Sari la conținut

Andreea 0729794176


18andreea

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Andreea 0746715481
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
La 30.11.2021 la 18:05, 18andreea a spus:

Numărul meu actual este scris și mai sus ! 

0746715481 

@pisicuts, ne ajuți te rog să schimbăm denumirea topicului în: 

Andreea 0746715481

Mulțumesc😉.

Link spre comentariu

Salut băieți. Fac și eu o recenzie din urmă cu câteva luni, mai exact prin Februarie când încă avea locația din Mărășești.

Am discutat cu Andreea pe whatsapp, i-am explicat situația mea mai specială, mai exact că eram virgin și am stabilit ca e ok și ne putem vedea. 
Programat cu o zi înainte si confirmat acesteia cu o oră înainte de acțiune.

Am ajuns la locație, avea intrare prin balcon, destul de discret. M-a poftit înăuntru, am stat puțin de vorbă si m-a poftit direct în cameră de unde a început acțiunea. S-a comportat perfect cu mine si m-a făcut să mă simt în largul meu, astfel încât sa fiu cât mai relaxat.

A început cu un oral demențial, vă puteți da seama cum a fost pentru mine fiind prima oară când experimentez așa ceva😅

Am început cu un LoT executat perfect de către Andreea, mă simteam ca în rai. Mai pe urmă am trecut în căpriță si am pompat pana am finalizat. Experienta per total a fost perfectă, am plecat mulțumit de la ea si cu “ața ruptă”😀

Dacă se mai regăsesc oameni ce au fost in situația mea v-o recomand, dar si celor experimentați! Andreea este o fată de nota 10 si merită vizitată! Vă urez ciocane tari, iar tie Andreea îți mulțumesc pentru inițiere😂😘

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 14 ore, mihai0788 a spus:

Salut băieți. Fac și eu o recenzie din urmă cu câteva luni, mai exact prin Februarie când încă avea locația din Mărășești.

Am discutat cu Andreea pe whatsapp, i-am explicat situația mea mai specială, mai exact că eram virgin și am stabilit ca e ok și ne putem vedea. 
Programat cu o zi înainte si confirmat acesteia cu o oră înainte de acțiune.

Am ajuns la locație, avea intrare prin balcon, destul de discret. M-a poftit înăuntru, am stat puțin de vorbă si m-a poftit direct în cameră de unde a început acțiunea. S-a comportat perfect cu mine si m-a făcut să mă simt în largul meu, astfel încât sa fiu cât mai relaxat.

A început cu un oral demențial, vă puteți da seama cum a fost pentru mine fiind prima oară când experimentez așa ceva😅

Am început cu un LoT executat perfect de către Andreea, mă simteam ca în rai. Mai pe urmă am trecut în căpriță si am pompat pana am finalizat. Experienta per total a fost perfectă, am plecat mulțumit de la ea si cu “ața ruptă”😀

Dacă se mai regăsesc oameni ce au fost in situația mea v-o recomand, dar si celor experimentați! Andreea este o fată de nota 10 si merită vizitată! Vă urez ciocane tari, iar tie Andreea îți mulțumesc pentru inițiere😂😘

 

Recenzie în decembrie, pentru o "tragere" din februarie 2021, cont deschis în mai 2019😳😯??? 

No...unde atâta graba?🤭

PS: Felicitări ca ai "trecut" de oral, virgin fiind.😉

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
Acum 38 minute, sprite0914 a spus:

Nu … eu sunt in Pitesti 🤣 așa se întâmpla sa se fure pozele … am mai încercat de atâtea ori sa pun numărul de telefon afișat pe poze , dar degeaba , le fura cu tot cu nr de telefon .. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
1 oră în urmă, sprite0914 a spus:

Poți sa-i faci topic pe Craiova, măcar utilizatorii forumului sa știe ca este o impostoare.

Poți sa-l denumesti " Copiile n-au valoare, Andreea este numai una"🥰😅...glumesc cu denumirea😁

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 4 ore, Vladescu86 a spus:

Recenzie în decembrie, pentru o "tragere" din februarie 2021, cont deschis în mai 2019😳😯??? 

No...unde atâta graba?🤭

PS: Felicitări ca ai "trecut" de oral, virgin fiind.😉

 

Daca am ajuns sa facem recenzie la "cateva" luni fara o luna jumate se face 1 an ce sa mai zic ce rost mai are forumul ? E simplu de tot daca apare o tipa noua pe publi si n are recenzii nicaieri si un coleg o viziteaza si face recenzie la 1 an cum ajuta pe ceilalti colegi ori sa o viziteze (cat sta in oras alea cateva zile) daca e ok fata ori sa o evite daca e pe pe fast sau teapa sau etc. Ok aici e altceva ca e vorba de Andreea si deja e "consacrata" nu era nevoie de recenzie oarecum. In fine e ok ca l a ajutat pe colegul nostru sa intre in "viata" 😁👍. O seara frumoasa sa aveti.

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
  • Oras:Bulevardul Republicii 40
Acum 27 minute, Vladescu86 a spus:

Poți sa-i faci topic pe Craiova, măcar utilizatorii forumului sa știe ca este o impostoare.

Poți sa-l denumesti " Copiile n-au valoare, Andreea este numai una"🥰😅...glumesc cu denumirea😁

Asta am făcut 🤗🤣

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...