Sari la conținut

Andreea 0729794176


18andreea

Postări Recomandate

Am fost la ea miercuri dupa bucata urata de mi a facut o acum cateva luni cand m am intalnit cu alti tovarasi la scara..... nu e rea nu e nici buna. Nu te lasa sa o futi in gat ca se ineaca. Plm... in rest merge dar parca burta cam deranjanta. Curul bun dar degeaba daca nu l si futi. . 

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
Acum 3 ore, dereglat a spus:

Am fost la ea miercuri dupa bucata urata de mi a facut o acum cateva luni cand m am intalnit cu alti tovarasi la scara..... nu e rea nu e nici buna. Nu te lasa sa o futi in gat ca se ineaca. Plm... in rest merge dar parca burta cam deranjanta. Curul bun dar degeaba daca nu l si futi. . 

Draga , problema ar fi sa te întâlnești in casa .. vrei sa stau sa păzesc și scara blocului ? Poate in blocul respectiv se mai fut și altele .. nu este problema mea dacă tu te întâlnești cu lume pe strada sau jos la scara ! Interesul meu este sa nu te întâlnești in casa ! O zi buna și numai coșmaruri cu “burta” mea sa ai ! 

Link spre comentariu
Acum 3 ore, 18andreea a spus:

Draga , problema ar fi sa te întâlnești in casa .. vrei sa stau sa păzesc și scara blocului ? Poate in blocul respectiv se mai fut și altele .. nu este problema mea dacă tu te întâlnești cu lume pe strada sau jos la scara ! Interesul meu este sa nu te întâlnești in casa ! O zi buna și numai coșmaruri cu “burta” mea sa ai ! 

Lasă-l in pace , asta bate câmpii și pe alte topice :)) se vede o urma adânca de frustrare la el 🤣🤣
noi știm cât de mișto ești și calitatea serviciilor tale 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Sunat. Programat. Mi-a inchis telefonul si m-a tinut pe afara 20 min. Cand am ajuns la locatie, a deschis geamul, m-a vazut, si mi-a zis ca nu ma mai primeste si mi-a trantit geamul in fata. Am muscat-o cu 2 zile inainte de sfarc din greseala si mi-am cerut scuze de 100 de ori fiindca nu am facut-o intentionat:))))). Dar asta nu justifica faptul ca azi m-a tinut pe afara si dupa mi-a trantit geamul in fata. Andreea, ramai o fata buna de pula, dar totusi cu un handicap mintal destul de sever deoarece pui lumea pe drumuri si te comporti mizerabil. Intr-un fel imi pare rau ca te jignesc, fiindca probabil ai multe de indurat din moment ce la 18 ani sugi pula la 100 de lei la toti necunoscutii. Te felicit, si iti recomand ca pe viitor sa zambesti tamp, dar sa nu incepi sa vorbesti, fiindca esti mult mai frumoasa cand taci:))))

Te pup jos, dar stai, ca nu mai am voie, dar parca mai cunosc eu alte zeci de curve care se fut la 100 de lei si depasesc nivelul de inteligenta al unei maimute. 

Te pup

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 5 minute, xerxes95 a spus:

Sunat. Programat. Mi-a inchis telefonul si m-a tinut pe afara 20 min. Cand am ajuns la locatie, a deschis geamul, m-a vazut, si mi-a zis ca nu ma mai primeste si mi-a trantit geamul in fata. Am muscat-o cu 2 zile inainte de sfarc din greseala si mi-am cerut scuze de 100 de ori fiindca nu am facut-o intentionat:))))). Dar asta nu justifica faptul ca azi m-a tinut pe afara si dupa mi-a trantit geamul in fata. Andreea, ramai o fata buna de pula, dar totusi cu un handicap mintal destul de sever deoarece pui lumea pe drumuri si te comporti mizerabil. Intr-un fel imi pare rau ca te jignesc, fiindca probabil ai multe de indurat din moment ce la 18 ani sugi pula la 100 de lei la toti necunoscutii. Te felicit, si iti recomand ca pe viitor sa zambesti tamp, dar sa nu incepi sa vorbesti, fiindca esti mult mai frumoasa cand taci:))))

Te pup jos, dar stai, ca nu mai am voie, dar parca mai cunosc eu alte zeci de curve care se fut la 100 de lei si depasesc nivelul de inteligenta al unei maimute. 

Te pup

Mann cât aberezi sincer îți zic aberezi. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 8 minute, spartanus a spus:

Mann cât aberezi sincer îți zic aberezi.

Sincer iti zic spartanus. Asta nu inseamna ca se comporta asa de fiecare data. Eu am mai fost pe la ea de 2 3 ori,si totul a fost ok. Dar se pare ca se comporta urat daca o musti de sfarc:)))))) 

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 6 minute, xerxes95 a spus:

Sincer iti zic spartanus. Asta nu inseamna ca se comporta asa de fiecare data. Eu am mai fost pe la ea de 2 3 ori,si totul a fost ok. Dar se pare ca se comporta urat daca o musti de sfarc:)))))) 

Atunci, scuze man. Tu ști ce ți s a întâmplat. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
Acum 14 ore, xerxes95 a spus:

Sincer iti zic spartanus. Asta nu inseamna ca se comporta asa de fiecare data. Eu am mai fost pe la ea de 2 3 ori,si totul a fost ok. Dar se pare ca se comporta urat daca o musti de sfarc:)))))) 

Hai Vino Draga la mine sa te mușc și eu de coaieeee sau penis sa vedem cum reacționezi !!! 😊😊 probabil tu ai un handicap mental din moment ce tu crezi ca ii crezi plăcere unei femei dacă o musti de sfârc .. dar tu nu m-ai mușcat ! Ai fugit cu sânul meu in gura la propriu ! 🥲🤫 In al doilea rând dacă ai văzut ca te am blocat pe whatsapp la ce m-ai sunat pe număr sa vii ? Nu era clar ca nu te mai primesc din moment ce te blocasem ??! In al treilea rând nu te am pus eu sa vii de nebun sa astepti pe afara , eu ți-am trimis mesaj clar sa vii la 21:30 nu la 21:15 cum ai venit tu !! Va faceti pe victimele dar voi sunteți niște grosolani ! Chiar dacă sunt “curva” sunt om și asta nu îți da dreptul sa fii un bădăran incult !!! 

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 42 minute, 18andreea a spus:

Hai Vino Draga la mine sa te mușc și eu de coaieeee sau penis sa vedem cum reacționezi !!! 😊😊 probabil tu ai un handicap mental din moment ce tu crezi ca ii crezi plăcere unei femei dacă o musti de sfârc .. dar tu nu m-ai mușcat ! Ai fugit cu sânul meu in gura la propriu ! 🥲🤫 In al doilea rând dacă ai văzut ca te am blocat pe whatsapp la ce m-ai sunat pe număr sa vii ? Nu era clar ca nu te mai primesc din moment ce te blocasem ??! In al treilea rând nu te am pus eu sa vii de nebun sa astepti pe afara , eu ți-am trimis mesaj clar sa vii la 21:30 nu la 21:15 cum ai venit tu !! Va faceti pe victimele dar voi sunteți niște grosolani ! Chiar dacă sunt “curva” sunt om și asta nu îți da dreptul sa fii un bădăran incult !!! 

Cred ca merițiXerxes95 ca te blok, ști ce înseamnă să musti o fata de sfirc exact cum ai lua tu un șut în coaie. Naspa

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Salutare.

Prima mea recenzie, am hotărât sa i-o fac acestei superbe domnișoare, Andreea.

Prima data vizitat undeva prin ianuarie, în locația lângă Davila. Văzut anunțul pe publi24, sunat stabilit programare.

Ce pot sa spun, când mi-a deschis ușa acest frumos exemplar, am rămas "blocat"😁, cu toate ca eram cât de cât pregătit citind recenziile anterioare.

O tipa blonda, înaltă, sânii mari, îmbrăcată intr-o lenjerie sexi, pe tocuri...senzație...

M-a poftit în camera ei, unde a avut loc acțiunea...am optat pentru o singura finalizare, fiind presat puțin de timp. 

Note:

ON-10

NP-10 

AN- Nu (pacat😋)

Locație curata, discreta.

Atitudine, foarte ok.

De revenit, clar ( de atunci vizitat deja de 5-6 ori).😜

Clar un câștig pentru orașul nostru...

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
Acum 23 ore, Vladescu86 a spus:

Salutare.

Prima mea recenzie, am hotărât sa i-o fac acestei superbe domnișoare, Andreea.

Prima data vizitat undeva prin ianuarie, în locația lângă Davila. Văzut anunțul pe publi24, sunat stabilit programare.

Ce pot sa spun, când mi-a deschis ușa acest frumos exemplar, am rămas "blocat"😁, cu toate ca eram cât de cât pregătit citind recenziile anterioare.

O tipa blonda, înaltă, sânii mari, îmbrăcată intr-o lenjerie sexi, pe tocuri...senzație...

M-a poftit în camera ei, unde a avut loc acțiunea...am optat pentru o singura finalizare, fiind presat puțin de timp. 

Note:

ON-10

NP-10 

AN- Nu (pacat😋)

Locație curata, discreta.

Atitudine, foarte ok.

De revenit, clar ( de atunci vizitat deja de 5-6 ori).😜

Clar un câștig pentru orașul nostru...

Îți multumesc mult pentru recenzie , te sarut ! 🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40

Bună dragii mei , eu sunt in oraș pentru 2/3 zile . Din păcate din cauza multor persoane care nu și-au onorat programarea , am decis sa nu mai lucrez pe programări . Doar persoanele ce au mai fost la mine , cu care ma cunosc , vor beneficia de programare ! 😛 

Preturile și serviciile actualizate ⬇️
Finalizarea (30 de minute) - 150 de lei

Ora (întreaga , fără graba , cum bine știți ) - 250 (chiar și 3 finalizări) 🤫

Serviciile ⬇️
•Sex oral protejat/neprotejat (in funcție de igiena ; sa nu existe negi , zgârieturi , bube)

•Normal doar protejat 

•Deepthroat 

•Orice poziție (putem încerca) 

•Masaj de relaxare 

•69

•Finalizare corporală 

•Foot fetish 

•COF (extra 50) 

•Uro (extra 50) 

•Facesitting 

Pentru orice alta nelămurire , ma puteți contacta ! 🥰

  ~0726538896~
         Pupiciiii , acolo jos unde va place ! ❣️❣️❣️❣️

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 14 minute, 18andreea a spus:

Bună dragii mei , eu sunt in oraș pentru 2/3 zile . Din păcate din cauza multor persoane care nu și-au onorat programarea , am decis sa nu mai lucrez pe programări . Doar persoanele ce au mai fost la mine , cu care ma cunosc , vor beneficia de programare ! 😛 

Preturile și serviciile actualizate ⬇️
Finalizarea (30 de minute) - 150 de lei

Ora (întreaga , fără graba , cum bine știți ) - 250 (chiar și 3 finalizări) 🤫

Serviciile ⬇️
•Sex oral protejat/neprotejat (in funcție de igiena ; sa nu existe negi , zgârieturi , bube)

•Normal doar protejat 

•Deepthroat 

•Orice poziție (putem încerca) 

•Masaj de relaxare 

•69

•Finalizare corporală 

•Foot fetish 

•COF (extra 50) 

•Uro (extra 50) 

•Facesitting 

Pentru orice alta nelămurire , ma puteți contacta ! 🥰

  ~0726538896~
         Pupiciiii , acolo jos unde va place ! ❣️❣️❣️❣️

Hopaaaa te scumpisii mândrețe de gagica. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
1 oră în urmă, Tutu111 a spus:

Mulțumim pt info. 

Credeam ca te-a vizitat domnul Covid-19, referitor la prețuri merita schimbarea dar nu mai este accesibil pentru buzunarul fiecăruia :)

sper să ne vedem curând 

Tocmai de asta am făcut schimbarea ! 😀🤣 sa nu mai vina oricine sa spună ca plătește 100 de lei și de acea sută sa vrea a sta o ora 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...