Sari la conținut

Postări Recomandate

Uuuuuuu ce comentariu agresiv. Din moment ce am precizat acele lucruri inseamna ca am avut si experiente cu oameni cu o igiena precară chiar si la 400 ora.

 

Ma repet. O seara placuta ❤.

Da am fost și la Iasmin și la Larisa când lucra cu o tipa bruneta(îmi scapa numele acum)insa îmi scot pălăria in fata lor!SUPER EDUCATE ȘI CU F MULT BUN SIMT!!!!Insa nu trebuie sa ne bagi toți clienții in aceeași oala...personal îmi fac iginiena de acasă chiar înainte sa plec!Deci TE ROG nu e cazul sa ne bagi pe toți in aceeași oala!Imi pare rău ca ai avut experiențe neplăcute insa știe cum e riscul meseriei....Scuze dacă limbajul a fost agresiv nu asta am intenționat!
Link spre comentariu

Da am fost și la Iasmin și la Larisa când lucra cu o tipa bruneta(îmi scapa numele acum)insa îmi scot pălăria in fata lor!SUPER EDUCATE ȘI CU F MULT BUN SIMT!!!!Insa nu trebuie sa ne bagi toți clienții in aceeași oala...personal îmi fac iginiena de acasă chiar înainte sa plec!Deci TE ROG nu e cazul sa ne bagi pe toți in aceeași oala!Imi pare rău ca ai avut experiențe neplăcute insa știe cum e riscul meseriei....Scuze dacă limbajul a fost agresiv nu asta am intenționat!

Nu stiu de ce te-ai simtit jignit.... asa suna “ anuntul “ meu, am precizat ca accept daca igiena corespunde , nu am spus ( fac daca nu sunteti niste imputiti ca asa sunteti voi), imi cer scuze daca tu personal ai interpretat gresit. Esti prima persoana in 3 ani de cand am aceasta descriere si aceasta cerința , care se supara.

Ma opresc aici si am sa te rog sa te opresti si tu. Pentru 3 zile cat stau eu, nu doresc dispute. Pupiciiii.

Link spre comentariu

Nu stiu de ce te-ai simtit jignit.... asa suna “ anuntul “ meu, am precizat ca accept daca igiena corespunde , nu am spus ( fac daca nu sunteti niste imputiti ca asa sunteti voi), imi cer scuze daca tu personal ai interpretat gresit. Esti prima persoana in 3 ani de cand am aceasta descriere si aceasta cerința , care se supara.

Ma opresc aici si am sa te rog sa te opresti si tu. Pentru 3 zile cat stau eu, nu doresc dispute. Pupiciiii.

Sigur nu e nici o problema!Am înțeles situația!Merci pt clarificări și timpul acordat!
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

cred ca  ai observat si singura ca sunt si persoane care stau prost cu igiena! iti urez succes la Buc! pupici :*

 

sfat pentru cei care ar dori sa o vada! chiar daca nu face FK, mergeti la ea fratilor, nu se stie care sparge ghiata! poate ii cade cu tronc vreun confrate!

eu caut si FK, insa la CT am vizitat-o de cateva ori si nu a fost tura sa nu plec satisfacut din toate punctele de vedere!

spor!

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Nu stiu de ce te-ai simtit jignit.... asa suna “ anuntul “ meu, am precizat ca accept daca igiena corespunde , nu am spus ( fac daca nu sunteti niste imputiti ca asa sunteti voi), imi cer scuze daca tu personal ai interpretat gresit. Esti prima persoana in 3 ani de cand am aceasta descriere si aceasta cerința , care se supara.

Ma opresc aici si am sa te rog sa te opresti si tu. Pentru 3 zile cat stau eu, nu doresc dispute. Pupiciiii.

 

sa imi acorzi si mie putin credit legat de semnatura ta, ca doar te-am ajutat cu niste sfaturi legat de ea! :D pup:*

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

de cand asteapta bucurestenii sa activezi la ei... le-ai facut o "supriza" frumoasa de ziua nationala... 

p.s. maine ar trebui sa iti ei o ie!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hey,

 

Fac rar recenzii, am vizitat-o pe Lorena azi.

 

Locatie: 10 - curat, central

Aspect: 9.5

ON: 9.5 tot ce trebuie.

NP: 10, diferite pozitii in intervalul unei ore.

Atitudine: 10 m-am simtit bine

 

A fost o vizita placuta, sper sa ne mai vedem prin Bucuresti :D.

  • Like 1
Link spre comentariu

Hey,

 

Fac rar recenzii, am vizitat-o pe Lorena azi.

 

Locatie: 10 - curat, central

Aspect: 9.5

ON: 9.5 tot ce trebuie.

NP: 10, diferite pozitii in intervalul unei ore.

Atitudine: 10 m-am simtit bine

 

A fost o vizita placuta, sper sa ne mai vedem prin Bucuresti :D.

Te pup și te mai aștept ❤

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...