Sari la conținut

La multi ani de Sfantul Andrei!


Vizitator futac_cta

Postări Recomandate

Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Astazi este o zi mare, este zi de sarbatoare! Ca sa mai scapam de stresul si can-can-ul pe care il observam zilnic, voi ura pe aceasta cale urarile mele!

Asadar, va doresc tuturor celor ce purtati numele Sfantlui Andrei, dar si diminutivelor acestuia, sa aveti parte de o zi splendida, imbelsugata, senina si plina de fericire! Sa traiti cu numele, iar sfantul sa va fie pastor bun in tot ceea ce intreprindeti!

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

La multi ani si tie! Felicitari pentru acest topic! Deosebitttt...

Sfantul Andrei este primul apostol al lui Hristos!

exact! cel intai chemat! 

desigur acest topic n-ar trebui sa-si gaseasca locul pe acest forum, dar avand in vedere ca au tot fost atatea rautati spuse intre noi, membrii, am zis sa mai detensionam un pic atmosfera, fiind sarbatoare!

Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

La multi ani si din partea mea tuturor sarbatoritilor zilei de azi.Sf Andrei care a adus intelepciunea divina si pe meleagurile noastre.Tot ce poate fi mai bun si mai frumos sa va ofere aceasta zi

Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari

La multi ani si din partea mea tuturor sarbatoritilor zilei de azi.Sf Andrei care a adus intelepciunea divina si pe meleagurile noastre.Tot ce poate fi mai bun si mai frumos sa va ofere aceasta zi

Fie ca aceasta intelepciune sa se reverse si peste noi!
Link spre comentariu

Dada, multumesc! La multi ani fratelui gabrel ;) si lu nenea cocacola :))) stiu ca ne urmareste din umbra ;)

Am și uitat mai nenea Andrei. La mulți ani de ziua Romaniei!.

P. S. Ceea ce ii doresc și sniperului Coca-Cola.

🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...