Sari la conținut

Raysa blonda 0799 294 852 a fost cineva??


Vizitator flori71

Postări Recomandate

Mai aseară ceva nu îmi dădea pace, bun ma tot gândeam la Raysa și tot ciondaniduma cu ea ieri m-am hotărât să-i fac o vizita inopinanta. Bun iau telefonul și o sun.,imi răspunde din prima stabilim ora când ea e disponibila și plec spre ea, am ajuns ma făcut unpicut sa aștept cred ca vreo 7,8 min dar am zis ok sincer ma așteptăm și sa fie teapa. Dar n-a fost sa fie și asa am ajuns în apartamentul ei.,mai fata asta e chiar pe gustul meu pur și simplu futabila😀, am stat un pic la taclale asa am aflat ca ea a descoperit forumul săptămâna trecută, i-am spus sa fie un pic mai diplomata și mai precisa ca o sa aibă numai de câștigat. Sa trecem la acțiune eu eram cam încins asa ca am luat-o la sărutat sărutări pe care le susține și ea apoi am gustat piersicuta absolut delicioasa apoi m-a luat ea la un oral soft foarte bun cu atenție la oo, mai piesa ei de rezistenta e funduletul ala obraznic, ne-am duelat un pic în poziții ea vroia într-un fel eu în altul dar le-am bifat pe toate în cel mai plăcut mod repet poziția doggy e The Best pt mine acum fiind asa încins finalizarea a venit pe sâni aproape peste tot😀, eu unul nu m-am simțit nici o secunda grăbit chiar daca am depășit timpul un pic. Jurizare ON 9.placut dar altele sunt campioane pt mine NP 10 chiar nu am avut ce să-i reproșez, atitudine proclient 10 ma bucur ca mi-am urmat instinctul de hiena și am avut parte de un sex pe cinste eu zic ca merita vizitata eu unul cred ca o sa ma mai bag la o tura Te pup raysa

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 9 ore, -bojack- a spus:

Să-mi fie cu iertare dar...nici acum nu am înțeles nimic...

😂😂😂😂  mai bine chiar nu ai ce înțelege a fost o postare a lui domnul Alarma care se pare ca a alarmat persoanele care așteptau un subiect de vorbă.  Dar ma amuza tare persoanele care se agita chiar ma distrez pe tema unora. 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, costy7 a spus:

Mai aseară ceva nu îmi dădea pace, bun ma tot gândeam la Raysa și tot ciondaniduma cu ea ieri m-am hotărât să-i fac o vizita inopinanta. Bun iau telefonul și o sun.,imi răspunde din prima stabilim ora când ea e disponibila și plec spre ea, am ajuns ma făcut unpicut sa aștept cred ca vreo 7,8 min dar am zis ok sincer ma așteptăm și sa fie teapa. Dar n-a fost sa fie și asa am ajuns în apartamentul ei.,mai fata asta e chiar pe gustul meu pur și simplu futabila😀, am stat un pic la taclale asa am aflat ca ea a descoperit forumul săptămâna trecută, i-am spus sa fie un pic mai diplomata și mai precisa ca o sa aibă numai de câștigat. Sa trecem la acțiune eu eram cam încins asa ca am luat-o la sărutat sărutări pe care le susține și ea apoi am gustat piersicuta absolut delicioasa apoi m-a luat ea la un oral soft foarte bun cu atenție la oo, mai piesa ei de rezistenta e funduletul ala obraznic, ne-am duelat un pic în poziții ea vroia într-un fel eu în altul dar le-am bifat pe toate în cel mai plăcut mod repet poziția doggy e The Best pt mine acum fiind asa încins finalizarea a venit pe sâni aproape peste tot😀, eu unul nu m-am simțit nici o secunda grăbit chiar daca am depășit timpul un pic. Jurizare ON 9.placut dar altele sunt campioane pt mine NP 10 chiar nu am avut ce să-i reproșez, atitudine proclient 10 ma bucur ca mi-am urmat instinctul de hiena și am avut parte de un sex pe cinste eu zic ca merita vizitata eu unul cred ca o sa ma mai bag la o tura Te pup raysa

Buna, sper sa iti citească și ceilalți ( colegi) care tot asa au criticat ceva ce habar nu au daca e sau nu asa.... O si frumoasa sa ai. 

Nu de alta dar si tu începusei sa critici si sa vorbesti ceva ce nu stiai, chiar ma bucur ca ai venit sa te convingi singur de ceea ce alți critica fără cunoștință de cauză. Pupici 

Link spre comentariu
Acum 21 minute, raysaraysa a spus:

Buna, sper sa iti citească și ceilalți ( colegi) care tot asa au criticat ceva ce habar nu au daca e sau nu asa.... O si frumoasa sa ai. 

Nu de alta dar si tu începusei sa critici si sa vorbesti ceva ce nu stiai, chiar ma bucur ca ai venit sa te convingi singur de ceea ce alți critica fără cunoștință de cauză. Pupici 

Mai raysa o critica poate fi și constructiva atâta timp cât nu se aduc injurii, am văzut ca și tu ai scos oferta cea cu 15,20 min e un lucru bun acum fiecare decide dacă meriți sau nu sa fi vizitata eu oricum te tuc de nu te vezi încă o data😀

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

mai Danutza mai....oops scuze....Raysa.....tu esti o fata minunata tradata in dragoste si ajunsa curva .....la gene cat dureaza finalizarea? adica daca nu ii montezi genele in 15-20 de min le scoti afara sau platesc in plus?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dragilor, am sa va las aici detalii despre servicii si locație pentru a sti mai exact anumite detalii. 

FRENCH KISS 

GF6

FO( CONTRA COST) 

MASAJ DE RELAXARE SI EROTIC

ORAL DEEP,69, SARUTARI CORPORALE RESTUL VINE DE LA SINE!! LUCREZ ZILNIC DE LA 09:00-00:00  INDICAT AR FI O PROGRAMARE INAINTE DE A VENI, VA PUP SI VA ASTEPT CU DRAG. 

150(30MIN)

300 ( 1H) 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 18 minute, m0f0ss a spus:

Probabil locatia are centrala pe carbuni🙂

Scuze acuma am vazut ca ai zis (probabil),pai sa vina cineva cu detalii ca as baga si eu sabia la calit, dar sa incinga bine..

Link spre comentariu

Revizitat raysa, aceasi locație pe Porumbescu aceasi prezenta agreabila GFE ridicat oralul super fain sexul cu ea excelent, cum eram un pic trist eram sa ma îndrăgostesc aseara😀😋. Note ON 9,NP10,atitudine 10,halatul 150,de revenit de fiecare data cu drag,te sărut dulce raysa

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 9 ore, costy7 a spus:

Revizitat raysa, aceasi locație pe Porumbescu aceasi prezenta agreabila GFE ridicat oralul super fain sexul cu ea excelent, cum eram un pic trist eram sa ma îndrăgostesc aseara😀😋. Note ON 9,NP10,atitudine 10,halatul 150,de revenit de fiecare data cu drag,te sărut dulce raysa

Te pup si eu 😘🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...