Sari la conținut

Erica 0752453554


erica1

Postări Recomandate

  • Oras:Unde vrei tu
  • Oras:Unde vrei tu

Bună dragii mei începând de azi îmi voi relua activitatea în orașul vostru ,între orele 14 :00 și 21:00  !!! 💯

Programarile se fac pe wattaap, sau telefonic prefer pe wapp 😉💣 !!! 

O zi frumoasa iubiricile mele !! 💯

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 15 minute, Ericaa18 a spus:

Bună iubiricile mele 😊😊!!

Astăzi voi ajunge în orașul vostru !!

Programul îl voi avea de la 12:00 pana la 21:00 !! 😍

De mâine îmi voi relua activitatea !! 🤗

O zi frumoasa tuturor!! 😊😊

Sa ne revedem cu bine!! 😍😍

Sa ai spor blondino 👍

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 49 minute, Ericaa18 a spus:

Bună iubiricile mele 😊😊!!

Astăzi voi ajunge în orașul vostru !!

Programul îl voi avea de la 12:00 pana la 21:00 !! 😍

De mâine îmi voi relua activitatea !! 🤗

O zi frumoasa tuturor!! 😊😊

Sa ne revedem cu bine!! 😍😍

Un numar de telefon unde te putem contacta?

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 2 minute, Ericaa18 a spus:

Buna dimineața!! 😚😚

Disponibilă  între orele 12:00 și 21:00 !! 💯💣

O zi frumoasă!! 😇😇

Cu o poza frumoasa nu ne mai incanti si privirile noastre ? 😊

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Nu mai stiu unde am văzut apelativul ăsta, dar mereu când mă gândesc la Erica, mă gândesc la " futacioasa ninja" 😅.

Este o fata frumoasă, care trebuie "iubită " corespunzător. 

Te😘

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Salutare fraților.

Având în vedere "supărările" recente , zic sa mai băgăm o recenzie 😅

Cu "chef de joaca" o contactez astazi pe frumoasa Erica, fac programare telefonica și plec spre locația noua, blocurile Argintex😁.

Ajuns la locație, aceeași fata zâmbitoare deschide ușa și înaintăm spre balcon, la o tigara de "vorbă ".

După dusul de reîmprospătare, mers în dormitor unde începe "dezmățul ".

Început cu sărutări pe corp, pe sâni (are o piele foarte fina😚) și coborât spre păsărica ( ii placeee când ii lingi "piersicuta"😛). M-am pus pe spate și a început cu un oral neprotejat 😁 cu scuipat, atenție la oo..., pus căciulita de rigoare și urcat în LOT. M-a "călărit " așa puțin și apoi i-am zis ca vreau sa-i vad curul ala bombat și am trecut în caprita...mama ce cur are🥵.

Când am simțit ca-mi vine, am scos prezervativul, a mai supt-o puțin combinat cu un hangjob, am finalizat pe față ei zâmbitoare 😊 ( o fantezie mai veche pe care am vrut s-o pun in practică 😁), cică face bine la ten...cu placere, Erica😜

După igienizare, am mai stat puțin la o tigara, ne-am îmbrățișat și am plecat.

Halat - 200, 1 finalizare. ( 150 + 50 extra).

De recomandat, cu drag.

Te pup Erica, ne vedem data viitoare 😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrei tu
  • Oras:Unde vrei tu
Acum 45 minute, Vladescu86 a spus:

Salutare fraților.

Având în vedere "supărările" recente , zic sa mai băgăm o recenzie 😅

Cu "chef de joaca" o contactez astazi pe frumoasa Erica, fac programare telefonica și plec spre locația noua, blocurile Argintex😁.

Ajuns la locație, aceeași fata zâmbitoare deschide ușa și înaintăm spre balcon, la o tigara de "vorbă ".

După dusul de reîmprospătare, mers în dormitor unde începe "dezmățul ".

Început cu sărutări pe corp, pe sâni (are o piele foarte fina😚) și coborât spre păsărica ( ii placeee când ii lingi "piersicuta"😛). M-am pus pe spate și a început cu un oral neprotejat 😁 cu scuipat, atenție la oo..., pus căciulita de rigoare și urcat în LOT. M-a "călărit " așa puțin și apoi i-am zis ca vreau sa-i vad curul ala bombat și am trecut în caprita...mama ce cur are🥵.

Când am simțit ca-mi vine, am scos prezervativul, a mai supt-o puțin combinat cu un hangjob, am finalizat pe față ei zâmbitoare 😊 ( o fantezie mai veche pe care am vrut s-o pun in practică 😁), cică face bine la ten...cu placere, Erica😜

După igienizare, am mai stat puțin la o tigara, ne-am îmbrățișat și am plecat.

Halat - 200, 1 finalizare. ( 150 + 50 extra).

De recomandat, cu drag.

Te pup Erica, ne vedem data viitoare 😘🤗

Te sarut 💋💋

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0

Buna seara va salut colegii (si pe cei ok si pe cei tradatori si mancatori de kkt se stiu ei) . Tocmai ce am fost si eu la Blondi ❤ Totul a fost la superlativ este o fata super ok am discutat azi pe zi despre programare (respectata la fix de ambii) m am incurcat un pic desi eram aproape de bloc 🤣 Ajuns in locatie m a intampinat o frumusete blonda toata un zambet 🥰 am stat un pic de vb am purces la dus si apoi a urmat ceva frumos nu mai detaliez. Un detaliu frumos este dulapul cu oglinda mare unde vezi totul. Tin sa precizez si sa corectez pe cei care zic ca oralul este pct slab din contra nota 100 la oral felicitari Blondi 😘👏 apoi dus si stat de vb relax si plecat cu vorba ca vreau sa o mai vad pana pleaca . Te pup Blondi si multumesc stii tu de ce. 😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Desi am mai fost la Erica o data ( sa imi fie rusine ca nu am facut o recenzie atunci )      this time i'll put her on my top 5 list .... one of the best 1h fuck ever :)). Nu am sa intru in detalii, cine a fost la ea stie cat e de naughty, open, passionate, etc.

Note: on - 10

           np - 10

Te pup Erica! 😘🤗

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 3 minute, gabiiii7 a spus:

Desi am mai fost la Erica o data ( sa imi fie rusine ca nu am facut o recenzie atunci )      this time i'll put her on my top 5 list .... one of the best 1h fuck ever :)). Nu am sa intru in detalii, cine a fost la ea stie cat e de naughty, open, passionate, etc.

Note: on - 10

           np - 10

Te pup Erica! 😘🤗

 

Am uitat va spun ca ii multumesc  ca mi-a facut toate "poftele" .

Ciocane tari! 🔨

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Salutare.

Cum nu trece vizita a domnișoarei prin orașul nostru fără să stârnească anumite "pofte" în mine😁, zic să-i mai fac o vizita frumoasei Erica.

Zis și făcut, contactat pe wtsp dimineața,  stabilit programarea și așteptat cu "nerăbdare " întâlnirea.

Ajuns la locație, întâmpinat de domnita într-o ținută foarte sexy, strampi și un dres negru, o adevărată încântare ochilor 😋😋.

Stat puțin la caterinca, ca între prieteni, băgat un dus de reîmprospătare și mers în camera, unde Erica mă aștepta întinsă pe pat cu funduletul ăla sexy, în sus😍😍...

Acțiunea, nu o s-o detaliez, spun doar atat: facesitting și 69😋😋😋, oral din partea ei de VISSS, și futai la greu..3-4 poziții, să scoată toți "dracii"din mine🤣🤩🤩🤩.

O fată senzațională pe care o revăd de fiecare data cu plăcere, dorință și entuziasm. 

Cel mai dulce moment, al acestor întâlniri, este îmbrățișarea pe care ti-o oferă și simți "bucuria" revederii.

Erica, te 😘😘😘 și ne vedem curând 🤗.

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0

Salutare 😁😊 Desi aveam plan sa ma duc maine la blondi mi s a facut pofta de ea mai devreme si m am programat astazi 😁🤣 Ok toate bune si frumoase ajuns frumos un pic mai devreme  am gasit si loc de parcare aproape de bloc si am discutat ca pot sa intru un pic mai devreme ca este gata ❤ Intru in bloc deschide usa si bam Erica intr o fustita scurta mulata si un maieu mic de tot, mulat pe sani ❤ pff o bunatate pt ochii mei. Intru stam un pic de vb cat fumeaza ea ma bag la dus si dupaia in camera nu zic prea multe ramane intre ea si mie dar fratilor am lins o in pasa grav de tot aoleo si ce i place si ei 🤩❤ si ca raspuns din partea ei un oral de viss nota 10 nu doar la oral ci la tot ce tine de ea 🤗 terminat actiunea dupa cateva pozitii frumoase mers la dus stat un pic de vorba si am plecat relaxat. Multumesc pt cele 2 primiri de sapt asta blondi te astept sa revii. Pupici 🤗😘

Link spre comentariu

Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 4 ore, daniel312 a spus:

Salutare 😁😊 Desi aveam plan sa ma duc maine la blondi mi s a facut pofta de ea mai devreme si m am programat astazi 😁🤣 Ok toate bune si frumoase ajuns frumos un pic mai devreme  am gasit si loc de parcare aproape de bloc si am discutat ca pot sa intru un pic mai devreme ca este gata ❤ Intru in bloc deschide usa si bam Erica intr o fustita scurta mulata si un maieu mic de tot, mulat pe sani ❤ pff o bunatate pt ochii mei. Intru stam un pic de vb cat fumeaza ea ma bag la dus si dupaia in camera nu zic prea multe ramane intre ea si mie dar fratilor am lins o in pasa grav de tot aoleo si ce i place si ei 🤩❤ si ca raspuns din partea ei un oral de viss nota 10 nu doar la oral ci la tot ce tine de ea 🤗 terminat actiunea dupa cateva pozitii frumoase mers la dus stat un pic de vorba si am plecat relaxat. Multumesc pt cele 2 primiri de sapt asta blondi te astept sa revii. Pupici 🤗😘

Daniel, o întrebare am și eu, dar sa nu te superi 😁: ai specificat de locul de parcare, ca să ne dăm seama ca ai fost cu masina si nu cu autobuzul la "joaca"?🤭😅

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...