Sari la conținut

Andreea 0729794176


18andreea

Postări Recomandate

  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
Acum 39 minute, dunpealone a spus:

Salut

Tocmai am vizitat o pe Andreea, si am decis sa ii fac o recenzie.,avand in vedere recenziile pozitive primite din partea colegilor care au fost pe la ea. 

-Programarea făcută pe whatsup, respectata de am2, cu o mica întârziere din partea ei. 

-Locația. :ușor de ajuns 10

-Aspect fizic : 9, confirm pozele de pe site., e superba... 

Igiena: 10

Și sa trec la partea de acțiune :

-am început cu un oral deep, aproape perfect :9 (îmi aduce aminte de Lory)

-și vine partea cu sex-ul care a început bine și s a terminat dezamăgitor. 

Incepem acțiunea cu ea deasupra, se misca bine, toate bune și frumoase, pana când am schimbat poziția, si a luat telefonul și a început sa il butoneze, pt primea msg (cel mai probabil următoarele programari) , lucru pe care l a facut de 3 ori în timpul sexului si se vedea ca începe sa se grăbească fiind dezamăgită de faptul ca nu termin mai repede cu toate ca nu trecuseră nici 15 min...ce sa zic deja m a lasat rece, imi pierise tot cheful.

În rest ca implicare :

Gfe 4

Kiss 0

Halatul 150 ron

O experienta negativa pt mine, e păcat pentru are potențial sa fie în Top,avand in vedere raportul pret/calitate dacă s ar implica mai mult. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buna , imi pare Rău pentru experienta ta , nu era nici o programare . Nu răspund niciodată la programări /următori clienti când sunt ocupata . Dar am și eu o familie  și mi se pare normal sa răspund printr-un scurt mesaj atunci când insista . Atât timp cât telefonul meu nu a sunat , nu înțeleg ce te a deranjat atât de rău ca am scris un mesaj . Probabil era mai Ok sa sune telefonul și sa răspund 👍🏽

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 42 minute, dunpealone a spus:

Salut

Tocmai am vizitat o pe Andreea, si am decis sa ii fac o recenzie.,avand in vedere recenziile pozitive primite din partea colegilor care au fost pe la ea. 

-Programarea făcută pe whatsup, respectata de am2, cu o mica întârziere din partea ei. 

-Locația. :ușor de ajuns 10

-Aspect fizic : 9, confirm pozele de pe site., e superba... 

Igiena: 10

Și sa trec la partea de acțiune :

-am început cu un oral deep, aproape perfect :9 (îmi aduce aminte de Lory)

-și vine partea cu sex-ul care a început bine și s a terminat dezamăgitor. 

Incepem acțiunea cu ea deasupra, se misca bine, toate bune și frumoase, pana când am schimbat poziția, si a luat telefonul și a început sa il butoneze, pt primea msg (cel mai probabil următoarele programari) , lucru pe care l a facut de 3 ori în timpul sexului si se vedea ca începe sa se grăbească fiind dezamăgită de faptul ca nu termin mai repede cu toate ca nu trecuseră nici 15 min...ce sa zic deja m a lasat rece, imi pierise tot cheful.

În rest ca implicare :

Gfe 4

Kiss 0

Halatul 150 ron

O experienta negativa pt mine, e păcat pentru are potențial sa fie în Top,avand in vedere raportul pret/calitate dacă s ar implica mai mult. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Îmi pare rău să aud asta...cum a zis și Andreea poate a fost o urgenta...

Eu în 25-30 de vizite la ea, nu m-am întâlnit cu asa ceva...sincer, sunt surprins 😐...

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 3 minute, 18andreea a spus:

Buna , imi pare Rău pentru experienta ta , nu era nici o programare . Nu răspund niciodată la programări /următori clienti când sunt ocupata . Dar am și eu o familie  și mi se pare normal sa răspund printr-un scurt mesaj atunci când insista . Atât timp cât telefonul meu nu a sunat , nu înțeleg ce te a deranjat atât de rău ca am scris un mesaj . Probabil era mai Ok sa sune telefonul și sa răspund 👍🏽

Hai lasă vrăjeală domnișoara,nu stai pe telefon când omul e cu tine,acolo,dar mă rog tu știi.

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
Acum 38 minute, Condorpasa a spus:

Hai lasă vrăjeală domnișoara,nu stai pe telefon când omul e cu tine,acolo,dar mă rog tu știi.

Omule , am 2 telefoane unul de pe care vorbesc cu voi , unul personal . Dacă tot ai auzit mesajele mele puteai sa auzi și apelurile dacă era telefonul “de munca” . Și dacă te a deranjat atât de rău ca am scris un mesaj îmi puteai spune ca te deranjează și sa nu mai răspund . Dar ce sa faci , fata in fata nu se spune nimic , se spune pe la spate , cum ar fi . O zi bună sa ai . 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 1 minut, 18andreea a spus:

Omule , am 2 telefoane unul de pe care vorbesc cu voi , unul personal . Dacă tot ai auzit mesajele mele puteai sa auzi și apelurile dacă era telefonul “de munca” . Și dacă te a deranjat atât de rău ca am scris un mesaj îmi puteai spune ca te deranjează și sa nu mai răspund . Dar ce sa faci , fata in fata nu se spune nimic , se spune pe la spate , cum ar fi . O zi bună sa ai . 

Draga mea,nu îți iesii din fire,nu am fost la tine,vroiam sa fiu,dar omul ăla m a descurajat.Deci???? Psss pt mine 

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40

Mai am și eu o întrebare , eu de ce trebuie sa accept când ne oprim din treaba dacă cumva va suna telefonul sau primiți mesaje la care trebuie sa răspundeți ? Ca sunt proasta probabil , eu accept , voi nu acceptați că vă moare pula  , ar trebui sa stau sa însir pe aici , cutare a primit mesaje de la nevastă-sa și a trebuit sa răspundă , cutare a fost sunat de mă-sa și a trebuit sa ii răspundă de urgentă , etc .. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 3 minute, 18andreea a spus:

Mai am și eu o întrebare , eu de ce trebuie sa accept când ne oprim din treaba dacă cumva va suna telefonul sau primiți mesaje la care trebuie sa răspundeți ? Ca sunt proasta probabil , eu accept , voi nu acceptați că vă moare pula  , ar trebui sa stau sa însir pe aici , cutare a primit mesaje de la nevastă-sa și a trebuit sa răspundă , cutare a fost sunat de mă-sa și a trebuit sa ii răspundă de urgentă , etc .. 

Draga mea,repet,eu nu am fost la tine,și cică,"sa va moare pula",🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 3 minute, Meganw a spus:

Eu vă recomand sexul de împăcare!

Eu nu recomand nimic,nimănui,doar atât spun,dacă tu Andreea stai sa butonezi telefonul,in timp ce ăla săracul de el,căuta să te futa bine,să încerce ceva,atunci,zău e o prblm,acum îs in pitesti,și vroiam sa ne regulam,dar.   Plec acasă fata,ești ciudata.

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 51 minute, 18andreea a spus:

Mai am și eu o întrebare , eu de ce trebuie sa accept când ne oprim din treaba dacă cumva va suna telefonul sau primiți mesaje la care trebuie sa răspundeți ? Ca sunt proasta probabil , eu accept , voi nu acceptați că vă moare pula  , ar trebui sa stau sa însir pe aici , cutare a primit mesaje de la nevastă-sa și a trebuit sa răspundă , cutare a fost sunat de mă-sa și a trebuit sa ii răspundă de urgentă , etc .. 

Pai dragă, tu te futi de placere sau pe bani ?

Dacă omului ii suna telefonul și trebuie sa răspundă, el are voie, ca e client, el e acolo la relaxare, deși nu cred ca răspunde vreunul nevestei sau maica-si când fute la tine, eventual în pauză.

Dar tu sa butonezi la mesaje cad te fute clientul, mi se pare incredibil 😂😂😂, nesimțire crasă.

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 1 oră, Vladescu86 a spus:

Îmi pare rău să aud asta...cum a zis și Andreea poate a fost o urgenta...

Eu în 25-30 de vizite la ea, nu m-am întâlnit cu asa ceva...sincer, sunt surprins 😐...

Doar atâtea?😁

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 11 minute, Knoxx a spus:

Pai dragă, tu te futi de placere sau pe bani ?

Dacă omului ii suna telefonul și trebuie sa răspundă, el are voie, ca e client, el e acolo la relaxare, deși nu cred ca răspunde vreunul nevestei sau maica-si când fute la tine, eventual în pauză.

Dar tu sa butonezi la mesaje cad te fute clientul, mi se pare incredibil 😂😂😂, nesimțire crasă.

Corect frate Andreea te rog sa îți revizuiești comportamentul,dacă poți.

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 13 minute, Knoxx a spus:

Doar atâtea?😁

And counting...😁😅

Frate, pentru mine, Andreea este o fata super la care mă duc cu drag și probabil o să mă mai duc mult timp de acum încolo...

Sincer, îmi pare râu pentru ce a pățit colegul, dar eu nu am avut astfel de situații...

Mai mult de atât, nu vreau să comentez.

Baftă ✌

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 5 minute, Vladescu86 a spus:

And counting...😁😅

Frate, pentru mine, Andreea este o fata super la care mă duc cu drag și probabil o să mă mai duc mult timp de acum încolo...

Sincer, îmi pare râu pentru ce a pățit colegul, dar eu nu am avut astfel de situații...

Mai mult de atât, nu vreau să comentez.

Baftă ✌

Nu face parte din favoritele mele, dar am și eu vreo câteva vizite. 

Nici cu mine nu a facut d-astea, dar în cazul de față a și recunoscut, deci nu are rost sa ne raportam la cum s-a purtat cu noi, e vorba de alta speță aici. 

Cu mine dacă facea așa, ma îmbrăcam și plecam, fără discuții. 

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
34 minutes ago, Knoxx said:

Nu face parte din favoritele mele, dar am și eu vreo câteva vizite. 

Nici cu mine nu a facut d-astea, dar în cazul de față a și recunoscut, deci nu are rost sa ne raportam la cum s-a purtat cu noi, e vorba de alta speță aici. 

Cu mine dacă facea așa, ma îmbrăcam și plecam, fără discuții. 

Si care sunt favoritele tale ?😅 Eu ma orientez dupa cativa colegi atunci cand fac vizite prin Pitesti. Asta doar daca poti spune si nu este confidential. Ms

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 2 ore, 18andreea a spus:

Buna , imi pare Rău pentru experienta ta , nu era nici o programare . Nu răspund niciodată la programări /următori clienti când sunt ocupata . Dar am și eu o familie  și mi se pare normal sa răspund printr-un scurt mesaj atunci când insista . Atât timp cât telefonul meu nu a sunat , nu înțeleg ce te a deranjat atât de rău ca am scris un mesaj . Probabil era mai Ok sa sune telefonul și sa răspund 👍🏽

Imi pare rau ca recenzia mea a degenerat comentarii pro si contra , dar stii cum se zice : ,,PRIMA IMPRESIE CONTEAZA'' si la capitoul acesta pentru mine nu a fost o experienta tocmai ok , care m-ar face sa revin la tine . Si  trec peste faza cu telefonul , lucrul care m-a deranjat cel mai mult si nu l-am specificat in recenzie si iti garantez ca nu il suporta nici 1 barabat in lumea aceasta a fost la final cand mi-am dat drumul  in balonas,nici nu am apucat sa termin ca in secunda urmatoare mi-ai scos prezervativul ,si mi-ai dat servetelele sa ma sterg , dupa care bineinteles ca ti-ai luat telefonul sa il butonezi ...deja se vedea ca erai cu mintea prin alte parti si erai grabita , de aici si expreisa : ,,GRABA STRICA TREABA ''.

Sper sa iti fie de folos acest review , nu mi-o lua in nume de rau , e pacat pentru ca esti o fata superba si ai avea mult de castigat daca ai fii putin mai atenta la ,,micile detalii'' , care pentru tine par banalitati dar pentru ceilalti conteaza foarte mult.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
Acum 4 ore, Condorpasa a spus:

Corect frate Andreea te rog sa îți revizuiești comportamentul,dacă poți.

Daa , Chiar o sa mi l revizuiesc foarte bine …. 🤗🤗 multumesc pentru sfat , dacă nu îmi spuneai chiar nu știam ce trebuie sa schimb la mine .. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 7 ore, Vladescu86 a spus:

Îmi pare rău să aud asta...cum a zis și Andreea poate a fost o urgenta...

Eu în 25-30 de vizite la ea, nu m-am întâlnit cu asa ceva...sincer, sunt surprins 😐...

🤣🤣 Nici cainii nu te mai latra prin cartier

  • Like 2
  • Haha 1

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
Acum 16 ore, dunpealone a spus:

Imi pare rau ca recenzia mea a degenerat comentarii pro si contra , dar stii cum se zice : ,,PRIMA IMPRESIE CONTEAZA'' si la capitoul acesta pentru mine nu a fost o experienta tocmai ok , care m-ar face sa revin la tine . Si  trec peste faza cu telefonul , lucrul care m-a deranjat cel mai mult si nu l-am specificat in recenzie si iti garantez ca nu il suporta nici 1 barabat in lumea aceasta a fost la final cand mi-am dat drumul  in balonas,nici nu am apucat sa termin ca in secunda urmatoare mi-ai scos prezervativul ,si mi-ai dat servetelele sa ma sterg , dupa care bineinteles ca ti-ai luat telefonul sa il butonezi ...deja se vedea ca erai cu mintea prin alte parti si erai grabita , de aici si expreisa : ,,GRABA STRICA TREABA ''.

Sper sa iti fie de folos acest review , nu mi-o lua in nume de rau , e pacat pentru ca esti o fata superba si ai avea mult de castigat daca ai fii putin mai atenta la ,,micile detalii'' , care pentru tine par banalitati dar pentru ceilalti conteaza foarte mult.

 

Ai dreptate , te rog să mă ierți … nu știu ce a fost in capul meu … PREZERVATIVUL TREBUIE SA RĂMÂNĂ PE PENIS chiar dacă v-ați dat drumul iar eu TREBUIE SA VA DESCÂNT !!!! Doamne ferește cum sa îmi fac alte treburi de față cu voi CHIAR DACĂ AM TERMINAT SEXULLL 🥸🥸

Timpul meu e timpul vostru !!! Cum sa ma gândesc ca ar fi timpul meu ??

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
36 minutes ago, 18andreea said:

Ai dreptate , te rog să mă ierți … nu știu ce a fost in capul meu … PREZERVATIVUL TREBUIE SA RĂMÂNĂ PE PENIS chiar dacă v-ați dat drumul iar eu TREBUIE SA VA DESCÂNT !!!! Doamne ferește cum sa îmi fac alte treburi de față cu voi CHIAR DACĂ AM TERMINAT SEXULLL 🥸🥸

Timpul meu e timpul vostru !!! Cum sa ma gândesc ca ar fi timpul meu ??

Atitudine de doi bani. Ziceam sa-ti fac o vizita, dar comportamentul tau spune multe despre ce caracter ai. N-o zic din rautate, dar cred ca trebuie sa fii mai atenta in privinta asta.

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
Acum 1 oră, cosmin2007 a spus:

Atitudine de doi bani. Ziceam sa-ti fac o vizita, dar comportamentul tau spune multe despre ce caracter ai. N-o zic din rautate, dar cred ca trebuie sa fii mai atenta in privinta asta.

Ei naa 😂 ar trebui sa fac pe mironosița ca altfel îmi pierd clienții .. scuzați-mă va rog … 😉 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 2 ore, 18andreea a spus:

Ai dreptate , te rog să mă ierți … nu știu ce a fost in capul meu … PREZERVATIVUL TREBUIE SA RĂMÂNĂ PE PENIS chiar dacă v-ați dat drumul iar eu TREBUIE SA VA DESCÂNT !!!! Doamne ferește cum sa îmi fac alte treburi de față cu voi CHIAR DACĂ AM TERMINAT SEXULLL 🥸🥸

Timpul meu e timpul vostru !!! Cum sa ma gândesc ca ar fi timpul meu ??

Vezi ca iti faci singura anti-reclama prin afirmatiile acestea , stiu ca iti este greu sa recunosti ca ai gresit  , si numai incerca sa arunci vina catre mine ca as avea  mari pretentii , care defapt sunt niste lucruri ce tin de bun simt din partea ta .

Daca tot vine clientul la tine , asigura-te ca timp de 30-60 min ti le petreci cu el , si numai esti distrasa de alte lucruri din jur, asta legat de timpul ala pretios al tau .

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
1 oră în urmă, dunpealone a spus:

Vezi ca iti faci singura anti-reclama prin afirmatiile acestea , stiu ca iti este greu sa recunosti ca ai gresit  , si numai incerca sa arunci vina catre mine ca as avea  mari pretentii , care defapt sunt niste lucruri ce tin de bun simt din partea ta .

Daca tot vine clientul la tine , asigura-te ca timp de 30-60 min ti le petreci cu el , si numai esti distrasa de alte lucruri din jur, asta legat de timpul ala pretios al tau .

 

 

Îmi este greu sa recunosc ca am greșit ??!! Ce ?? Eu singura am recunoscut ca am răspuns mesajelor , ca altfel puteam face pe victima și as fi putut spune ca este o minciuna ceea ce spui … 😅👍🏽Dar nu sunt genul mironosițelor , sa te fac a părea mincinos 😉

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40

Pana la urma este problema mea dacă răspund sau nu la telefon . Dar cred ca am avut destul bun simt ca nu am stat sa Pălăvrăgesc la telefon cu , clienții  in timpul actului sexual . 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...