Sari la conținut

Veti vota PSD la alegeri?


Postări Recomandate

MARS BA OLIGROFENULE!

 

DA-TI-AS LABA PE MORMANTUL NEVESTEI SI CACA-M-AS PE MORMANTUL VITEI CARE TE-O FATAT!  

este clar, anca 4 ani de ciuma rosie, multzumim corporatisti, diaspora, oameni cu studii superioare, patroni de firma, ca va pisati pe el de vot! :X

 

hotnews.maps.arcgis.com/apps/Embed/index.html?webmap=7a8fd05a481a4aaf9e8adf3f122715f1&extent=17.4733,43.1264,32.206,48.6486&zoom=true&scale=true&legend=true&disable_scroll=true&theme=light

Link spre comentariu
Vizitator puloiu
Reputație: 0

Hai la vot si sa va futa TOMitA'n cur ! :) =)) 

 

1. Porcu' a mâncat, s-a îngrășat, dar stă-n coteț

2. Nu mai vrea să plece, scoateți-l dacă puteți!

3. A furat întruna, a supt cât a putut

4. Și tot mai vrea să fure acum, chiar dacă a pierdut!

5. Cocina e plină doar de din-ăstia ca el...

 

Link spre comentariu
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul

este clar, anca 4 ani de ciuma rosie, multzumim corporatisti, diaspora, oameni cu studii superioare, patroni de firma, ca va pisati pe el de vot! :X

 

hotnews.maps.arcgis.com/apps/Embed/index.html?webmap=7a8fd05a481a4aaf9e8adf3f122715f1&extent=17.4733,43.1264,32.206,48.6486&zoom=true&scale=true&legend=true&disable_scroll=true&theme=light

ce te asteptai prietene. acum ma trezii. si ma pregatesc de inca o tura de somn, ca nu mi-am revenit dupa noaptea grea. poate ma duc pe seara sa votez cu toata lumea, poate nu, poate votez PSD.  sta lumea acasa ca asa a zis arafat si gasca. lumea e speriata de covrig.  ce iti doresti? lume la vot... visezi prietene. e prea frig afara. si daca votul ar fi contat ar fi fost interzis. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Lisabona
  • Oras:Lisabona

Hai la vot si sa va futa TOMitA'n cur ! :) =)) 

 

1. Porcu' a mâncat, s-a îngrășat, dar stă-n coteț

2. Nu mai vrea să plece, scoateți-l dacă puteți!

3. A furat întruna, a supt cât a putut

4. Și tot mai vrea să fure acum, chiar dacă a pierdut!

5. Cocina e plină doar de din-ăstia ca el...

 

https://www.youtube.com/watch?v=GiDG_PX5s_8

:laugh2
  • Like 10
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul

Votati pizda, singura care ne asculta si iubeste !

un vot si de la mine pentru PIZDA. nimic nu se compara cu o pizda uda care vibreaza si se strange in jurul pulii mele cand are orgasm.

 

gata am spus destule. ma bag iar la somn.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

MARS BA OLIGROFENULE!

 

DA-TI-AS LABA PE MORMANTUL NEVESTEI SI CACA-M-AS PE MORMANTUL VITEI CARE TE-O FATAT!

 

Așa vorbește un userist, nervosule! Rușinică!

P.S Ești ardelean?

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator lancelot
Reputație: 0

Picon, fii atent la logica proștilor USR .Cu noi USR la guvernare, nu mai fură nimeni.  🤣PSD ul este vinovat că  am ajuns săraci,  au furat pe rupte. 🤣 păi Picon,  plătim instituții serioase să ne apere de hoți,  politie, parchet, DNA,  SRI .... ăștia au dormit în ghete?  Da cum să  zică un userist pârlit de ăștia?  Îi ușor..PSD fură singuri 😝Logică de găgă.

Link spre comentariu
On 12/2/2020 at 10:29 AM, chiorul1 said:

Cu tot respectul,va rog sa imi raspundeti la 3 intrebari:

 

Cum puteti explica actualilor sau viitorilor copiii ai dumneavoastra toata reactia aceasta a opozitiei like #rezist?!?

 

Care este solutia rationala, faci prezenta la vot si votezi pe altii, numai de ciuda psd ului?

 

Au oare partidele noastre sau macar unul educatie politica?

 

Sfatul meu este sa nu mergeti la vot,pt ca toti au un singur lucru in comun, parvenire.Daca chiar doriti sa schimbati ceva in tara asta, schimbati va pe voi, apoi faceti va datoria de cetateni iluminati,oferiti remedii zombiilor din jurul vostru,prin metode umaniste, nu extremiste.

 

Link spre comentariu

Puteti sa votati ce vreti in 2024 ca oricum va urma colapsul total si vom intra in incapacitate de plata  in 2025 si o sa ne intoarcem la traiul ......nu la ala din anii 80-90' (ca ala e LUX), ci la ala din anii 1820. 

 

Trebuie sa marturisesc ca @picon a avut dreptate in privinta USR-ului. USR-istii s-au dovedit a fi niste jegosi mai mari decat Citu si PNL-istii care vor macar sa guverneze. Numai scandal, isterie si certuri am primit de la USR-isti in ultimele 9 luni.   Acum s-au retras de la guvernare ca sa parieze pe un cal mort (Orban), iar Ciolos si Barna s-au apucat sa-si ia gatu' unul altuia.  Rusinos!  De primarii lor nu mai spun, sunt jalnici, au distrus putinele realizari pe care le-au facut primarii PSD-isti si PNL-isti dinaintea lor. 

Partidul asta  care s-a nascut speranta o sa moara urat! Ce tara sa salveze daca nu se pot salva pe ei? 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...