Sari la conținut

0730539670 bruneta voluptoasa / zona tineretului


Postări Recomandate

Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 2 minute, incepator2 a spus:

 

Tu ai spus chestia asta, nu eu. Și ai mai și accentuat litera „L” de la final

N a fost intentionat. Greseala de “tastatura” la telefon. Sorry daca a fost interpretat aiurea. 

Link spre comentariu
  • Oras:Nordului
  • Oras:Nordului
21 minutes ago, monikaa said:

Wow .. mereu am fost activa. Si nu m am suparat. Am incercat sa evidentiez niste lucruri care sper sa nu se mai intample. Si woooowww .. ti am mai povestit asta cand ai fost la mine. Remember ? Woooow 🤦🏻‍♀️

Mai uita omu 😂

Link spre comentariu
Acum 6 minute, monikaa a spus:

Well ... nu vorbi daca nu stii ! 
n am stat in chirie si chiar aveam centrala ... si mereu am avut centrala

..

de aproape un an stau in Buc, in chirie (daca vrei neaparat sa stii) .. si este prima oara cand stau cu caldura si apa De la stat. Si e groaznic ! Si nu ma alint. Chiar e groaznic. Mai ales in job ul asta cand vin oameni la tine si nu poti sa i bagi in dus cand tu ai apa rece ca gheata ....

Ok, scuzele mele. Dar aud foarte multe fete spunând, ăsta e apartamentul meu, și apoi le auzi, dar chirie nush cât. Păi ori e apartamentul tău, ori nu ?
Și centrala nu se pune, că eu nu am centrală.

Iar dacă nu ai căldură și nici apă caldă cu tot cu centrală, atunci îmi pare rău de tine.

Ce mi se pare ciudat e că ai zis că nu stăteai în chirie, iar acum stai..
Invers mai înțelegeam, dar așaa..

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 28 minute, dogeatkitkat a spus:

Hmmmm, am fost demult la tine, vrei sa imi zici ca mai stii cine sunt si ce am discutat? Chiar m-ai lasa masca si asta inseamnand ca probabil chiar ti-a facut placere intalnirea daca intr-adevar tii minte. 

Imi face placere fiecare intalnire si tin minte tot atata timp cat e totul ok ptr mine. Si stiu cand ai fost, iarna trecuta, pe Campineanu :) 

mi ai lasat comm crezand ca nu stiu cine esti ? :)))

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 29 minute, incepator2 a spus:

Ok, scuzele mele. Dar aud foarte multe fete spunând, ăsta e apartamentul meu, și apoi le auzi, dar chirie nush cât. Păi ori e apartamentul tău, ori nu ?
Și centrala nu se pune, că eu nu am centrală.

Iar dacă nu ai căldură și nici apă caldă cu tot cu centrală, atunci îmi pare rău de tine.

Ce mi se pare ciudat e că ai zis că nu stăteai în chirie, iar acum stai..
Invers mai înțelegeam, dar așaa..

Eu n am Zis niciodata ca nu stau in chirie. Sunt Constanteanca, n am stat in chirie acolo ..: am ap in Buc, in sect 6(cum am zis), n am stat in chirie pana anul asta in februarie cand mi am inchiriat in Buc, in sect 3. Nu stiu ce ai inteles tu ... dar eu n am vb aiurea ....

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe
16 minutes ago, monikaa said:

Imi face placere fiecare intalnire si tin minte tot atata timp cat e totul ok ptr mine. Si stiu cand ai fost, iarna trecuta, pe Campineanu :) 

mi ai lasat comm crezand ca nu stiu cine esti ? :)))

M-ai uns la inima si mi-ai dat cu tesla in coaie in acelasi timp. 

Link spre comentariu
Acum 13 minute, monikaa a spus:

Eu n am Zis niciodata ca nu stau in chirie. Sunt Constanteanca, n am stat in chirie acolo ..: am ap in Buc, in sect 6(cum am zis), n am stat in chirie pana anul asta

Atunci de ce mi-ai dat minus ? Ok.. o las așa că văd că nu prea știi să explici, și tot tu ești cea care te superi.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 1 minut, dogeatkitkat a spus:

M-ai uns la inima si mi-ai dat cu tesla in coaie in acelasi timp. 

Buuuunnn ... hai ca dorm linistita acum 🤣 pupici 🤗😘

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 2 minute, incepator2 a spus:

Atunci de ce mi-ai dat minus ? Ok.. o las așa că văd că nu prea știi să explici, și tot tu ești cea care te superi.

Really? Eu nu ma supar deloc ! De fapt, ai nevoie de cateva ore si catevw milioane ca sa ajungi sa ma superi 🤣🤣 

Ti am dat minus la chestia aia cu chiria ptr ca si vorbit in necunostinta de cauza :) 

daca nu stiu sa explic, te rog sa mi spui ce n ai inteles ... fac tot posibilul sa ma fac inteleasa (de tine) 🤦🏻‍♀️🙄☺️

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Chiar acum, monikaa a spus:

Really? Eu nu ma supar deloc ! De fapt, ai nevoie de cateva ore si catevw milioane ca sa ajungi sa ma superi 🤣🤣 

Ti am dat minus la chestia aia cu chiria ptr ca si vorbit in necunostinta de cauza :) 

daca nu stiu sa explic, te rog sa mi spui ce n ai inteles ... fac tot posibilul sa ma fac inteleasa (de tine) 🤦🏻‍♀️🙄☺️

Hai c am scris aiurea. Ora e de vina 🤣🤣 

cateva* 

ai* 

pupici 

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
La 20.10.2021 la 12:17, bolly123 a spus:

(Sorry for the English)

Recently visited, very open and friendly and makes you feel comfortable, beautiful body. No rush. Clean and modern apartment

ON - 9

NP- 8

FK - 10

Location- 9

Recommend!

Thanks 🙏🏼

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...