Sari la conținut

Andreea 0729794176


18andreea

Postări Recomandate

Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 11 ore, 18andreea a spus:

Bună dimineața  ! O zi frumoasă și plină de soare tuturor 🥰😘😘

        DISPONIBILĂ PÂNĂ LA MIEZUL NOPȚII ! 😍❤️

C999BE99-6D8C-48D4-B2C1-5A71E963741E.jpeg

Ești superbă!🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40

Din momentul acesta încetez să mai lucrez pe programări ! Primul venit , primul servit ! Încerc să fiu o fată drăguța și cu bun simț care să vă onoreze dorințele , dar se pare că degeaba . Vă programez la ora la care doriți , de multe ori mă trezesc special pentru o anumită persoană care nici măcar nu anunță “nu mai pot ajunge” . 
Eu tot timpul am fost corectă cu voi , când a intervenit ceva v-am anunțat măcar cu 30 de minute înainte de ora la care erați programați că este posibil să întârzii 5/10 minute .. As fi dorit același lucru și de la voi ! Un pic de amabilitate și de omenie ! Am ajuns sa ne fie Rușine să dăm un mesaj in care sa spunem “mai fata nu mai pot ajunge” . O zi bună tuturor ! 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 41 minute, 18andreea a spus:

Din momentul acesta încetez să mai lucrez pe programări ! Primul venit , primul servit ! Încerc să fiu o fată drăguța și cu bun simț care să vă onoreze dorințele , dar se pare că degeaba . Vă programez la ora la care doriți , de multe ori mă trezesc special pentru o anumită persoană care nici măcar nu anunță “nu mai pot ajunge” . 
Eu tot timpul am fost corectă cu voi , când a intervenit ceva v-am anunțat măcar cu 30 de minute înainte de ora la care erați programați că este posibil să întârzii 5/10 minute .. As fi dorit același lucru și de la voi ! Un pic de amabilitate și de omenie ! Am ajuns sa ne fie Rușine să dăm un mesaj in care sa spunem “mai fata nu mai pot ajunge” . O zi bună tuturor ! 

Block direct🤣, are "balta peste"...

Ironia este, ca tot ei se vaita ca "fetitele" ca nu s-a respectat programarea...

Zi bună 😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
Acum 32 minute, Vladescu86 a spus:

Block direct🤣, are "balta peste"...

Ironia este, ca tot ei se vaita ca "fetitele" ca nu s-a respectat programarea...

Zi bună 😘🤗

Tocmai asta este problema .. aceștia care se vaită ca nu se respecta programarea sunt aceeași care nu vin la programări ! … 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Calea lactee
  • Oras:Calea lactee
La 11.11.2021 la 13:01, 18andreea a spus:

Disponibilă pana la miezul nopții! ☺️💋

O blonda la sex shop:
- Aveti vibratoare?
- Da, pe raftul al 2-lea de jos.
- Il vreau pe ala mare ai roau!
- Imi cer scuze, domnisoara, dar extinctorul nu este de vanzare!

07D4F40C-4AE5-4FB0-A9B2-F32F269A102F.jpeg

fain curu :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
On 11/23/2021 at 1:15 PM, iuliann20 said:

Buna. La Slatina nu ai in plan o vizita? Te așteptăm cu drag! O zi frumoasa!🍷🍾

Mai bine fa rost de o "delegatie"....te asigur ca  tandemul Andreea+ Erica face toti banii. Eu asa voi proceda...

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
Acum 8 minute, gisex89 a spus:

Bună! Cum reusesc sa te vizitez, mai tii cont de programari? O sa te caut diseară pe la 20.30 cand ajung in Pitesti 😘 

Buna , îmi scrii pe whatsapp ! Programări nu mai fac fiindcă nu se respecta ! Îmi poți lăsa un mesaj pe whatsapp și discutam mai multe! Pupici 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...