Sari la conținut

0730539670 bruneta voluptoasa / zona tineretului


Postări Recomandate

Vizitator monikaa
Reputație: 0
1 oră în urmă, bebe2014 a spus:

Eu te aștept cu nerăbdare. 

Nu am reușit să mă suprapun cu tine de data asta. 

Data viitoare trebuie să te vizitez neapărat. 

Crezi că poți să iei în calcul varianta unei locații în zona clasică pentru fete:  Piața Alba Iulia,  Bd Unirii,  Bd. Decebal, Burebista .

E destul de dificil de ajuns în zona Universitate pentru mulți dintre noi,  din cauza traficului și a parcării. 

Daaaar, nu mi place sa fiu unde sunt alte fete. 
am mai avut probleme in sensul ca erau barbati pe la scara si clientul meu nu a vrut sa urce, zicand ca “asteapta pestele meu la scara sa termin programarea” ... de aceea ma feresc. Dar oricum, vad ce gasesc. Pe Boteanu nu ma mai intorc oricum :))

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0

Aaaaaaaa ... și să mai zic ceva înainte sa uit ... 🤣🤣 

va rog... nu mai cereti confirmari video sau poze cu “piersicuța” mea. 🤣 

pentru curioși : am un piercing, mai sus un pic (nu în clitoris), am labiile mari și ... e gustoasă ! 🙈🙈 

app ... imi place-n Romania ... ai nostri compatrioți se descurcă de minune la oral .. am avut niște orgasme fantastice. ( să tot fie ) 😂😂 

gata, va las. Pupici 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 26 minute, monikaa a spus:

Daaaar, nu mi place sa fiu unde sunt alte fete. 
am mai avut probleme in sensul ca erau barbati pe la scara si clientul meu nu a vrut sa urce, zicand ca “asteapta pestele meu la scara sa termin programarea” ... de aceea ma feresc. Dar oricum, vad ce gasesc. Pe Boteanu nu ma mai intorc oricum :))

Sunt mulți tipi traumatizați,  care văd pești peste tot ... pe scara,   în scara,  lângă ei,  în bucătărie,  în camera alăturată , în bucătărie,  pe stradă..... peste tot Pești..... lasă-i în pace,  oricum,  probabil ca șansele ca genu ăsta de om să fie și un client etern nemulțumit și dificil, sunt destul de mari 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 27 minute, bebe2014 a spus:

Sunt mulți tipi traumatizați,  care văd pești peste tot ... pe scara,   în scara,  lângă ei,  în bucătărie,  în camera alăturată , în bucătărie,  pe stradă..... peste tot Pești..... lasă-i în pace,  oricum,  probabil ca șansele ca genu ăsta de om să fie și un client etern nemulțumit și dificil, sunt destul de mari 

Cred ca ai dreptate :))) 🥰

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
1 oră în urmă, calatoru1 a spus:

Buna! Pe unde te găsim?

Buna. Nu sunt in Bucuresti momentan si voi reveni in alta locatie. Voi scrie aici toate detaliile. Multumesc

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0

Hello guys 🤗

AM REVENIT IN BUC ! 

Program : 11:00-23:00

Locatie : zona Piata Universitatii / sector 1 ; str Ion Campineanu 25

Cadou : 200 ron/finalizare

              300 ron/ora

Service : preludiu intens; sex normal, oral, între sâni ; masaj; 69; french kissing; sărutări pe corp. 

🔞 oral neprotejat 🔞

🔞 diverse jucării 🔞

E92B3F69-74EA-4B9B-8CBF-8A43A822C78F.png.18d902f6244f151f2f6dd221603fd2d2.png

 

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 3 minute, Maa5--fu1 a spus:

Ion campineanu 25? Acolo parca stateau unele la un moment dat. Ai colege acum? 

Nu. Tot singura sunt. 
dar e posibil sa mai fi fost fete in ap asta 🤷🏻‍♀️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, monikaa a spus:

Dap :) 

Fructele proaspete de bună calitate sunt de obicei scumpe! 😄 (și dacă doriți calitate deseori trebuie să plătiți mai mult). Din păcate nu sunt în România în acest moment, dar cu siguranță vă voi face o vizită odată ce mă voi întoarce în Bucarest, I miss you badly baby! 😘

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 2 ore, jk2020 a spus:

Sunat azi la orele dupa-amiezii, trimis sms de confirmare cu o oră înainte, ajuns la fața locului,  nu răspunde la telefon... trageți voi concluziile!

Mhmm .... nu stiu exact despre ce vorbesti. 

Nu am primit niciun sms si nici apelurile. 

Ori am probleme cu semnalul/telefonul, ori nu stiu. Mi i s a mai intamplat dar degeaba o spun acum, ca n are relevanta  

Nu obisnuiesc sa fac d’astea si cred c am demonstrat pana acum. Daca nu pot confirma o programare din anumite motive, dau mesaj si anunt. Nu mi sta n caracter sa dau “țepe”. 

Deci, nu stiu exact ce s-a intamplat. 

Imi cer scuze. 

Link spre comentariu
Vizitator placerea_ta
Reputație: 0
3 hours ago, jk2020 said:

Sunat azi la orele dupa-amiezii, trimis sms de confirmare cu o oră înainte, ajuns la fața locului,  nu răspunde la telefon... trageți voi concluziile!

Tipa pare serioasa ... interesant ce zici.

Probabil ca în viitorul apropiat se vor cerne lucrurile.

Link spre comentariu
  • Oras:Green Field
  • Oras:Green Field

 

  Am sunat-o astazi pe la orele dupa-amiezii, mi-a raspuns si mi-a precizat ora de intalnire disponibila 19:30 (cu rugamintea de a-i trimite un sms de confirmare cu 1h inainte, lucru pe care l-am si facut!). Din asta se subintelege faptul ca intalnirea a fost fixata si, pratic, Monika stia ca are vizitator la ora respectiva. Cand am ajuns in zona, ba mi-a dat cu ton ocupat, ba i s-a inchis telefonul! 

  Indiferent de situatie, parerea mea este ca trebuie sa incerci sa contactezi cumva vizitatorul la ora de intalnire pentru a nu-l face sa astepte aiurea, daca stii ca ai probleme cu telefonul. Incerci sa eviti astfel de situatii pentru a nu da peste cap timpul vizitatorilor (mai ales daca stii ca ti s-a mai intamplat asa ceva).

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 3 ore, jk2020 a spus:

 

  Am sunat-o astazi pe la orele dupa-amiezii, mi-a raspuns si mi-a precizat ora de intalnire disponibila 19:30 (cu rugamintea de a-i trimite un sms de confirmare cu 1h inainte, lucru pe care l-am si facut!). Din asta se subintelege faptul ca intalnirea a fost fixata si, pratic, Monika stia ca are vizitator la ora respectiva. Cand am ajuns in zona, ba mi-a dat cu ton ocupat, ba i s-a inchis telefonul! 

  Indiferent de situatie, parerea mea este ca trebuie sa incerci sa contactezi cumva vizitatorul la ora de intalnire pentru a nu-l face sa astepte aiurea, daca stii ca ai probleme cu telefonul. Incerci sa eviti astfel de situatii pentru a nu da peste cap timpul vizitatorilor (mai ales daca stii ca ti s-a mai intamplat asa ceva).

Aici nu sunt de acord cu tine. Cer confirmare tocmai ptr a nu fi nevoita sa contactez eu clientul. Primesc 200 de apeluri pe zi, este greu sa i contactez pe toti... 

anyway, imi cer scuze inca o data. O sa mi schimb telefonul ptr ca este o problema. 
chiar sunt serioasa si nu mi place cand se intampla chestii de genu’ ... 

imi pare rau .... o seara frumoasa. 

Link spre comentariu

Vizitator lexandk
Reputație: 0

Colegu’ jk2020, la 19:30 am fost eu programat, deci n-aveai cum 😃 Eram acolo cand a citit mesajul si mi-a aratat telefonul, nu avea niciun mesaj/apel. 


Anyways! 
 

Am fost la Monika si pe langa faptul ca ne-am futut bine, am ras de ne-am spart 😂 Monika e o tipa super joviala, amuzanta si ai ce povesti cu ea. Am apreciat ca e foarte profi (are multa experienta) si nu iti pune 100 de intrebari despre tine, mentine conversatia despre alte subiecte generale. 
 

Actiunea a fost top, primul numar ON + finalizare pe sani si al doilea numar ON + NP, finalizare in prezervativ. 
 

Nu dau note ca nu e cazul, tine fix de gusturile fiecaruia. 
 

Spun doar ca, onest, daca vrei sa te distrezi cu o tipa “sanatoasa”, cu tate geniale, corp misto, experienta in ceea ce face si mega amuzanta, mergi la Monika cu incredere 👌

Multumesc, Monika. M-am distrat pe cinste! 😂 Te pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...