Sari la conținut

�😈NEW STUDENTA MARIA 0758841208


Vizitator missmaria

Postări Recomandate

Vizitator missmaria
Reputație: 0

Eu zic sa pui 200.ca oricum nu vine nimeni . Dar o sa faci cum au inceput altele mai consacrate pe.aici, cadoul de Craciun cu reducere de 100 .

Ai dreptate, de-obicei oamenii plătesc direct ora 300lei sa numai stea la discuții ;)

Link spre comentariu
Vizitator missmaria
Reputație: 0

Se vede din recenzii.

Pai pe site-ul asta clienți buni rămân anonimi și cei ca tine care caut doar gaura și cel mai ieftin, se afirma. Iar in primul rând mi-am făcut contul de câteva zile și oricum nu ma cunoaste aproape nimeni din București, cu atât mai puțin de pe site-ul asta. Răspunsul a fost pentru amândoi frustrații, anal nu intra in meniu și de-obicei sunt selectiva și cu clienți,

Link spre comentariu
Vizitator missmaria
Reputație: 0

Ai cam chiulit la gramatica.

 

Stai linistita ca pana nu bagi 2-3 luni de sala nu te bag nici in josul listei.

Mai bine ma tai de tot, chiar îmi place de mine si mi-e ca dacă ma duc la sala nu îți mai permiți sa vii la mine. Și in legătura cu gramatica, numai ai și tu de ce sa te iei :))))
Link spre comentariu
Vizitator david2020
Reputație: 0

Din cele de mai sus accept doar cunni

Trebuie să te mai rodezi puțin ca să reziști pe piață, clienții în general sunt mult mai pretențioși dacă înțelegi ce vreau să zic!

Oricum, mult succes ai potențial! :))

Link spre comentariu
  • Oras:ome
  • Oras:ome

Mai bine ma tai de tot, chiar îmi place de mine si mi-e ca dacă ma duc la sala nu îți mai permiți sa vii la mine. Și in legătura cu gramatica, numai ai și tu de ce sa te iei :))))

 

nu te baga la discutii cu ei, labarii astia patologici abia asteapta sa le raspunda cineva, sa aibe impresia de contact uman.

vezi-ti de treaba, baga anunturi cu ce preturi consideri tu ca meriti, de preferat pe publi24 si lasa troaca asta de bolnavi mentali, ca oricum 98% dintre clienti nu-ti vor veni de aici.

cine te-a mintit ca acest forum conteaza nu ti-a vrut binele sau era prost informat.

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator missmaria
Reputație: 0

Trebuie să te mai rodezi puțin ca să reziști pe piață, clienții în general sunt mult mai pretențioși dacă înțelegi ce vreau să zic!

Oricum, mult succes ai potențial! :))

Pretenții avem toți inclusiv eu, nu am nevoie sa îmi stea 20 de persoane la usa. Mai rărut și mai bine. E prima data când îmi fac profil aici, la sfatul cuiva, dar încep sa observ ce piața preferați aici
Link spre comentariu
Vizitator missmaria
Reputație: 0

nu te baga la discutii cu ei, labarii astia patologici abia asteapta sa le raspunda cineva, sa aibe impresia de contact uman.

vezi-ti de treaba, baga anunturi cu ce preturi consideri tu ca meriti, de preferat pe publi24 si lasa troaca asta de bolnavi mentali, ca oricum 98% dintre clienti nu-ti vor veni de aici.

cine te-a mintit ca acest forum conteaza nu ti-a vrut binele sau era prost informat.

Ai zis niște vorbe foarte adevărate
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

, baga anunturi de preferat pe publi24 ca oricum 98% dintre clienti nu-ti vor veni de aici.

cine te-a mintit ca acest forum conteaza nu ti-a vrut binele sau era prost informat.

Ai zis niște vorbe foarte adevărate

Asculta-l ca zice bine, sa vezi ce clienti vei avea de pe publi! 🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...