Sari la conținut

INNA 0736933103


Vizitator 1ronin

Postări Recomandate

Vizitator 1ronin
Reputație: 0

este in Bc acum cu o colega.

Am fost azi, poze reale, pret 150 / 300. Nu am timp acum de recenzie, sunat ajuns in 10 min la locatie, primit de INNA, vb putin unde m-a convins sa o facem in 3 ( nici nu era prea greu , si colega arata bine).  Ales un nr OP , nu stiu daca fac ON. pt mine de revenit dar nu pe fuga ca acum.

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
Acum 6 ore, pufos- a spus:

este in Bc acum cu o colega.

Am fost azi, poze reale, pret 150 / 300. Nu am timp acum de recenzie, sunat ajuns in 10 min la locatie, primit de INNA, vb putin unde m-a convins sa o facem in 3 ( nici nu era prea greu , si colega arata bine).  Ales un nr OP , nu stiu daca fac ON. pt mine de revenit dar nu pe fuga ca acum.

cat a fost halatul si durata cu ambele?1 nr sau 2?

Link spre comentariu
12 minutes ago, gigi palton said:

cat a fost halatul si durata cu ambele?1 nr sau 2?

300 lei un nr OP. ca si timp vreo 20 min, dar fetele chiar nu m-au grabit, eu eram pe fuga. Eu am sunat-o pe INNA, chiar am fost surprins sa raspunda si sa fie si libera, si mai ales sa fie si "reala". Cand am ajuns Inna m - a intampinat doar in chilotei, iar in camera stand un pic de vorba m-a intrebat daca nu vreau sa-i cunosc colega, si a vorbit asa frumos incat nu am putut sa o refuz. Locatia este pe miorita ( locatie arhicunoscuta), dar mi-au spus ca vor sa se mute. OP a fost la initiativa lor, nu am cerut On sau altceva. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...