Sari la conținut

Erica 0752453554


erica1

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor

RECENZIE :

Dupa o perioada scurta in care ERICA si colega ei au lipsit din orasul nostru am decis ca ieri sa fac din nou o vizita dupa ce am observat ca au revenit.

O fata de nota 10 ca de obicei comunicativa, super draguta,zambitoare, sexi si futacioasa ninja :D

Ajuns in locatie care este aceeasi ca si data trecuta, o locatie destul de buna din punctul meu de vedere, stam putin de vorba dupa care dus si trecem la actiune in camera unde incepem cu un oral foarte senzual si cu un pic de facefuck ca apoi sa finalizez pe chipul ei de zana.

Mentionez ca am ramas si pentru runda a doua, iar dupa o pauza de relaxare am revenit la actiune unde sau dat batalii de razboi, schimbare de pozitii lady on top, doggy, gemete, urlete ca in jungla :))))))))))) ...eu zic ca ne-am simtit bine amandoi, foarte lipicioasa.

Eu unul am avut o experienta si mai frumoasa ca data trecuta, te pup Erica ne mai auzim, de revenit eu zic ca da...raportul calitate/pret este foarte bun sincer !

De revenit o recomand, va salut !

  • Like 4
  • Minus 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator didi_dox
Reputație: 0

Salutare tuturor,am vizitat-o pe Erica azi, pot spune ca a fost o experienta placuta, locatie usor de ajuns,parcare si intrare ok(nu prin casa scarii).Tarifele le cunoasteti, ca si atitudine totul Ok, oral nep,norm protejat, desi era devreme Erica era foarte amabila si zambareata.spor la toti! Daca am uitat cv scz...sunt in traffic!

Zi buna!

Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges

salutare, am mers si eu zilele trecute la aceasta domnisoara , pe nume Erika

-contact pe whatsapp  prin mesaje in care mi-a trimis si locatia,stabilit ora, respectata de ambii

-locatia undeva pe atr Marasesti, in spatele policlinicii MAI, cu intrare prin balcon

- Tarif 100 finalizarea - 200 ora

-detalii: o domnisoara blonda, cam de 1.60 inaltime, un cur bun de pompat ,tate micute, joviala ,mers la baie pt reimprospatare(dusul il facusem acasa) mers in dormitor si trecut la actiune: a inceput cu un oral normal, umed cu mult scuipat, nu prea te lasa sa o atingi prea mult, decat pe sani, pus prezervativ si trecut la sex normal protejat cu ea deasupra, trecut in capra si finalizat in balonas(la normal foloseste lubrifiant, lucru care nu este prea placut, cel putin pentru mine)

-o are colega pe Andreea si ceea ce m-a nemultumit a fost ca a trebuit sa astept sa ies din dormitor, deoarece colega ei avea si ea client care era la dus, intradevar nu m-am intersectat cu el, am iesit ,am vazut-o si pe Andreea care era un pic bosumflata si cu ochii in telefon si dus am fost......

note nu dau

de revenit eu unul nu, dar sa zic ca pentru o finalizare scurta merge sau poate sa incerci un show cu amandoua pentru a nu te intersecta cu alti colegi

ciocane tari si bafta

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
La 19.02.2021 la 12:03, irinel5 a spus:

salutare, am mers si eu zilele trecute la aceasta domnisoara , pe nume Erika

-contact pe whatsapp  prin mesaje in care mi-a trimis si locatia,stabilit ora, respectata de ambii

-locatia undeva pe atr Marasesti, in spatele policlinicii MAI, cu intrare prin balcon

- Tarif 100 finalizarea - 200 ora

-detalii: o domnisoara blonda, cam de 1.60 inaltime, un cur bun de pompat ,tate micute, joviala ,mers la baie pt reimprospatare(dusul il facusem acasa) mers in dormitor si trecut la actiune: a inceput cu un oral normal, umed cu mult scuipat, nu prea te lasa sa o atingi prea mult, decat pe sani, pus prezervativ si trecut la sex normal protejat cu ea deasupra, trecut in capra si finalizat in balonas(la normal foloseste lubrifiant, lucru care nu este prea placut, cel putin pentru mine)

-o are colega pe Andreea si ceea ce m-a nemultumit a fost ca a trebuit sa astept sa ies din dormitor, deoarece colega ei avea si ea client care era la dus, intradevar nu m-am intersectat cu el, am iesit ,am vazut-o si pe Andreea care era un pic bosumflata si cu ochii in telefon si dus am fost......

note nu dau

de revenit eu unul nu, dar sa zic ca pentru o finalizare scurta merge sau poate sa incerci un show cu amandoua pentru a nu te intersecta cu alti colegi

ciocane tari si bafta

nu contest ca nu e adevarat ce spui, este experienta ta proprie, treaba cu atinsul eu nu am avut probleme, probabil nu a fost chimie intre voi, eu m-am simtit foarte bine in compania ei, sau te-ai purtat cam rece, nu stiu ce sa zic, cat despre mica problema cu colega este adevarat ca reprezinta un mic dezavantaj deoarece este posibil sa fie 2 clienti in locatie in acelasi timp dar deoarece fetele au servicii foarte bune la preturi foarte bune, multi dintre noi am ignorat si am trecut peste acest aspect deoarece nu ne deranjeaza, cred ca esti primul care spune asta....si eu am patit sa fiu cu cineva care a venit la scurt timp dupa mine, dar la fel ca tine nu ne-am intalnit si nu a fost o problema, salut !

  • Like 2
  • Minus 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0
Acum 46 minute, Ericaa18 a spus:

Buna seara dragilor , din pacate mi am pierdut contul cel vechi si mi-am creat unul nou . Va pup 

cand revii in Pitesti ?

Link spre comentariu
  • Oras:valcea
  • Oras:valcea
Acum 19 minute, Ericaa18 a spus:

Buna ziua dragiilor, voi reveni azi la voi cu aceiași locație pe Mărășești voi ajunge la 16:00 va pup si va doresc o zi frumoasa!! 😘😘🙂

IMG-20210306-WA0005.jpg

IMG-20210306-WA0003.jpg

Frumos posterior! 😁😁trebuie sa dau o fuga la pitesti 😂😂, prin valcea nu ai în plan sa vi? 

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 22 minute, Ericaa18 a spus:

Buna ziua dragiilor, voi reveni azi la voi cu aceiași locație pe Mărășești voi ajunge la 16:00 va pup si va doresc o zi frumoasa!! 😘😘🙂

IMG-20210306-WA0005.jpg

IMG-20210306-WA0003.jpg

Aoleoooo ce super cur ai pasarico

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

Va salut colegii tocmai am ajuns acasa de la blondina Erica am vb cu ea pe whatsapp am ajuns la locatie pe Marasesti usor de ajuns m a asteptat ca in poze si pe tocuri (superba) apartament curat dus cu geluri si sapun si prosop curat nota 10 am facut un dus si am inceput cu un oral nep nota 10 cu scuipat si bataie peste limba vreo 5-10 min dupa care am trecut la normal prot nota 10 capra geme foarte frumos am trecut la misionar apoi ea deasupra si iar pe la spate unde am terminat in balon eu as veni zilnic la ea este o papusica si o bunatate de fata. te pup blondino 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrei tu
  • Oras:Unde vrei tu
Acum 3 minute, daniel031285 a spus:

Va salut colegii tocmai am ajuns acasa de la blondina Erica am vb cu ea pe whatsapp am ajuns la locatie pe Marasesti usor de ajuns m a asteptat ca in poze si pe tocuri (superba) apartament curat dus cu geluri si sapun si prosop curat nota 10 am facut un dus si am inceput cu un oral nep nota 10 cu scuipat si bataie peste limba vreo 5-10 min dupa care am trecut la normal prot nota 10 capra geme foarte frumos am trecut la misionar apoi ea deasupra si iar pe la spate unde am terminat in balon eu as veni zilnic la ea este o papusica si o bunatate de fata. te pup blondino 😘😘😘

Iti multumesc frumos pentru recenzie esti binevenit oricand! 😘😘 O seara frumoasă tuturor!!🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0
Acum 3 ore, Ericaa18 a spus:

Buna dragiilor ,am întârziat cu pozele  imi cer scuze o sa incerc sa fiu cat mai activa 😘😘       Va doresc o zi frumoasa tuturor!! 

IMG_20210313_155548_698.jpg

IMG_20210313_154822_236.jpg

Screenshot_20210313-160401_BeautyPlus.jpg

esti superba blondino 😍😘

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrei tu
  • Oras:Unde vrei tu

Buna dragiilor va doresc o zi minunată tuturor am revenit cu locația in centru in spate la Alcadibo din pacate wapp ul meu nu mai functioneaza o sa va rog pentru programări sa ma sunați pe numar voi schimba numărul de telefon o sa anunt !! Va pup dragiilor si va doresc o zi frumoasa!!🥰😍😍 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator daniel031285
Reputație: 0
Acum 3 minute, Ericaa18 a spus:

Buna dimineata dragiilor va doresc o zi frumoasa tuturor 😍😍😍 Pupici jos unde va place 😘😘😘😘

Screenshot_20210327-095834_Gallery.jpg

draguto nu vrei deloc sa mi raspunzi si mie te am sunat si ieri si alaltaieri ti am dat si sms si degeaba te am suparat cu ceva ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...