Sari la conținut

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Lorena 0731647458
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ieri am reusit sa imi satisfac aceasta dorinta, anume de a o cunoaste pe Lorena, chiar daca am prins sa zic asa, ultimul tren! Am mai avut la dispozitie doar timpul necesar unei singure finalizari, dar a fost.....wow! Raman doar cu regretul ca a fost prea putin, dar privind partea plina a paharului, ceea ce a fost a fost de calitate.Nu are rost sa o descriu pe Lorena, o vedeti singuri in poze! Asa cum zicea Galileo Galilei inainte de a fi executat de biserica ~si totusi se invarte!~, apuc si eu sa va mai spun: si totusi se misca si inca ce bine! Drum bun fata frumoasa, aparitie meteorica pe la noi, mult noroc pe unde vei ajunge! Azi deja e in avion, nu mai incercati programari!

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, barroso a spus:

Ieri am reusit sa imi satisfac aceasta dorinta, anume de a o cunoaste pe Lorena, chiar daca am prins sa zic asa, ultimul tren! Am mai avut la dispozitie doar timpul necesar unei singure finalizari, dar a fost.....wow! Raman doar cu regretul ca a fost prea putin, dar privind partea plina a paharului, ceea ce a fost a fost de calitate.Nu are rost sa o descriu pe Lorena, o vedeti singuri in poze! Asa cum zicea Galileo Galilei inainte de a fi executat de biserica ~si totusi se invarte!~, apuc si eu sa va mai spun: si totusi se misca si inca ce bine! Drum bun fata frumoasa, aparitie meteorica pe la noi, mult noroc pe unde vei ajunge! Azi deja e in avion, nu mai incercati programari!

Mulumesccc 😘😘 zborul de astazi ne-a fost anulat. Nu sunt in avion. 💋

Link spre comentariu
Acum 5 ore, carlos886 a spus:

Mai raspundem si noi la telefon? 

Astazi am raspuns la toate mesajele pe care le-am primit. 
Nu raspund la apeluri si daca s-a intamplat sa nu raspund la mesaj probabil l-am vazut tarziu si nu dau mesaj inapoi dupa cateva ore. Puppp 🤩💌💌

Link spre comentariu

Vizitator futac_cta
Reputație: 0
Acum 1 minut, interes4 a spus:

Nu te supara frumoaso ca te intreb, esti chiar tu in foto?

este chiar ea... iti garantez eu, si o pot garanta multi! 🙂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...