Sari la conținut

Cum petreceti Revelionul anul asta?


Postări Recomandate

  • Oras:,,,
  • Oras:,,,

Am dat spaga azi si am facut vaccinul. Plec in Dubai de revelion. Uraaaaa

 

 Glumesti, nu? 

 

 Dar daca vorbesti serios cred ca stii ca poti pleca in Dubai cu un test negativ inca de asta vara, dar mai faci unul acolo oricum la aterizare.

 Bati campiile cu vaccinul. Nu a intrat inca nicio doza in Romanica. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

 Glumesti, nu? 

 

 Dar daca vorbesti serios cred ca stii ca poti pleca in Dubai cu un test negativ inca de asta vara, dar mai faci unul acolo oricum la aterizare.

 Bati campiile cu vaccinul. Nu a intrat inca nicio doza in Romanica. 

La Constanta stiu pe cineva ce si-a facut vaccinul Gamaleya de la rusi.

Deh, in port ajung multe marfuri...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Glumesti, nu?

 

Dar daca vorbesti serios cred ca stii ca poti pleca in Dubai cu un test negativ inca de asta vara, dar mai faci unul acolo oricum la aterizare.

Bati campiile cu vaccinul. Nu a intrat inca nicio doza in Romanica.

Vaccinul este. Habar nu ai despre ce vorbesti.

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

 

Unul dintre ele este Dunăre Marea Neagra 😂😂

Da frate dar ca sa inteleaga si sarmana anaparaschiv iti dau inca trei ponturi: cei care lucreaza in ind aviatica, unele clinici private au adus, filierele care aduc medicamente oncologice din afara.
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms

 

 Bati campiile 

 

bați *câmpii*
Åžtiu că ÅŸtii, dar am ținut să-ți întorc favorul... 🌷â¤
 
Auzi Rozi, citeam undeva că ca o "prooroacă" veritabilă ce eÅŸti, ai văzut în Globul Tău De Cristal cum că în 2021 scoate pisi o carte. Intră te rog în transă, mai freacă o dată globul de pul(p)ă ÅŸi zi-mi ce vezi, că 2021 e ca mâine.
Tu o deparazitezi grosso-modo de inepții gramaticale, trece pe la Sabina ptr erori de sintaxă ÅŸi impresii artistice, mi-o pasați ulterior în pdf ptr supervising ÅŸi final touch-ul demiurgic marca Buceafărul dă Sus... ;)
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:,,,
  • Oras:,,,

Da frate dar ca sa inteleaga si sarmana anaparaschiv iti dau inca trei ponturi: cei care lucreaza in ind aviatica, unele clinici private au adus, filierele care aduc medicamente oncologice din afara.

Oprește-te ca esti penibil, grădinița grupa mică, ești un mare mincinos. Spre ghinionul tau iti spun ca daca ai facut vaccinul cu adevarat ai luat o mare țeapă. Ca sa pricepi, ca esti medic, chiar dacă ești doar dințar, exista protocoale foarte stricte pentru intrarea în țară și pentru distribuire. Legat de Dubai, ma tem ca nu ai citit ce ti-am scris.
Link spre comentariu

Oprește-te ca esti penibil, grădinița grupa mică, ești un mare mincinos. Spre ghinionul tau iti spun ca daca ai facut vaccinul cu adevarat ai luat o mare țeapă. Ca sa pricepi, ca esti medic, chiar dacă ești doar dințar, exista protocoale foarte stricte pentru intrarea în țară și pentru distribuire. Legat de Dubai, ma tem ca nu ai citit ce ti-am scris.

spune-ne tu taximuistule intelectual transexual predofil de menore, oly, cum sta treaba cu vaccinarile?

pun pariu ca te iei dupa oftalmoloaga aia care a zis ca faci leucemie da la vaccine si ca dureaza 10 ani, hai 5 treaca de la ea casa fie dovedit util vaccinu :X

ps ce mai face fi-ta? bine sanatoasa?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Oprește-te ca esti penibil, grădinița grupa mică, ești un mare mincinos. Spre ghinionul tau iti spun ca daca ai facut vaccinul cu adevarat ai luat o mare țeapă. Ca sa pricepi, ca esti medic, chiar dacă ești doar dințar, exista protocoale foarte stricte pentru intrarea în țară și pentru distribuire. Legat de Dubai, ma tem ca nu ai citit ce ti-am scris.

Rozi, tu esti? Ti-au dat drumul?

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator puloiu
Reputație: 0

să păstrăm un ambient amiabil, zic :) că tot vorbiți de Dubai, am dat recent o rusoaică venită din Dubai, la GL, la preț de doar 300 roni / ora  :pepsi

???!!!???!!!

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...