Sari la conținut

Cum petreceti Revelionul anul asta?


Postări Recomandate

Acum 3 ani a dat-o pe Denisa Rond, aceeasi varsta are si fiica'sa :X. Nu stiu boss ce sa mai cred..zi tu dottore

si gvbolovan a futut-o in vara cand a fugit cu nicu la timisoara dupa ce era sa fie linsati de tigani proxeneti, mare mascul alfa era nicu :X

dar spre deosebire de taximuistu transexual oly care posteaza in zor pe topicu depe forum adunate si vorbeste singur cu clona lui paraschiva, si de predo picon pe care l-ai votat tu cu clonele tale ba schizofren amuzant, la trolu anului 2019, macar bolovanu a castigat cel mai popular membru

dar premiu meu ca am futut-o pa tanya fara prezervativ cand avea 16 spre 17 ani pt 5000 da euro, pentru cel mai bun client, unde este?

adica pula mea varule, chiar meritam un premiu macar pentru consolare, si nu sunt xoxo, sunt cuerty, bine sanatos, mai psihopat decat inainte, ce zici ne anturam sa mai bagam niste limitari pe forum? ca ne-a luat-o **spam editat** anainte :X

Link spre comentariu

hahhaha mor i-a dat dauna totala ciupa la sarmalescu atat de rau ancat i-a cenzurat userul
doamne cat privilegiu trebuie sa ai ancat sa iti bage sarmalescu userul la filtru de spam, eu chiar sunt ciudos pa el, m-am chinuit da 4 ani de zile dupa ce mi-a banat cel mai muist contu sa ai dau dauna totala, sa fur identitatea varului xoxo, si nu am realizat nimica
prostitution adica schizofrenicu forever ratat, a reusit cu clonele sale colorate la fazan pentru a vota din 2018 toate tarfele pe care i le baga stapanul daniel catzel pe gat, sa bage limita de 5 minute intre postari, ciupa a reusit sa bage functia de a bloca topicele curvelor si doar aia colorati sa scrie pe ele, ba chiar si-a luat cenzura la propriul user, eu ce pula mea am reusit? nici macar un premiu nici macar un UL acolo, dupa ce i-am dat la sarmalescu bani pentru moderare sa ii sterg mizerile cristinei da pa toping cand ii dadea teruare denis si mihaitza, mias pula ba depry tu cum traiesti cu tine ansuti sa nu fi contribuit nici tu pa forumu asta de cacat?
nici ca am futut o menora contra cost nu e de lauda ca si restu de juma de forum a facut-o si cu siguranta nu am fost singuru care a dat la ea fara guma, ma rog poate am fost singuru prost care a pus botu la vrajeala cu bunica-sa dar macar am obtinut si eu ceva an schimb, nu ca prostu de dmxdmx care a deschis niste topice la jale jale mare cand a aflat ca a ancercat psihopata sa il ia de prost si pe el :))

eh, eu macar mai am recenzile de pe contu vechi :X

Link spre comentariu
  • Oras:,,,
  • Oras:,,,
La 06.12.2020 la 11:29, laury a spus:
La 06.12.2020 la 0:23, forever young a spus:

Acum 3 ani a dat-o pe Denisa Rond, aceeasi varsta are si fiica'sa :x. Nu stiu boss ce sa mai cred..zi tu dottore

Eu cred ca are covid si are invidie pe astia care fac vaccinul.

 

  Crede-ma toate presupunerile astea cum ca as fi roz sau oly sunt puerile.   Nu stiu cum sa iti scriu ca sa intelegi mesajul. fac o ultima incercare dupa care te las in plata Domnului.  Esti fie un mare  mincinos , fie esti victima unui escroc, adica esti naiv ca sa folosesc un eufemism.  Nu ti-ai facut niciun vaccin  care sa iti permita sa pleci fara sa faci un test aici si  la aterizare acolo.  Fraierica Geamantan ce ai visat tu o sa intample cel mai devreme in februarie. Intre timp mananca cat rahat doresti depre mine, ma doare fix in tocul de la pantof. Daca te face sa te simti bine sunt roz, sunt oly, am  covid si pe deasupra o sa mor  curand de invidie. 

Link spre comentariu
9 minutes ago, anaparaschiv said:

 

  Crede-ma toate presupunerile astea cum ca as fi roz sau oly sunt puerile.   Nu stiu cum sa iti scriu ca sa intelegi mesajul. fac o ultima incercare dupa care te las in plata Domnului.  Esti fie un mare  mincinos , fie esti victima unui escroc, adica esti naiv ca sa folosesc un eufemism.  Nu ti-ai facut niciun vaccin  care sa iti permita sa pleci fara sa faci un test aici si  la aterizare acolo.  Fraierica Geamantan ce ai visat tu o sa intample cel mai devreme in februarie. Intre timp mananca cat rahat doresti depre mine, ma doare fix in tocul de la pantof. Daca te face sa te simti bine sunt roz, sunt oly, am  covid si pe deasupra o sa mor  curand de invidie. 

el macar nu minte ca este femeie cand defapt este un taximuist predofil transexual care fute curve de varsta lu fi-sa si care se ascunde dupa conturi da femei pa un forum da curve 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:,,,
  • Oras:,,,
Acum 38 minute, laury a spus:

Tu te bagi aiurea in seama pe aici. Eu iti zic Marshhhh! Fa mincinos pe tactu si cauta sa nu mai comentezi never la postarile mele. Clar Paraschivo?

  Ce repede ai sarit de fund in sus, mincinosule!  Sa imi spui ce sa fac cand o  scriu eu ceva pe  forumul tau, pana atunci invata sa citezi si sa folosesti cratima! Scriu unde vreau si cand vreau, Fraierica Geamantan! 

    

 

  

47a947c09a00b4a13df12d2feeea1736.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...