Sari la conținut

Erica 0752453554


erica1

Postări Recomandate

Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 1 minut, Vladescu86 a spus:

Daniel, o întrebare am și eu, dar sa nu te superi 😁: ai specificat de locul de parcare, ca să ne dăm seama ca ai fost cu masina si nu cu autobuzul la "joaca"?🤭😅

Frate ca sa nu poluam topicul acestei fete frumoase nu ne lungim dar nu ma supar pe tine ca esti "prietenul" meu. da am fost cu masina nu mi place cu busul 😁 😊 🤪

Link spre comentariu

Oh, Doamne...! 

Azi am fost într-o grabă enormă la această fată cu o atitudine PRO CLIENT EXTEMĂ !!! Ajuns la locație repede, ma primeste, ma duc la baie rapid(igienizarea de rigoare) apoi intru in camera unde domnisoara era gata sa ma devoreze! Am urcat in pat langa ea si a inceput distractia. Nu vreau sa lungesc povestea, dar pe romaneste, FATA ASTA TE FUTE RAU!!! Dupa un oral impecabil, s-a urcat pe mine si sarea in penis ca un copil mic in trambulina... demential... dupa cateva minute, imi spune : vrei capra ? (Pe un ton super cald ). Am zis da, fiind grabit eu m-a incantat ideea. Ce sa mai zic... baietii de aici stiu privelistea....

Draga Erica. Multumesc frumos pentru tot!

Sa dam si note

Oral protejat: 9.99 

Normal protejat: 100+

Atitudine fata de client(mine) 100+

Nu te supara, Erica, dar notam si funduletul ala cu 10000+ 

De recomandat ? Nu... as pastra această fata doar pentru mine!!!!!

Da... o recomand din toata inima... 150/fin a fost pomana curata! 

P.s. mergeti cu incredere... nici amantele nu sunt asa serioase, iubitoare, senzuale si serioase ca Erica!

Inca odata, Erica, mulțumesc frumos pentru tot!!!

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Ericaa18 a spus:

Bună seara iubiricile mele!! 

Voi ajunge astăzi în orașul vostru !! 

Programul îl voi avea de la 12:00 pana la 21:00 !!

Programarile se fac pe wattapp la numărul de telefon 0762439562!! 

Va doresc o seara frumoasa tuturor!!! 💋

Vi la pachet cu Andreea da?

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti

Seara buna dragi confrati!

In seara asta am cunoscut o si pe @Ericaa18

Femeia nu este pe stilul meu insa e talentata.
Cred ca are cam 160 nu e grasuta ci cu forme.
Este pro client 100/100 .Se simte tot timpul asta.
Fata e frumusica si se misca bine.
M-am dus pentru oral care e recenzat maxim si care confirm ca il face ok.

Se bate cu ea, geme , il linge, contre, presiune etc.

E ce trebuie.
Dupa oral am trecut la LOT unde femeia se dezlantuie.

E stilul care se fute hard si ii place rau.
In sincron am inceput bine insa m-a dovedit. Eram compatibili ca marime.

Am ras cu ea si m-am simtit bine.
Care sunteti pe futaceala hard, va sparge.

Hayabusa e ……..nu altceva.

@daniel312 inca o bere am de dat bro!
Ciocane tari tuturor

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 12 minute, v.antonov a spus:

Seara buna dragi confrati!

In seara asta am cunoscut o si pe @Ericaa18

Femeia nu este pe stilul meu insa e talentata.
Cred ca are cam 160 nu e grasuta ci cu forme.
Este pro client 100/100 .Se simte tot timpul asta.
Fata e frumusica si se misca bine.
M-am dus pentru oral care e recenzat maxim si care confirm ca il face ok.

Se bate cu ea, geme , il linge, contre, presiune etc.

E ce trebuie.
Dupa oral am trecut la LOT unde femeia se dezlantuie.

E stilul care se fute hard si ii place rau.
In sincron am inceput bine insa m-a dovedit. Eram compatibili ca marime.

Am ras cu ea si m-am simtit bine.
Care sunteti pe futaceala hard, va sparge.

Hayabusa e ……..nu altceva.

@daniel312 inca o bere am de dat bro!
Ciocane tari tuturor

Stai linistit frate @v.antonov n ai pentru ce sa mi dai bere 🤣🤣🤣 ti am zis si repet ma bucur ca te duci la fete ok (daca pot sa ajut ajut cu mare placere) ma bucur ca te ai simtit bine la/cu Erica si ea e o fata super ok mie mi place mult de ea 😁 sper/vreau sa ajung si eu la ea pana pleaca.

Bafta 😉

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Fraților, las și eu mai jos recenzia în urma întâlnirii de astăzi, cu Erica și Andreea😋🥰

Acum 4 minute, Vladescu86 a spus:

Salutare fraților. 

Când vezi pe strada 2 tipe bune, începi să-ți imaginezi cum ar decurge un 3some cu ele. Asa a fost și cu mine, din momentul în care le-am cunoscut pe cele 2 fete, Andreea 🥰 și Erica 😍.

Astazi, după câteva încercări, am reușit să aflu 😅🙈:

Stabilit cu Andreea o întâlnire în 3 și așteptat cu "sufletul la gura" momentul:

Ajuns la locația, deja cunoscută, Andreea era îmbrăcată în lenjeria roșie sexy din poze 🥵 și Erica intr-o lenjerie sexy bleu🥵.

După socializarea de "tatonare" si dusul de "reîmprospătare ", au început ostilitățile.

Fetele mă așteptau deja pe pat, când am ajuns în camera, Erica întinsă pe spate și Andreea începuse sa-i sărute sânii și gâtul...după 2-3 sec de "admirație "😁 am intervenit și eu în "joc", focusul fiind Erica. M-am apropiat de ele și am început sa-i sărut și eu gâtul, sânii și ușor am coborât spre "păsărica". În acest timp Andreea "o lucra" în continuare 😋 ( ea dirijează aceasta "orchestra"). După câteva minute de lins bune, am trecut și la Andreea care era așezată în capra la marginea patului, dezmierdand-o pe Erica. M-am postat în spatele ei și după câteva sărutări pe spate, i-am infipt limba direct în pizda😛. În acest timp, ea începuse s-o lingă în pizda pe Erica😝.

După câteva minute, m-am dus frumos în pat, lângă Erica, care se unduia toată sub plăcerea oferita de către Andreea. M-am postat lângă gurita ei și i-am dat "soldatelul" la supt. 

În timp ce Erica se apucase de supt, Andreea continua să-i lingă "piersicuta", vă dați seama ce imagine🤤.

Am cerut-o pe Erica intr-un facesitting și Andreea s-a apucat de un supt, deep, umed, atenție la oo🥵🥵. După câteva minute, Andreea s-a apucat de un LoT slow, cu unduiri ușoare, apăsate. Erica, în continuare, îmi "calarea" gurita 😅.

La un moment dat, au făcut switch între ele, Andreea trecând în facesitting și Erica supt și apoi în Lot. 

Bai frate, s-a pus asta mica pe un călărit de am zis ca ma "rupe"🤣, la un anumit moment i-am trecut mâinile printe picioare pentru ai susține greutatea și sa încerc sa impun eu ritmul, puțin mai "tare"😆

Apoi Erica s-a pus în capra, scoțând la înaintare funduletul ala bombat, și Andreea s-a pus sub ea, în 69. Eu "pompam" în caprita, fetele se lingeau în 69😜🥵🥵

După câteva minute și încă o partida de supt pula, Andreea s-a pus pe spate, eu "infipt" în pasarica ei, Erica peste ea în facesitting🤩.

Fraților...ce s-o mai lungesc, cam asa au decurs ostilitățile, spre final fetele au făcut un "duo" frumos la supt și cam asta a fost.😅

Ce sa zic, datorita "lucrării" făcute ieri de Andreea, astăzi am avut parte de o tragere "foarte" lungă 😅.

Pentru mine, o prima experiență de genul ăsta, senzațională. 

Fetelor vă pup și abia aștept să ne revedem.

Sunteți senzaționaleeee...

Note...pfff, n-am ce note să dau la asa ceva...😅🥰🥰🥰.

Halatul - "sase cai frumoși", pentru o ora de futai la maxim.

Bafta să aveți.

 

Te pup Erica 😘😘😋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...