Sari la conținut

Veti vota PSD la alegeri?


Postări Recomandate

  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

Apropo sectia de votare fac la stanga sau la dreapta ka sam bag pwla dk stiu unde ieste si am kef sa pun stampila pe PSD. Sa moara pizdele curve civile de foooame

 

https://ibb.co/2896GWv

 

daca asa stampilezi vei muri tu de foame, conform standard and ... poors triplu B minus  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul

daca asa stampilezi vei muri tu de foame, conform standard and ... poors triplu B minus  :slap2

 

standard and ... poors triplu B minus  - l-a obtinut PNL si de vina este pesedeul nu-i asa? PNL a adus saracia intotdeauna. vesnic au avut ghinion cu mostenirea grea lasata de pesede. trage tu concluzii de aici. chiar asa sa fie ? de fiecare data cand au venit la guvernare i-am auzit ca se plang. PSD -ul de ce nu se plange cand ajunge la guvernare dupa PNL si mareste pensii, salarii?  lasati-o dracu de treaba ca pute rau de tot

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

standard and ... poors triplu B minus  - l-a obtinut PNL si de vina este pesedeul nu-i asa? PNL a adus saracia intotdeauna. vesnic au avut ghinion cu mostenirea grea lasata de pesede. trage tu concluzii de aici. chiar asa sa fie ? de fiecare data cand au venit la guvernare i-am auzit ca se plang. PSD -ul de ce nu se plange cand ajunge la guvernare dupa PNL si mareste pensii, salarii?  lasati-o dracu de treaba ca pute rau de tot

 

Dacă va câștiga PSD, alea 80 miliarde de euro nu mai vin, ciocoflenderii de la sate care acum (cică) construiesc căi ferate de mare viteză și autostrăzi ... vor șoma ..  4 ani, pentru că patronii din Vest nu investesc in fostul PCR actualmente PSD. acum, daca tot românul a ajuns corupt (in trecut i se zicea bolșevic, acum interlop), rămâne de văzut maine la alegeri. De cum vom vota maine, depind locurile de munca (pe bani europeni) timp de inca 4 ani de zile. Pentru ca ce a facut PSD cu banii europeni s-a vazut, NIMIC!

"dragostea" PSD - Europa este reciproca. Daca esti si tu interlop, banii negrii vin tot din productie (din banii albi initial). Nu vin banii de la UE (si cu PSD, nu vor veni), nu vor fi nici bani negri. 

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

daca asa stampilezi vei muri tu de foame, conform standard and ... poors triplu B minus :slap2

Cand o sa depind de banii castigati in Romania, probabil 🤣
Link spre comentariu
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul

Dacă va câștiga PSD, alea 80 miliarde de euro nu mai vin, ciocoflenderii de la sate care acum (cică) construiesc căi ferate de mare viteză și autostrăzi ... vor șoma ..  4 ani, pentru că patronii din Vest nu investesc in fostul PCR actualmente PSD. acum, daca tot românul a ajuns corupt (in trecut i se zicea bolșevic, acum interlop), rămâne de văzut maine la alegeri. De cum vom vota maine, depind locurile de munca (pe bani europeni) timp de inca 4 ani de zile. Pentru ca ce a facut PSD cu banii europeni s-a vazut, NIMIC!

"dragostea" PSD - Europa este reciproca. Daca esti si tu interlop, banii negrii vin tot din productie (din banii albi initial). Nu vin banii de la UE (si cu PSD, nu vor veni), nu vor fi nici bani negri. 

 consumul de servicii si produse neesentiale a fost si va fi mai mare intr-o perioada psd decat una pnl. daca nu ma crezi intreaba un fotograf.  ei au calculele facute. sau intreaba alt prestator de servicii neesentiale si verifica si tu.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Iliescu presedinte, am zis =))

Razi tu razi dar el si tapu Constantinescu sunt singurii care nu si-au tras viloaie pe la Miami din bani nostri ciorditi.

Asta ca sa nu comparam intelectual un prof universitar cu un marinar betiv si afemeiat sau un profesor ratat dr fizica cu un usor retard in exprimare.

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Dacă va câștiga PSD, alea 80 miliarde de euro nu mai vin, ciocoflenderii de la sate care acum (cică) construiesc căi ferate de mare viteză și autostrăzi ... vor șoma .. 4 ani, pentru că patronii din Vest nu investesc in fostul PCR actualmente PSD. acum, daca tot românul a ajuns corupt (in trecut i se zicea bolșevic, acum interlop), rămâne de văzut maine la alegeri. De cum vom vota maine, depind locurile de munca (pe bani europeni) timp de inca 4 ani de zile. Pentru ca ce a facut PSD cu banii europeni s-a vazut, NIMIC!

"dragostea" PSD - Europa este reciproca. Daca esti si tu interlop, banii negrii vin tot din productie (din banii albi initial). Nu vin banii de la UE (si cu PSD, nu vor veni), nu vor fi nici bani negri.

Alea 80 de miliarde de euro intra in Romania si ies a doua zi prin Astaldi ca sa nu zic BRD BCR ING samd.

Iar aia de la tara preafericitii care vor obtine un loc de munca din banii aia vor primi chiar fabuloasa suma de 2000 de lei in mana. Deci din 80 de miliarde vreo 79 ajung la austrieci spanioli si nemti iar 1 miliard in buzunarele la sklavi. Bv. Votati PNL 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Si hai sa o luam putin si logic ca tot ii acuzam pe romani ca sunt lenesi, pai ok eu daca as sta la tara si mi-ar oferi Astaldi 2000 de lei pe luna m-as sperma in fata lor si as sta acasa sa cresc porci si gaini ca cu 2000 de lei pe luna ma pis pe ei.

Cine a crescut salariu minim pe economie? Hint: nu PNL.

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

Razi tu razi dar el si tapu Constantinescu sunt singurii care nu si-au tras viloaie pe la Miami din bani nostri ciorditi.

Asta ca sa nu comparam intelectual un prof universitar cu un marinar betiv si afemeiat sau un profesor ratat dr fizica cu un usor retard in exprimare.

 

ce face țapu levantologu cu girul PSD ține de nebunie 

 

marinaru spre deosebire de Ilici știa ce trebuia sa faca, dar n-a facut, doar și-a imbogățit fetili și și-a tras un viloi in bucale

 

Ilici l-a executat pe ceașcă, asta spune multe depre comuniști, Ilizi zicea că ceașcă cu ai lui doar au iÎntinat valorile comunismului, care valori bre? CARITAS, FNI, 12 banci românești devalizate? 31 de ani ne-au dovedit nouă românilor, că ... NOI NU PUTEM FACE NIMICA alta decat sa ne prostituam, adica sa ne educam copiii ca sa devina curve (preoti, doftori, puliticieni, profi), si ... daca s-ar fi amanat voturile prin in primavata, PSD cu partidele interlopilor ar fi castigat detasat

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

ce face țapu levantologu cu girul PSD ține de nebunie

 

marinaru spre deosebire de Ilici știa ce trebuia sa faca, dar n-a facut, doar și-a imbogățit fetili și și-a tras un viloi in bucale

 

Ilici l-a executat pe ceașcă, asta spune multe depre comuniști, Ilizi zicea că ceașcă cu ai lui doar au iÎntinat valorile comunismului, care valori bre? CARITAS, FNI, 12 banci românești devalizate? 31 de ani ne-au dovedit nouă românilor, că ... NOI NU PUTEM FACE NIMICA alta decat sa ne prostituam, adica sa ne educam copiii ca sa devina curve (preoti, doftori, puliticieni, profi), si ... daca s-ar fi amanat voturile prin in primavata, PSD cu partidele interlopilor ar fi castigat detasat

Pai atunci e simplu. Daca tot nu ai ce face voteaza pe unii sa isi faca 6 case si 3 vile plm. Eu nu il apar pe Iliescu dar el personal macar nu s,a pisat pe fata mea la TV cu cate case are(daca o avea).

Chiar si Dragnea e mai ok decat Iohannis toti suspecteaza ca are in Brazilia dar macar nu a spus unei tari intregi "bah eu bugetarul pulii am construit 6 vile din salariu, sarakylor"

Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

 

Razi tu razi dar el si tapu Constantinescu sunt singurii care nu si-au tras viloaie pe la Miami din bani nostri ciorditi.

Asta ca sa nu comparam intelectual un prof universitar cu un marinar betiv si afemeiat sau un profesor ratat dr fizica cu un usor retard in exprimare.[/quot

 

Nu și au tras vile, dar alții de pe lângă ei au tras tunuri grele.!!

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

Si hai sa o luam putin si logic ca tot ii acuzam pe romani ca sunt lenesi, pai ok eu daca as sta la tara si mi-ar oferi Astaldi 2000 de lei pe luna m-as sperma in fata lor si as sta acasa sa cresc porci si gaini ca cu 2000 de lei pe luna ma pis pe ei.

Cine a crescut salariu minim pe economie? Hint: nu PNL.

 

USL (PNL cu PSD) au tinut jos 10 ani salarul minim si pensia minima (pt vreo 3 milioane de oameni sau mai mult, de pensii nu mai zic)

 

PSD din disperare si la comanda lu Dragnea a marit pensiile dupa 2016, cu aceasta promisiune a si castigat atunci PSD alegerile, iar acum zic oamenilor sa dea pensiile inapoi daca nu vor mai fi votati, pai de ce sa le dea inapoi? insa, lumea 50% cel putin, stiu ca pensiile si salariile marite sunt nu doar pe merit, ci si pe datorie, si asa cum ziceam mai sus, Vestul nu va imprumuta pramatiile, spagarii, curvele politice. Cu PSD si partidele tiganilor (AUR, Pro RO) Romania va mai sta 4 ani pe tușa.  Da, românii sunt sclavi, dar alta cale nu e, decat munca pe bani putini sau emigrarea. Insa, daca banii europeni sunt furati, sau nu vin, nici munca pe bani putini nu va fi. Si iti zic eu, aia de la sate care fac cai ferate si autostrazi acum cu firme din grecia, primesc vreo 40 mil in mana. Da, firme din Grecia, Italia, Turcia, noi ce dracu suntem? Latino-țigano-rusofili, de nevoie mare pro americani si pro europeni. Pentru ca nu-i asa, suntem curve si ne dam pe langa aia care au banii. Mi se pare o nebunie sa te dai pe langa falitii istoriei (rusii si copiii lor interni de astazi din Romania, care sunt psdistii si aurarii, lingurarii de Paris - cioranii), trebuie sa sugem pula cui vine cu banii si pleaca cu ei dar ne lasa in tara autostrazi, si bani de papa, caca somn si cate un futai la o luna odata. Natalitatea a scazut si scade, cine dracu va mai plati dupa 2030 pensiile si salariile bugetarilor? Vin asiaticii la noi sa se stabileasca aici? Nu vin de tot, numai daca au loc dezastre climatice. O economie are multe ramuri, noi dupa 31 ani nu avem bani sa ne facem propriile firme tari, lucram cu cei mai de jos (vezi cazul Artic cu Arcelik). Sclavi am fost, sclavi vom ramane inca 30 de ani comparativ cu vestul. Si ar mai fi de luat in vedere si schimbarile climatice, resursele, se preconizeaza ca dupa 2050 se va termina petrolul, gazul dupa 2070 si el, masinile devin electrice, dar mult mai scumpe, noi ne vom afuma pe mai departe cu dieselurile vesticilor, totusi, daca mai sunt 30-50 de ani de lejeritate industriala si climatica, de ce sa nu profitam? de ce sa nu fim niste sclavi fericiti ? 

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

 

 

Razi tu razi dar el si tapu Constantinescu sunt singurii care nu si-au tras viloaie pe la Miami din bani nostri ciorditi.

Asta ca sa nu comparam intelectual un prof universitar cu un marinar betiv si afemeiat sau un profesor ratat dr fizica cu un usor retard in exprimare.[/quot

 

Nu și au tras vile, dar alții de pe lângă ei au tras tunuri grele.!!

Clar. Eu vorbeam de ei. Ei si familiile lor lor nu si-au tras sau nu au etalat opulenta. din contra.

Noua gasca a lui Udrea Elena KIW si Base vor sa fie mai cocalari ca mine, e la moda 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

Cred ca urmatorii politicieni or sa se pise pe Tzanca Uraganu si o sa faca videoclipuri de diss cu "Sarakule" 

 

cand a aparut prostitutia in RO? prin 2000-2001, odata cu manelistii, au viata mea .. minunata! e rau ca a aparut? nu, e rau ca nu e reglementata si impozitata, iar pe spinarea curvelor au aparut proxenetii muzicali care au impus un trend cultural si moral (acela ca e bine sa fi curva si nu om cinstit) intregii societati, acum ar fi cazul ca cineva sa puna piciorul in prag, pentru ca nu suntem in America Latina, om fi noi latini rusificati dar din UE noi nu putem iesi, ca n-avem pe urma papa caca somn..  :laugh2

Link spre comentariu

Foarte frumos profesore dar te-ai intrebat de ce acest partid e cel mai injurat?

 

De ce la abuzurile guwernerului nu a mai iesit nimeni in strada?

Pentru ca PNL nu a dat ordonante de urgenta sa legalizeze furtul din bani publici si sa gratieze interlopi, violatori si politicieni corupti. 

  

PNL a tinut cu DNA,  multinationalele , cu ONG-urile, cu serviciile informationale, cu cele mai puternice entitati dintr-un stat modern din secolul 21,   PSD le-a persecutat, de aia si-a luat-o. 

 

PNL e pro-european si globalist, PSD  e anti-european si anti-globalist. Pentru ghertoiu de la oras, e mai avantajos sa fie un partid de DREAPTA la guvernare, fata de PSD care mai mult favorizeaza taranoiul de la sat. 

 

 

 

 consumul de servicii si produse neesentiale a fost si va fi mai mare intr-o perioada psd decat una pnl. daca nu ma crezi intreaba un fotograf.  ei au calculele facute. sau intreaba alt prestator de servicii neesentiale si verifica si tu.

 

Nu prea e vreme de facut nunti si botezuri cand sunt mai mult inmormantari si 10 000 de cazuri pe zi!  

 

 

 

 

 

 

Razi tu razi dar el si tapu Constantinescu sunt singurii care nu si-au tras viloaie pe la Miami din bani nostri ciorditi.

Asta ca sa nu comparam intelectual un prof universitar cu un marinar betiv si afemeiat sau un profesor ratat dr fizica cu un usor retard in exprimare.

 

Cu Constantinescu ai mare dreptate, a fost poate singurul presedinte bun de dupa 1989! 

 

 

Insa cu Iliescu n-ai dreptate. Vezi ca Bot l-a vizitat si a vazut ca e un sarac cinstit cu un viloi   la care vreo 70% din populatia Romaniei numai ar visa.  

 

 

 

 

 

Alea 80 de miliarde de euro intra in Romania si ies a doua zi prin Astaldi ca sa nu zic BRD BCR ING samd.

Iar aia de la tara preafericitii care vor obtine un loc de munca din banii aia vor primi chiar fabuloasa suma de 2000 de lei in mana. Deci din 80 de miliarde vreo 79 ajung la austrieci spanioli si nemti iar 1 miliard in buzunarele la sklavi. Bv. Votati PNL 🤣🤣🤣

S-o crezi tu ca banii aia ajung unde crezi tu.

Aia sunt bani strict pentru sosele, autostrazi, spitale,infrastructura, parcuri, scoli, securitate.  

Si 1 miliard de euro daca intra si e bine investit, tot e mai bine decat PSD care n-a facut nimic  in  cei 7 ani de guvernare.  

Link spre comentariu

Vedeți, bă, că încălcați legea, cu campaniile astea electorale, mai ales depresivu'!

 

P.S. Mergeți la vot și votați cum vrea pula voastră!

Bosorogule, plimba ursul.

Vezi ca pe Softpedia, pe poiana lui iocan, la ora asta, sunt alti 100 de bosorogi ca tine care trancanesc despre politica.

Link spre comentariu

Bosorogule, plimba ursul.

Vezi ca pe Softpedia, pe poiana lui iocan, la ora asta, sunt alti 100 de bosorogi ca tine care trancanesc despre politica.

Predo tomitza vorbeste despre incalcarea legii, uita cum in 2017 a dat banii unei menore da 16 ani casa o futa 5 minute si restul timpului sa planga dupa raposata nevasta :x

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bosorogule, plimba ursul.

Vezi ca pe Softpedia, pe poiana lui iocan, la ora asta, sunt alti 100 de bosorogi ca tine care trancanesc despre politica.

Marș, bă, retardatule!

Să plimbe ursul să le spui celor ce nu au avut treabă și ai apărut tu!

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...