Jump to content

Lorena 0725756185

Recommended Posts

Stati parcati, ea este dar o sa aveti necazuri daca o vizitati. A fost si pe la emisiuni TV, are si un topic stufos pe Bucuresti plin de insulte unde posta si ea si cel cu care era atunci.

Am fost la ea si e super ok. Si daca a fost pe la emisiuni tv care o fi chestia, iar certuri .. cred ca toata lumea are. Prostii. Tipa e super ok

Colegii din București zic altceva

Eu zic sa mergi sa vezi. Citisem si eu la un moment dat referinte naspa, dar .. am fost si totul a decurs extrem de ok. Nu odata am fost la ea, dar uneori mai vine cu una inalta ca un dulap, aia e hidoasa, dar Lorena e chiar ok, ma mira discutiile astea.

Probabil ai fata de fraier daca ti-a cerut 1000 de euro sau doar vorbesti si tu ca sa nu adormi

Sa fim seriosi, ai facut contul asta aseara dupa ce s-a scris pe topicul domnisoarei in cauza. Si ai venit in apararea ei. Asta e singurul si cel mai convingator semn ca ceva e putred la mijloc. Si in plus, e cuvantul tau impotriva a atator persoane care au avut probleme cu ea. 

• Like 1

Probabil ai fata de fraier daca ti-a cerut 1000 de euro sau doar vorbesti si tu ca sa nu adormi

Eu nu am fața de fraier, dar tu mirosi urat a peste, așa mars înapoi la miticii voștri din București, și ia și cioara cu tine. Rasa voastră de fomiști.