Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri

Bunaa. Sunt Lorena. Am 22 de ani, 1.65 , sâni siliconați , fund bombat, ochii albaștrii.

Sunt foarte selectiva în ceea ce îi priveste pe cei cu care imi petrec timpul, iar o prima intalnire eșuată va fi si ultima. Dacă esti un domn amabil, generos, care s-ar bucura de compania intimă a unei tinere frumoase, inteligente,fermecătoare si exploziv de sexy, atunci opreste-te aici.

Ofer sex oral adanc cu mișcări alternante, sex normal in toate pozitiile, 69 .

Accept sarutari corporale. Nu accept sarutari in zona intima daca dantura nu este perfecta si respiratia frumos mirositoare.

Daca igiena corporală nu corespunde așteptărilor mele,întâlnirea noastra se va încheia.

- 200 lei 30 min

- 400 lei 60 min

+100 lei oral neprotejat

 

0731647458

 

( Pe profilul meu gasiti topic cu recenzii în Constanta)

 

Colega cu Larissa 🔥🔥🔥💋💋💋

Bani mulți SERVICII MINIME cerințe CÂT CASA POPORULUI!!!Arata ok insa eu zic pas!!!N-am înțeles niciodată postările astea VREI ȘI PE MAMA ȘI PE TATA vrei și 100€ DAR DACÄ‚ MIE NU IMI PLACE CUM FACE DONSOARA ORALUL îmi returnează suma?Intreb și eu...
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost, cu programare wapp, respectata.


Locatia, Unirii-8-9


Lorena-arata foarte bine, cu forme,silicoane, carne tare, m-a asteptat in lenjerie intima, apetisanta. picioare frumoase, fund supeer, pasa stramta, tate mari  la fata interesanta,are ochi frumosi-9


Prestatia -OP f bun, cu deep, umed, cu variatii -9


NP, cu participare,cu dorinta clara de a fi eu multumit. 10!


Halatul 200 / 1 fin / aprox 40 min.


Pret ok


De revenit-clar


Multumesc Lorena si sper sa mai ramai in Bucuresti.

  • Like 6
Link spre comentariu

Bani mulți SERVICII MINIME cerințe CÂT CASA POPORULUI!!!Arata ok insa eu zic pas!!!N-am înțeles niciodată postările astea VREI ȘI PE MAMA ȘI PE TATA vrei și 100€ DAR DACÄ‚ MIE NU IMI PLACE CUM FACE DONSOARA ORALUL îmi returnează suma?Intreb și eu...

Ti se pare mult, treci mai departe. Crezi ca voi scade pretul odata cu postarea ta? Nu. O seara frumoasa :*

 

P.S ai vizitat-o pe colega mea Yasmina, cu care am mai lucrat si in trecut, facem aceleasi servicii, si avem aceleasi tarife 💋💋.

Link spre comentariu

Am fost, cu programare wapp, respectata.

Locatia, Unirii-8-9

Lorena-arata foarte bine, cu forme,silicoane, carne tare, m-a asteptat in lenjerie intima, apetisanta. picioare frumoase, fund supeer, pasa stramta, tate mari  la fata interesanta,are ochi frumosi-9

Prestatia -OP f bun, cu deep, umed, cu variatii -9

NP, cu participare,cu dorinta clara de a fi eu multumit. 10!

Halatul 200 / 1 fin / aprox 40 min.

Pret ok

De revenit-clar

Multumesc Lorena si sper sa mai ramai in Bucuresti.

Te pup si te mai asteptt ❤️❤️ .

  • Like 1
Link spre comentariu

Ti se pare mult, treci mai departe. Crezi ca voi scade pretul odata cu postarea ta? Nu. O seara frumoasa :*

Raport preț-servicii mi se pare mult!Dar ce ma deranjează f mult sunt cerintele tale!!!SE SUBÎNȚELEGE ca la 100€ nu își permite oricine sa vina...dar dacă am o carie CE FACEM???Ma dai afara???Sa merg mai întâi la dentist sa îmi pun plomba aferenta și după fac o programare?Vin la tine cu ata dentară in buzunar???Sau ma programez la detractaj dentar???Acum pe bune nu crezi ca dam niște bani(altii muncesc o sapt pt 450 ron)nu venim gratis incat TREBUIE SA PRECIZEZI sa fim spălați pe dinti:-))E de rasu plansu...Ma pui sa suflu in fiola,pardon la intrare sa vezi dacă am respirație urat mirositoare?Chiar așa nespalati suntem?Un EKG mai trebuie sa ne ceri și sa îți prezentam analizele la zi...
  • Minus 1
Link spre comentariu

Raport preț-servicii mi se pare mult!Dar ce ma deranjează f mult sunt cerintele tale!!!SE SUBÎNȚELEGE ca la 100€ nu își permite oricine sa vina...dar dacă am o carie CE FACEM???Ma dai afara???Sa merg mai întâi la dentist sa îmi pun plomba aferenta și după fac o programare?Vin la tine cu ata dentară in buzunar???Sau ma programez la detractaj dentar???Acum pe bune nu crezi ca dam niște bani(altii muncesc o sapt pt 450 ron)nu venim gratis incat TREBUIE SA PRECIZEZI sa fim spălați pe dinti:-))E de rasu plansu...Ma pui sa suflu in fiola,pardon la intrare sa vezi dacă am respirație urat mirositoare?Chiar așa nespalati suntem?Un EKG mai trebuie sa ne ceri și sa îți prezentam analizele la zi...

Uuuuuuu ce comentariu agresiv. Din moment ce am precizat acele lucruri inseamna ca am avut si experiente cu oameni cu o igiena precară chiar si la 400 ora.

 

Ma repet. O seara placuta ❤.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Bunaa. Sunt Lorena. Am 22 de ani, 1.65 , sâni siliconați , fund bombat, ochii albaștrii.

Sunt foarte selectiva în ceea ce îi priveste pe cei cu care imi petrec timpul, iar o prima intalnire eșuată va fi si ultima. Dacă esti un domn amabil, generos, care s-ar bucura de compania intimă a unei tinere frumoase, inteligente,fermecătoare si exploziv de sexy, atunci opreste-te aici.

Ofer sex oral adanc cu mișcări alternante, sex normal in toate pozitiile, 69 .

Accept sarutari corporale. Nu accept sarutari in zona intima daca dantura nu este perfecta si respiratia frumos mirositoare.

Daca igiena corporală nu corespunde așteptărilor mele,întâlnirea noastra se va încheia.

- 200 lei 30 min

- 400 lei 60 min

+100 lei oral neprotejat

 

0731647458

 

( Pe profilul meu gasiti topic cu recenzii în Constanta)

 

Colega cu Larissa

Deci sa inteleg ca nu accepti cunilingus?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...