Sari la conținut

Andreea Unirii 0729183259


Postări Recomandate

  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București

Am fost eu azi in jurul orei 16. Revin mai târziu cu recenzia completă. Este ce trebuie, vedeți că lucrează doar in weekend, așa că go for it cat încă este in București.

Link spre comentariu

Dragii foristii, in ce priveste Andreea, este o fata foarte interesanta. E frumoasa si lucreaza bine. Ce este remarcabil este ca seamena in aspect si modul de actiune ca Mikky de atunci. Unii aici poate se mai amintesc de Mikky: a intrat in business, a ajuns la forum si a iesit imediat la virf. Modul asta de aciune vad si aici la Andreea. Este bine pregatit. Vine numai pt actiune – vineri pina duminic – si  probabil o sa pleaca intr-un anumit interval de timp.  Mikky a facut tot asa: Apartament renovat, pt un an,…si plecarea. Vedem cum o sa fie si la Andreea. In privinta de recensiune… eu zic…bine de tot. Spor la treaba Andreea ! Sa ai noroc ! Atit pt moment. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare.

Pozele Andreei sunt reale. Fata are sani foarte misto. La fata nu e wow.

Locatia: in spate la Unirii, spre Tribunal.

Locatie decenta si curata.

Mai are o colega si pot intra amandoua, colega avand pretul de 300 lei.

Eu am platit 250 lei pentru o ora.

Chiar daca este la inceput face un oral (si neprotejat) bun, fara maini si cu deepthroat.

Face si FK, dar se observa ca e la inceput.

Finalizari in gura si pe fata extra.

Per total mi se pare un pic cam mult. La pretul asta ar fi fost ok ca serviciile extra sa fie incluse, nu platit extra.

Nu stiu daca revin, dar nu-mi pare rau ca am fost. E de mers o data.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Salutare.

Pozele Andreei sunt reale. Fata are sani foarte misto. La fata nu e wow.

Locatia: in spate la Unirii, spre Tribunal.

Locatie decenta si curata.

Mai are o colega si pot intra amandoua, colega avand pretul de 300 lei.

Eu am platit 250 lei pentru o ora.

Chiar daca este la inceput face un oral (si neprotejat) bun, fara maini si cu deepthroat.

Face si FK, dar se observa ca e la inceput.

Finalizari in gura si pe fata extra.

Per total mi se pare un pic cam mult. La pretul asta ar fi fost ok ca serviciile extra sa fie incluse, nu platit extra.

Nu stiu daca revin, dar nu-mi pare rau ca am fost. E de mers o data.

ms frumos
Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Dragii foristii, in ce priveste Andreea, este o fata foarte interesanta. E frumoasa si lucreaza bine. Ce este remarcabil este ca seamena in aspect si modul de actiune ca Mikky de atunci. Unii aici poate se mai amintesc de Mikky: a intrat in business, a ajuns la forum si a iesit imediat la virf. Modul asta de aciune vad si aici la Andreea. Este bine pregatit. Vine numai pt actiune – vineri pina duminic – si  probabil o sa pleaca intr-un anumit interval de timp.  Mikky a facut tot asa: Apartament renovat, pt un an,…si plecarea. Vedem cum o sa fie si la Andreea. In privinta de recensiune… eu zic…bine de tot. Spor la treaba Andreea ! Sa ai noroc ! Atit pt moment. 

ms frumos și te mai aștept cu drag
Link spre comentariu
  • Oras:Allover
  • Oras:Allover

Salutare,

Las si eu o recenzie la domnisoara...

Ce pot sa spun e ca fata e Fresh Teen poate la fata nu e woww insa la corp e super, inaltuta pe la 1.70 cca 50 si de kg dispuse armonios, sanii sunt mari si voluptosi si wowww, poponeata e oarecum proeminenta insa necesita niste sala (no offence), si pasarica de tinerica la inceput de drum (mia adus aminte de tinerete)...

Am fost printre primii si pt ca e genul meu fresh teen si la inceput de drum...

Locatia: in spate la Unirii

Apartament: okish, curatel gel de dus la baie prosop curat

Domnisoara: fresh teen, corp armonios ( ar necesita niste sala pt coapse si fesieri) sanii woww mari voluptosi, craci lungi,

ON: okish , face deep, atentie oarecum si la sateliti insa cu stîngăciile de inceput si se vede lipsa de experienta, un plus ca face CIM insa la extra cost;

Np: face cam toate pozitiile , umezire naturala, e acolo cu tine , LoT si Doggy e senzatie....duce la reprize mai lungi.

Halatul: 250 leusteni pt o ora plus 70 CIM un numar lung pe durata unei ore (poate 5 min peste)

GFE: okish is da silinta vrea sa fii multumit.

Overall: la peste 300 per ora cu CIM sunt la top multe si mai profi , deci raportul calitate pret cam mare.

Personal recomand macar odata pt corpul si sanii aia si ca si trofeu pt ca fresh teen si nu are rulaj la bord.

Succesuri si sange in instalatie.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unirii
  • Oras:Unirii

Salutare,

Las si eu o recenzie la domnisoara...

Ce pot sa spun e ca fata e Fresh Teen poate la fata nu e woww insa la corp e super, inaltuta pe la 1.70 cca 50 si de kg dispuse armonios, sanii sunt mari si voluptosi si wowww, poponeata e oarecum proeminenta insa necesita niste sala (no offence), si pasarica de tinerica la inceput de drum (mia adus aminte de tinerete)...

Am fost printre primii si pt ca e genul meu fresh teen si la inceput de drum...

Locatia: in spate la Unirii

Apartament: okish, curatel gel de dus la baie prosop curat

Domnisoara: fresh teen, corp armonios ( ar necesita niste sala pt coapse si fesieri) sanii woww mari voluptosi, craci lungi,

ON: okish , face deep, atentie oarecum si la sateliti insa cu stîngăciile de inceput si se vede lipsa de experienta, un plus ca face CIM insa la extra cost;

Np: face cam toate pozitiile , umezire naturala, e acolo cu tine , LoT si Doggy e senzatie....duce la reprize mai lungi.

Halatul: 250 leusteni pt o ora plus 70 CIM un numar lung pe durata unei ore (poate 5 min peste)

GFE: okish is da silinta vrea sa fii multumit.

Overall: la peste 300 per ora cu CIM sunt la top multe si mai profi , deci raportul calitate pret cam mare.

Personal recomand macar odata pt corpul si sanii aia si ca si trofeu pt ca fresh teen si nu are rulaj la bord.

Succesuri si sange in instalatie.

mersi frumos
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Special pentri voi mi-am făcut acum o ședința foto rapidă, ca sa faceți comparație între mine și aceea fata Anais !

Și in a doilea rând nu prestez aceleași servici ca și ale lu’ Anais !

In al treilea rând Anais nici măcar nu prea avea piept , in schimb eu am ! Va pup

Foarte frumoasa "pasarica". Pacat ca nu o arati mai mult si nu o promovezi un pic. O seara frumoasa!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
Acum 5 ore, andrei9948 a spus:

Bună, te mai întorci? 

Sa sperăm că da, că tare bine m-am mai jucat cu sânii ei frumoși, sincer i-aș mai gusta și pe anul acesta.

Link spre comentariu

  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
La 04.12.2020 la 9:31, andreea19 a spus:

Buna din păcate nu voi putea sa mai revin de moment la birou ne vom revedea după anu nou 😘😘😘

Anul acesta?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...