna jumate se face 1 an ce sa mai zic ce rost mai are forumul ? E simplu de tot daca apare o tipa noua pe publi si n are recenzii nicaieri si un coleg o viziteaza si face recenzie la 1 an cum ajuta pe ceilalti colegi ori sa o viziteze (cat sta in oras alea cateva zile) daca e ok fata ori sa o evite daca e pe pe fast sau teapa sau etc. Ok aici e altceva ca e vorba de Andreea si deja e "consacrata" nu era nevoie de recenzie oarecum. In fine e ok ca l a ajutat pe colegul nostru sa intre in "viata" 😁👍. O seara frumoasa sa aveti.

Nu fii rau și tu acum...a vrut omul sa-si descrie pierderea virginității 😅...

La Andreea, cum ai spus și tu, clar nu mai este nevoie de recenzii, dar este o amintire frumoasa, pentru el, pe care probabil vrea s-o aibe negru pe alb...

Eu nu stiu de ce s-a "grabit" atat între "vizita" si recenzie.

Oricum, eu am zis sa destind puțin atmosfera, nu am scris cu răutate sau ceva.

Baftă 

Link spre comentariu
Acum 1 oră, 18andreea a spus:

Nu … eu sunt in Pitesti 🤣 așa se întâmpla sa se fure pozele … am mai încercat de atâtea ori sa pun numărul de telefon afișat pe poze , dar degeaba , le fura cu tot cu nr de telefon .. 

sincer, nu m-aș fi supărat să fie anunțul tău 🤣 dacă tot ți ai deschis topic pe craiova cu aia fake, macar sa vii tu ca si original pe acolo :)) 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 1 oră, sprite0914 a spus:

sincer, nu m-aș fi supărat să fie anunțul tău 🤣 dacă tot ți ai deschis topic pe craiova cu aia fake, macar sa vii tu ca si original pe acolo :)) 

Sau nu😁...

"Ie" mulți hoți pe acolo🙃

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 2 ore, Vladescu86 a spus:

Nu fii rau și tu acum...a vrut omul sa-si descrie pierderea virginității 😅...

La Andreea, cum ai spus și tu, clar nu mai este nevoie de recenzii, dar este o amintire frumoasa, pentru el, pe care probabil vrea s-o aibe negru pe alb...

Eu nu stiu de ce s-a "grabit" atat între "vizita" si recenzie.

Oricum, eu am zis sa destind puțin atmosfera, nu am scris cu răutate sau ceva.

Baftă 

Pai nici eu frate n am zis cu rautate doar am zis ca asa e frumos sa ne ajutam intre noi cu recenzii si informatii utile. Ca dupa cum am zis pentru asta e forumul nu ? 

😉

Link spre comentariu

 

Acum 3 ore, Vladescu86 a spus:

Nu fii rau și tu acum...a vrut omul sa-si descrie pierderea virginității 😅...

La Andreea, cum ai spus și tu, clar nu mai este nevoie de recenzii, dar este o amintire frumoasa, pentru el, pe care probabil vrea s-o aibe negru pe alb...

Eu nu stiu de ce s-a "grabit" atat între "vizita" si recenzie.

Oricum, eu am zis sa destind puțin atmosfera, nu am scris cu răutate sau ceva.

Baftă 

 

1 oră în urmă, daniel312 a spus:

Pai nici eu frate n am zis cu rautate doar am zis ca asa e frumos sa ne ajutam intre noi cu recenzii si informatii utile. Ca dupa cum am zis pentru asta e forumul nu ? 

😉

Am lăsat timp pentru că nu m-am gândit la momentul respectiv despre ajutorul pe care pot să-l ofer, și am zis că poate mai sunt și alții ca mine care vor să facă pasul ăsta și nu sunt deciși încă, am vrut să le ofer și lor o mâna de ajutor. Toate cele bune băieți!

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 2 ore, mihai0788 a spus:

 

 

Am lăsat timp pentru că nu m-am gândit la momentul respectiv despre ajutorul pe care pot să-l ofer, și am zis că poate mai sunt și alții ca mine care vor să facă pasul ăsta și nu sunt deciși încă, am vrut să le ofer și lor o mâna de ajutor. Toate cele bune băieți!

Te salut Mihaita si daca mai mergi la fete mai ales fete noi in oras baga recenzii sa stim unde sa mergem sau ce sa evitam. Bafta 👍

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 21 ore, mihai0788 a spus:

 

 

Am lăsat timp pentru că nu m-am gândit la momentul respectiv despre ajutorul pe care pot să-l ofer, și am zis că poate mai sunt și alții ca mine care vor să facă pasul ăsta și nu sunt deciși încă, am vrut să le ofer și lor o mâna de ajutor. Toate cele bune băieți!

Bravo mai Mihăiță, foarte bine ai făcut!

Între timp nu ai mai fost la fete ? Nu ti-a plăcut experienta ? Sau nu vrei sa ne mai povestești, doar prima oara se pune 😁

Link spre comentariu
Acum 9 minute, Knoxx a spus:

Bravo mai Mihăiță, foarte bine ai făcut!

Între timp nu ai mai fost la fete ? Nu ti-a plăcut experienta ? Sau nu vrei sa ne mai povestești, doar prima oara se pune 😁

Nu am mai fost, dar plănuiesc ceva😂

În perioada următoare vă mai informez!

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
La 08.12.2021 la 0:06, FutProst a spus:

Anunțul din Craiova apare acum fara poze deși în anunț spune că pozele îi aparțin 100%.

 

Probabil acum seamănă cu pozele! 😁

M-am ocupat sa dispară acele poze ! 😇☺️

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Salutare fraților. 

Astazi am vizitat-o pe Andreea, pentru a nu știu câta oară 😅 și am zis ca tot nu am mai făcut recenzii de mult, să fac una astăzi.

Locația: Tudor Vladimirescu, pe lângă Profi (deja cunoscută).

Am discutat pe wtsp detaliile și am plecat spre locatie.

Ajuns la locație, ieșind de la dus, am dat nas în nas și cu @Ericaa18 (pe care o pup😘) și am intrat în "camera de joacă". 

Acțiunea în sine, nu are rost s-o mai detaliez.

ON - 10, deep, umed, alternează ritmul frumos...

NP -  10, in doggy da contre frumos, cur de "brazilianca", trecut apoi în misionar umeri craci, unde priveliștea este foarte mișto, cu ea jucându-se cu sânii aia "imensi"😁.

Restul aspectelor, nu cred ca mai are rost sa le enumăr, 10 pe linie.

Halat 150, 1 finalizare.

O recomand cu căldură.😊

De revenit, oricând 😂

Andreea, te 😘🤗 și ne vedem curând.

Fraților, ciocane tari.✌

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
Acum 7 minute, Vladescu86 a spus:

Salutare fraților. 

Astazi am vizitat-o pe Andreea, pentru a nu știu câta oară 😅 și am zis ca tot nu am mai făcut recenzii de mult, să fac una astăzi.

Locația: Tudor Vladimirescu, pe lângă Profi (deja cunoscută).

Am discutat pe wtsp detaliile și am plecat spre locatie.

Ajuns la locație, ieșind de la dus, am dat nas în nas și cu @Ericaa18 (pe care o pup😘) și am intrat în "camera de joacă". 

Acțiunea în sine, nu are rost s-o mai detaliez.

ON - 10, deep, umed, alternează ritmul frumos...

NP -  10, in doggy da contre frumos, cur de "brazilianca", trecut apoi în misionar umeri craci, unde priveliștea este foarte mișto, cu ea jucându-se cu sânii aia "imensi"😁.

Restul aspectelor, nu cred ca mai are rost sa le enumăr, 10 pe linie.

Halat 150, 1 finalizare.

O recomand cu căldură.😊

De revenit, oricând 😂

Andreea, te 😘🤗 și ne vedem curând.

Fraților, ciocane tari.✌

Te pup 🥰😘 multumesc pentru recenzie și o zi frumoasă să ai ! ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Lângă tine
  • Oras:Lângă tine
La 15.12.2021 la 11:08, 18andreea a spus:

Buna dimineața ! Disponibilă ! 💋

Bună Andreea când mai revii pe la pitesti îmi plac sânii aia mari ai tai și fundu ala frumos vreau sa te vizitez din nou și pe tine și pe colega ta Erica

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 12 ore, Dimu9393 a spus:

Bună Andreea când mai revii pe la pitesti îmi plac sânii aia mari ai tai și fundu ala frumos vreau sa te vizitez din nou și pe tine și pe colega ta Erica

Mai Masha, sau pestele ei, nu mai încerca acum sa te dai client și sa scrii pe la alte fete, ca scrii degeaba, cine are un pic de minte, si-a dat seama cine ești. 

Bine, și fraieri sunt destui...

Link spre comentariu

Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 24 minute, Knoxx a spus:

Mai Masha, sau pestele ei, nu mai încerca acum sa te dai client și sa scrii pe la alte fete, ca scrii degeaba, cine are un pic de minte, si-a dat seama cine ești. 

Bine, și fraieri sunt destui...

Eu zic ca este "iubi"🐟🐟🐟

N-a învățat ea în 9-10 ani să scrie corect, nu cred ca învață în câteva luni🤣.

Colegul parcă nu "rupe" scrisul ca "stimabila"😁.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...