Sari la conținut

Alesia 0743489205


rechinu00

Postări Recomandate

Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

Se fute gagica pe 150 nr cu on acum,la bloc u pe faleza...din punctul meu de vedere maxim 100 de lei merita,dar e mult si asa....la inceput era mai implicata in actiune acum e din alt film....

Link spre comentariu

  • Oras:Ici colo
  • Oras:Ici colo

Recenzie;

Cu mai multă stăruința am reușit astăzi sa o vizitez pe Alesia, și cred ca e una și aceeași cu “blondina000”(asta deduc din narațiunile colegilor).
Contactata undeva in jurul orei 13 îmi raspunde o voce plăcută care îmi confirma disponibilitatea și-mi da indicațiile relative la servicii și cadou.
Ajuns mai târziu decât prevăzusem(vina mea, am auzit zona faleza hotel Vega și nu blocurile Vega U5) tipa se ocupase deja, dar după 20 min. îmi rasp din nou și-mi spune sa vin.
Imi deschide și văd un iepuraș blond cu forme pe placul meu(poze reale), trecut de amabilități și igienizare de rigoare ajungem in pat, început cu un oral acoperit(on extra 50)insistent, făcut cu atenție dar părerea mea aici ar fi loc de mai bine, normalul LOT viziune super in oglinzile șifonierului, presărat cu zâmbetele iepurașului, prelungit la cererea mea, finish COB la cererea ei.
Note;
Locație  10 ( curat, lenjerie, prosop tot ce trebuie)
Aspect 8-9 ( punct in minus nu e înaltă, sâni mari frumoși, dacă mai erau și drepți(paradox, nu au cum sa stea drepți întrucât naturali fără artificii), punct in plus frumușică, piele albă, catifelată, plăcută, comunicativa)
Igiena-prezenta: 10 (ma primit intr-un capot scurt de mătase roz bonbon fără lenjerie intimă și abia ieșită de la dus)
Oral 8(poate on ar fi fost altfel)
Normal 8.5(am încercat doar 1 poziție, se implica dar mai soft)
GFE: 9 (sărutări-pupici gât, corp fără FK)
Halat: 100+100 pt 45 min la relansarea mea(chiorul nu prea vroia sa ma asculte după vreo ora de stat prin frig)
Totul fără graba, e loc de revanșa!😉

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...