Sari la conținut

Larisa zona Baneasa 0732353297


gogoncea

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Revizitat dameza, fiind o cunostinta mai veche. De aceasta data in postura de maseuza independenta.

 

Sunat la numarul din tiltu, deoarece mi se pareau cunoscute pozele cer detalii si ne prindem cine suntem. Ma solicit rapid la o intalnire, oarecum tarzie.

 

Locatia este in zona Baneasa, cumva pe strada Jandarmeriei?!?, la casa, locatie curata, excelent dotata, calduroasa, dus, pat matrimonial, insa usor cam scunde camerele.

 

Dameza Larisa este de fapt Magda de la SweetPleasure, din cate inteleg, acum postura independenta alaturi de Gabriela, alta dameza cu referinte bune de la Swet, pacat ca nu am apucat sa ma revad si cu ea, dar mai e timp. Nu intram in detalii, se stie ca damezele mature de la sweet, chiar si foste, se prezinta foarte formal si incitant in acelasi timp, igiena perfecta, atitudine impecabila.

 

Ajuns in locatie, sunt intampinat foarte frumos de Larisa(Magda) ceva vorbarie de inceput la o tigara, mult mai relaxanta atmosfera comparativ cu sweet. Dus eu apoi masaj, de relaxare cu simt de raspundere pe tot corpul, pret de 30 min, excelent, apoi erotic, foarte incitant, dotat cu de toate artificiile potrivite momentului, finalizare exploziva.

 

Note - totul 10 pe linie.

 

Pret - 200 lei standard + 100 lei ca asa lasam la sweet(acum nu stiu de ce, deh, valul)

 

 

 

 

Ca recomandari, da,  cartegoric, in acest segment concurenta lor ar fi Anca si Tania, cred ca vecine, insa parca nu asa incitante si parca prea pe repede-inainte.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Revizitat dameza, fiind o cunostinta mai veche. De aceasta data in postura de maseuza independenta.

 

Sunat la numarul din tiltu, deoarece mi se pareau cunoscute pozele cer detalii si ne prindem cine suntem. Ma solicit rapid la o intalnire, oarecum tarzie.

 

Locatia este in zona Baneasa, cumva pe strada Jandarmeriei?!?, la casa, locatie curata, excelent dotata, calduroasa, dus, pat matrimonial, insa usor cam scunde camerele.

 

Dameza Larisa este de fapt Magda de la SweetPleasure, din cate inteleg, acum postura independenta alaturi de Gabriela, alta dameza cu referinte bune de la Swet, pacat ca nu am apucat sa ma revad si cu ea, dar mai e timp. Nu intram in detalii, se stie ca damezele mature de la sweet, chiar si foste, se prezinta foarte formal si incitant in acelasi timp, igiena perfecta, atitudine impecabila.

 

Ajuns in locatie, sunt intampinat foarte frumos de Larisa(Magda) ceva vorbarie de inceput la o tigara, mult mai relaxanta atmosfera comparativ cu sweet. Dus eu apoi masaj, de relaxare cu simt de raspundere pe tot corpul, pret de 30 min, excelent, apoi erotic, foarte incitant, dotat cu de toate artificiile potrivite momentului, finalizare exploziva.

 

Note - totul 10 pe linie.

 

Pret - 200 lei standard + 100 lei ca asa lasam la sweet(acum nu stiu de ce, deh, valul)

 

 

 

 

Ca recomandari, da, cartegoric, in acest segment concurenta lor ar fi Anca si Tania, cred ca vecine, insa parca nu asa incitante si parca prea pe repede-inainte.

Ce-nseamna boos ca "usor cam ascunde camerele"?

Are camere video in casa?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Revizitat dameza, fiind o cunostinta mai veche. De aceasta data in postura de maseuza independenta.

 

Sunat la numarul din tiltu, deoarece mi se pareau cunoscute pozele cer detalii si ne prindem cine suntem. Ma solicit rapid la o intalnire, oarecum tarzie.

 

Locatia este in zona Baneasa, cumva pe strada Jandarmeriei?!?, la casa, locatie curata, excelent dotata, calduroasa, dus, pat matrimonial, insa usor cam scunde camerele.

 

Dameza Larisa este de fapt Magda de la SweetPleasure, din cate inteleg, acum postura independenta alaturi de Gabriela, alta dameza cu referinte bune de la Swet, pacat ca nu am apucat sa ma revad si cu ea, dar mai e timp. Nu intram in detalii, se stie ca damezele mature de la sweet, chiar si foste, se prezinta foarte formal si incitant in acelasi timp, igiena perfecta, atitudine impecabila.

 

Ajuns in locatie, sunt intampinat foarte frumos de Larisa(Magda) ceva vorbarie de inceput la o tigara, mult mai relaxanta atmosfera comparativ cu sweet. Dus eu apoi masaj, de relaxare cu simt de raspundere pe tot corpul, pret de 30 min, excelent, apoi erotic, foarte incitant, dotat cu de toate artificiile potrivite momentului, finalizare exploziva.

 

Note - totul 10 pe linie.

 

Pret - 200 lei standard + 100 lei ca asa lasam la sweet(acum nu stiu de ce, deh, valul)

 

 

 

 

Ca recomandari, da,  cartegoric, in acest segment concurenta lor ar fi Anca si Tania, cred ca vecine, insa parca nu asa incitante si parca prea pe repede-inainte.

dintre Anca, Tania , Magda ( Larisa ) si Gabriela la cine sa merg ?  mai exact locatia lor 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@Legionarul - Am spus inaltimea camerei de lucru. Nu un standard de 2.50 sau mai sus ci de putin peste 2m

@Madmax - Tine de gusturi. Pentru mine Magda e foarte OK. Am fost la un fel de thresomme cu Anca si Tania si nu a fost chiar pe gustul meu.

@Hotzu - Este acelasi numar de telefon. Cred ca lucreaza doar in cursul saptamanii - anuntul cu pozele chiar din locatie - https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/larisa-zona-baneasa/99d6333i1186791ie6501639e7414dd5.html

Link spre comentariu

Salut colegi!!  Ma alatur si eu cu o mica recenzie,parere,cum vreti voi sa.i spuneti.

Ma refer la cele patru dameze "" foste sweet"". Anca este foarte veche si toti o stiti,nu poate fi comparată cu nimeni,Taina este de calitate superioara nu doar la pat ,asta daca ai ocazia sa o cunosti,Magda este și va fi mereu maseuza de duzină, iar Gabriela este o matură care ii place sa duplice doar ca nu i iese,nu o reprezintă.  Toate sunt diferite,in concluzie ,ne trebuie diversitate ,doar ca întotdeauna calitatea si frumosul stau pe primele două locuri,asta inseamna " o carte de vizita". 

Aaa era sa uit sa va spun ce era mai important,cele două sameze tot  pentru sweet lucrează (larisa,Magda,gabriela )

Deci? Independența nu este pentru oricine!!!!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 2/3/2021 at 2:07 PM, madmax123 said:

Unde are locația ?

In Baneasa, mergi ceva pe Jandarmeriei, apoi e un nume de strada mai ciudat ti-l zice ea la telefon. 

Sunt niste blocuri noi cu vreo 6 etaje, apoi imediat dupa sunt niste case fara etaj.  

Am fost si eu acum ceva luni.  Masajul e bun, surprinzator chiar cu ceva artificii. 

 

Locatia e destul de modesta, casa tip vagon, un dormitor spatios, dar simplu, ulei ieftinut. 

 

Intradevar la fata e mai putin placuta chiar si decat asteptarile pe care le aveam dupa ce citisem recenziile, dar la corp se tine bine pentru varsta ei. 

Am trait o experienta similara colegilor care au fost, asa ca nu mai detaliez aceleasi lucruri. 

Pentru pret e ok, dar eu nu am simtit chiar chimia aia. Poate ca ma speriase un pic fața ei, semana cu o vecina nemernica din tinerete:)). 

Recomand macar o data, ca masaj stie ce face. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...