Sari la conținut

Cristina 9 mai 0733 230 430


bursuk

Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Salut. Azi cu chef de futut zic hai sa merg la dansa sun voce frumoasa atentie imi explica 100 finalizarea 250 ora aleg o finalizare. Ajung in ap etaj superior si o intreb oralul cum il faci spune protejat zic mersi nu raman dau sa plec apoi tot ea zice hai ca fac o exceprie cu vocea ei frumoasa ma intors din drum as sa fac un dus ea amabila ma conduce imi aduce un prosop curat albastru imi fac dusul intru in cam zice fate comod ma asez in pat cand vad ia prez zic pai ce am vb, imi ia pula in mn@ oi al laba zic hei pune gura pe ea bun da de 3 ori cap pune prez si zice haai ca pe la spate ca nu am timp ce te tin 1 ora ce sa mai futi a luat am mai zs cate ceva a luato in gura cu prez cu chiu cu vai am term dar tot timpul mai ai milt ce mai luat cu ora. Se termina calvarul si spune te mai astept pe la mine iam spus sigur nu.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Din cauza ăstora ca ea se strica tot,specimene ca ea trebuie sa dispară de la noi,avem cateva soluții.. sa cautam mai bine înainte sa ne ducem,sa incercam sa stabilim tot dinainte,sa evitam sa mergem la necunoscute de genul doar asa vor pleca neavând clienți altfel noi suntem singurii care avem de pierdut ,genul asta de recenzii ma face sa ma gândesc de 10 înainte de ma duce undeva unde nu știu nimic

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Nu stiu de ce nu am facut primul recenzie....

Nu e ea in poze... e mai rau.

E o tiganca obeza care e plina de tupeu si fomista de bani.

Mi a zis la telefon 100 lei fin si la fata locului mi a cerut 150 lei, pe care i am dat.

Sexul slab si duoa 10 minute mi a zis ca mi a trecut timpul si sa ma grabesc. Sigur are pestic in apropiere care ii pazeste curu

Link spre comentariu

Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0

Nu stiu de ce nu am facut primul recenzie....

Nu e ea in poze... e mai rau.

E o tiganca obeza care e plina de tupeu si fomista de bani.

Mi a zis la telefon 100 lei fin si la fata locului mi a cerut 150 lei, pe care i am dat.

Sexul slab si duoa 10 minute mi a zis ca mi a trecut timpul si sa ma grabesc. Sigur are pestic in apropiere care ii pazeste curu

bai georgikos tie iti placeau fetele slim ma mir ca ar ramas la barosana asta  vezi ca am fost eu la rebeca colega  biancai e mai pe gustul tau

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...