Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator madalinmad11
Reputație: 0
La 07.03.2021 la 9:09, elprofesoare a spus:

RECENZIE:
Locatie: 9 (garsoniera cozzy pe Dudesti, complexul InCity)
Aspect: 10 (Lorena este o domnisoara frumoasa foc, undeva la 1.68 cm, blonda cu ochi albastri limpezi ca oceanul, sani mari siliconati, slim, fund tare bombat, piercing in buric, putin botox in buze, cateva tatuaje discrete, bronz placut pe piele, carne tare, parfumata discret)
Oral: 9 (neprotejat, bun, fara atentie la sateliti, cu deep bun, cu presiune, intretinut, foarte umed, vartejuri si alte miscari interesante)
Normal: 9 (protejat, accepta si propune pozitii, foarte dinamica in asternut, pisicuta frumos estetic, stramta)
Gfe: 9 (saruta pe buze, nu este FK autentic)
Atitudine: 10 (placuta si foarte prietenoasa)
Igiena: 10 (curata, nimic suspect)
Halat: 500 RON (pentru o ora, varianta 400+100)

Naratiunea:
Intr-o zi ploiasa de primavara, undeva la inceputul lunii martie am reusit sa ajung la Lorena. Voiam de ceva timp sa o cunosc, programarea am realizat-o relativ usor pe wap, cu confirmare de ambele parti. Locatia este intr-o zona rezidentiala, complexul InCity, usor de ajuns. In locatie Lorena m-a intampinat intr-o tinuta sexy, pe tocuri, prima impresie foarte buna. A sarit la gatul meu inca de cand am intrat si am facut cunostinta :D . Lorena este fix ca o papusica scumpa, cu mult bun simt si foarte ok ca atitudine, am stat la inceput putin sa ne cunoastem mai bine. Apartamentul este ok, baia pe dreapta cum intri (mai multe geluri de dus, cabina de dus, ceva parfumuri de nisa pe raftul din dreapta sus), un mic hol la intrare care da in living-room, patul pe dreapta mai in fata; hainele mi le-am lasat pe o canapeau din living room. Eram la un moment dat magnetizat, la cat de bine arata, corp tonefiat, zici ca este sculptata, Venus din Milo. Ok, dupa ce am platit amenda si mers la igienizare , ne-am jucat putin prin pat, ceva saruturi pasionale din partea ei, m-am facut comod in pat. Lorena a inceput cu un oral bun, cu ceva miscari unice, cand mai repede, cand mai incet, foarte multe alternari si ruperi de ritm + meniul zilei 69, evident. Are o pisicuta exemplara, cu labii mici, roz bombon. La normal a montat protectia colorata cu gurita ei dulce, a infiletat pana jos de tot, cu grija, foloseste lubrifiant. Deasupra este foarte energica, se simte extraordinar de bine cand isi contracta muschii vaginali si se infinge cu putere. In alte pozitii nu este mai prejos, se implica, geme placut si te trage in ea. Lorena iti asculta cu atentie indicatiile, pentru a te face sa simti cat mai bine in compania ei.   

Concluzie:
Eu m-am simtit foarte bine, am sa revin cu mare placere la Lorena, o recomand fara retineri 

Notite)
1)Pe durata sexului, Lorena a pus o muzica ambientala
2)Lorena arata mult mai bine in realitate 
 

Ma pregateam sa i scriu si eu o recenzie,dar dupa recenzia ta mai are rost sa mai adaug si eu ceva?

Totul la superlativ lorena,iti multumesc pt o ora de neuitat🤩nota10!!!

Link spre comentariu
Acum 1 oră, madalinmad11 a spus:

Ma pregateam sa i scriu si eu o recenzie,dar dupa recenzia ta mai are rost sa mai adaug si eu ceva?

Totul la superlativ lorena,iti multumesc pt o ora de neuitat🤩nota10!!!

Îți mulțumesc frumos și te mai astept 🦋🦋🦋

Link spre comentariu

𝑽𝒂̆ 𝒓𝒐𝒈 𝒎𝒖𝒍𝒕 𝒑𝒆 𝒕𝒐𝒕̗𝒊 𝒄𝒆𝒊 𝒄𝒂̆𝒓𝒐𝒓𝒂 𝒏𝒖 𝒗𝒂̆ 𝒓𝒂̆𝒔𝒑𝒖𝒏𝒅 𝒍𝒂 𝒎𝒆𝒔𝒂𝒋𝒆 𝒏𝒊𝒄𝒊 𝒅𝒖𝒑𝒂̆ 𝒂 17-𝒂 𝒐𝒂𝒓𝒂̆, 𝒔𝒂 𝒏𝒖 𝒎𝒂𝒊 𝒊𝒏𝒔𝒊𝒔𝒕𝒂𝒕̗𝒊, 𝒂𝒎 𝒎𝒐𝒕𝒊𝒗𝒆𝒍𝒆 𝒎𝒆𝒍𝒆 𝒑𝒆𝒏𝒕𝒓𝒖 𝒄𝒂𝒓𝒆 𝒏𝒖 𝒅𝒐𝒓𝒆𝒔𝒄 𝒔𝒂 𝒏𝒆 𝒊̂𝒏𝒕𝒂̂𝒍𝒏𝒊𝒎 𝒔𝒂𝒖 𝒔𝒂̆ 𝒏𝒆 𝒓𝒆𝒊̂𝒏𝒕𝒂̂𝒍𝒏𝒊𝒎. 
𝑽𝒂̆ 𝒑𝒖𝒑 𝒔̗𝒊 𝒗𝒂̆ 𝒅𝒐𝒓𝒆𝒔𝒄 𝒐 𝒑𝒓𝒊𝒎𝒂̆𝒗𝒂𝒓𝒂̆ 𝒇𝒓𝒖𝒎𝒐𝒂𝒔𝒂̆ 𝒔̗𝒊 𝒑𝒓𝒐𝒔𝒑𝒆𝒓𝒂̆. 𝑴𝒖𝒍𝒕̗𝒖𝒎𝒆𝒔𝒄 𝒑𝒆𝒏𝒕𝒓𝒖 𝒛𝒆𝒄𝒊𝒍𝒆 𝒅𝒆 𝒎𝒆𝒔𝒂𝒋𝒆 𝒑𝒆𝒏𝒕𝒓𝒖 𝒛𝒊𝒖𝒂 𝒎𝒆𝒂 𝒅𝒆 𝒏𝒂𝒔̗𝒕𝒆𝒓𝒆,𝒑𝒓𝒊𝒎𝒊𝒕𝒆 𝒊̂𝒏 𝒂𝒗𝒂𝒏𝒔. 𝑺𝒖𝒏𝒕𝒆𝒕̗𝒊 𝒐𝒂𝒎𝒆𝒏𝒊 𝒔𝒑𝒆𝒄𝒊𝒂𝒍𝒊 ❤️🌟❤️🌟.

  • Haha 1
  • Confuz 1
  • Trist 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 7 ore, lorena summerland a spus:

𝑽𝒂̆ 𝒓𝒐𝒈 𝒎𝒖𝒍𝒕 𝒑𝒆 𝒕𝒐𝒕̗𝒊 𝒄𝒆𝒊 𝒄𝒂̆𝒓𝒐𝒓𝒂 𝒏𝒖 𝒗𝒂̆ 𝒓𝒂̆𝒔𝒑𝒖𝒏𝒅 𝒍𝒂 𝒎𝒆𝒔𝒂𝒋𝒆 𝒏𝒊𝒄𝒊 𝒅𝒖𝒑𝒂̆ 𝒂 17-𝒂 𝒐𝒂𝒓𝒂̆, 𝒔𝒂 𝒏𝒖 𝒎𝒂𝒊 𝒊𝒏𝒔𝒊𝒔𝒕𝒂𝒕̗𝒊, 𝒂𝒎 𝒎𝒐𝒕𝒊𝒗𝒆𝒍𝒆 𝒎𝒆𝒍𝒆 𝒑𝒆𝒏𝒕𝒓𝒖 𝒄𝒂𝒓𝒆 𝒏𝒖 𝒅𝒐𝒓𝒆𝒔𝒄 𝒔𝒂 𝒏𝒆 𝒊̂𝒏𝒕𝒂̂𝒍𝒏𝒊𝒎 𝒔𝒂𝒖 𝒔𝒂̆ 𝒏𝒆 𝒓𝒆𝒊̂𝒏𝒕𝒂̂𝒍𝒏𝒊𝒎. 
𝑽𝒂̆ 𝒑𝒖𝒑 𝒔̗𝒊 𝒗𝒂̆ 𝒅𝒐𝒓𝒆𝒔𝒄 𝒐 𝒑𝒓𝒊𝒎𝒂̆𝒗𝒂𝒓𝒂̆ 𝒇𝒓𝒖𝒎𝒐𝒂𝒔𝒂̆ 𝒔̗𝒊 𝒑𝒓𝒐𝒔𝒑𝒆𝒓𝒂̆. 𝑴𝒖𝒍𝒕̗𝒖𝒎𝒆𝒔𝒄 𝒑𝒆𝒏𝒕𝒓𝒖 𝒛𝒆𝒄𝒊𝒍𝒆 𝒅𝒆 𝒎𝒆𝒔𝒂𝒋𝒆 𝒑𝒆𝒏𝒕𝒓𝒖 𝒛𝒊𝒖𝒂 𝒎𝒆𝒂 𝒅𝒆 𝒏𝒂𝒔̗𝒕𝒆𝒓𝒆,𝒑𝒓𝒊𝒎𝒊𝒕𝒆 𝒊̂𝒏 𝒂𝒗𝒂𝒏𝒔. 𝑺𝒖𝒏𝒕𝒆𝒕̗𝒊 𝒐𝒂𝒎𝒆𝒏𝒊 𝒔𝒑𝒆𝒄𝒊𝒂𝒍𝒊 ❤️🌟❤️🌟.

Ești talent la texte pe bune🤣🤣🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
8 hours ago, lorena summerland said:

𝑽𝒂̆ 𝒓𝒐𝒈 𝒎𝒖𝒍𝒕 𝒑𝒆 𝒕𝒐𝒕̗𝒊 𝒄𝒆𝒊 𝒄𝒂̆𝒓𝒐𝒓𝒂 𝒏𝒖 𝒗𝒂̆ 𝒓𝒂̆𝒔𝒑𝒖𝒏𝒅 𝒍𝒂 𝒎𝒆𝒔𝒂𝒋𝒆 𝒏𝒊𝒄𝒊 𝒅𝒖𝒑𝒂̆ 𝒂 17-𝒂 𝒐𝒂𝒓𝒂̆, 𝒔𝒂 𝒏𝒖 𝒎𝒂𝒊 𝒊𝒏𝒔𝒊𝒔𝒕𝒂𝒕̗𝒊, 𝒂𝒎 𝒎𝒐𝒕𝒊𝒗𝒆𝒍𝒆 𝒎𝒆𝒍𝒆 𝒑𝒆𝒏𝒕𝒓𝒖 𝒄𝒂𝒓𝒆 𝒏𝒖 𝒅𝒐𝒓𝒆𝒔𝒄 𝒔𝒂 𝒏𝒆 𝒊̂𝒏𝒕𝒂̂𝒍𝒏𝒊𝒎 𝒔𝒂𝒖 𝒔𝒂̆ 𝒏𝒆 𝒓𝒆𝒊̂𝒏𝒕𝒂̂𝒍𝒏𝒊𝒎. 
𝑽𝒂̆ 𝒑𝒖𝒑 𝒔̗𝒊 𝒗𝒂̆ 𝒅𝒐𝒓𝒆𝒔𝒄 𝒐 𝒑𝒓𝒊𝒎𝒂̆𝒗𝒂𝒓𝒂̆ 𝒇𝒓𝒖𝒎𝒐𝒂𝒔𝒂̆ 𝒔̗𝒊 𝒑𝒓𝒐𝒔𝒑𝒆𝒓𝒂̆. 𝑴𝒖𝒍𝒕̗𝒖𝒎𝒆𝒔𝒄 𝒑𝒆𝒏𝒕𝒓𝒖 𝒛𝒆𝒄𝒊𝒍𝒆 𝒅𝒆 𝒎𝒆𝒔𝒂𝒋𝒆 𝒑𝒆𝒏𝒕𝒓𝒖 𝒛𝒊𝒖𝒂 𝒎𝒆𝒂 𝒅𝒆 𝒏𝒂𝒔̗𝒕𝒆𝒓𝒆,𝒑𝒓𝒊𝒎𝒊𝒕𝒆 𝒊̂𝒏 𝒂𝒗𝒂𝒏𝒔. 𝑺𝒖𝒏𝒕𝒆𝒕̗𝒊 𝒐𝒂𝒎𝒆𝒏𝒊 𝒔𝒑𝒆𝒄𝒊𝒂𝒍𝒊 ❤️🌟❤️🌟.

Mi-am schimbat reactia doar ca sa le ai pe toate in afara de minus 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
1 minute ago, maa5fu1.v1 said:

Mi-am schimbat reactia doar ca sa le ai pe toate in afara de minus 😂

Am ajustat si eu.

Acum mai trebuie un trollescu sa ii dea si minus ;)

  • Haha 1
Link spre comentariu

Sunteți genialiii jurrrrrrrrr 😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 

minus de la unul dintre cei cărora  nu le mai răspund  🤣😅😅😅

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 8 ore, maa5fu1.v1 a spus:

Care da e dintre aia refuzati 🥴

Nu man, nu am avut plăcerea sa vizitez pe domnișoară. M am convins doar din pozele și filmulețele postate. Pe bune prea nenaturala, prea ajustată deci, îmi pare rău pt ea ca nu o voi vizita. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 59 minute, lorena summerland a spus:

Mai sunt disponibilă mâine și poimâine în bucurești 🦋🦋. De la 11:30 la 22:30. 

si apoi unde, alt oras ultimele zile ? :( 

desi am ramas in urma nu stiam de ziua ta, asa ca iti urez la multi ani, sanatate si tot ce iti doresti tu, multe impliniri si  .. nu stiu :D  :*

  • Like 1
  • Minus 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu

Acum 8 minute, bogdan icx a spus:

si apoi unde, alt oras ultimele zile ? :( 

desi am ramas in urma nu stiam de ziua ta, asa ca iti urez la multi ani, sanatate si tot ce iti doresti tu, multe impliniri si  .. nu stiu :D  :*

Cluj 🌟
 

Mulțumesc din suflet. Va doresc tot ce mi-ati urat mie ❤️🦋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...