Sari la conținut

0730539670 bruneta voluptoasa / zona tineretului


Postări Recomandate

  • Oras:Da
  • Oras:Da

Frumooooos acum mai ai ++++ 😍😍😍    mai bine inseamna ca esti mai buna ,  pai mai sunt si cei care prefera plinutele pt ca oasele sunt pt caini daca nu stiai,din contra  , o femeie trebuie sa ai pe ce buna mana ! aia e femeie adevarata 

  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 58 minute, TataViper a spus:

Frumooooos acum mai ai ++++ 😍😍😍    mai bine inseamna ca esti mai buna ,  pai mai sunt si cei care prefera plinutele pt ca oasele sunt pt caini daca nu stiai,din contra  , o femeie trebuie sa ai pe ce buna mana ! aia e femeie adevarata 

Well .. nu ma gandesc la ce prefera barbatii ... nu mi place mie, de mine. O sa incerc sa mi fac cateva. 

Postez maine 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
  • Oras:Zona aproximativa scrisa recenzie=TIMP CASTIGAT!
2 hours ago, lilisor95 said:

Esti frumoasa chiar daca te-ai ingrasat,sunt destui care cauta fete '' rubensiene '' stai linistita

 

22 minutes ago, monikaa said:

That s me . 

Care i faza ?! :)).

E de bine, chill out !💋

Link spre comentariu
  • Oras:Da
  • Oras:Da
Acum 1 oră, monikaa a spus:

Well .. nu ma gandesc la ce prefera barbatii ... nu mi place mie, de mine. O sa incerc sa mi fac cateva. 

Postez maine 😘

nu inteleg de ce esti asa dura la adresa ta ? tu si multe altele . cand tu esti perfecta asa cum esti !  daca ai avea 200 de kg cu as inelege !  Multe schilofibre si-ar dorii sa fie in locul tau ! tu realizezi ca multi sunt aici pe profil tocmai ca esti asa mai plinuta sau cum zici ... Fi mai blanda cu tine asculta la tata ce zice 

  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 2 minute, TataViper a spus:

nu inteleg de ce esti asa dura la adresa ta ? tu si multe altele . cand tu esti perfecta asa cum esti !  daca ai avea 200 de kg cu as inelege !  Multe schilofibre si-ar dorii sa fie in locul tau ! tu realizezi ca multi sunt aici pe profil tocmai ca esti asa mai plinuta sau cum zici ... Fi mai blanda cu tine asculta la tata ce zice 

Repet ... nu ma intereseaza ce vor barbatii ! 

Sunt in job ul asta de ff mult timp. Stiu ca 80% dintre barbati ma plac asa cum sunt .... 

Eu nu ma plac pe mine si d aia ma si consum la anumite comentarii ...  

Anywaaaaayy .... nu mai conteaza :)

Link spre comentariu
  • Oras:Da
  • Oras:Da
Acum 3 ore, monikaa a spus:

Repet ... nu ma intereseaza ce vor barbatii ! 

Sunt in job ul asta de ff mult timp. Stiu ca 80% dintre barbati ma plac asa cum sunt .... 

Eu nu ma plac pe mine si d aia ma si consum la anumite comentarii ...  

Anywaaaaayy .... nu mai conteaza :)

sa fac o gluma daca tu nu te placi pe tine atunci ce pretentii mai ai la altii ? 😂😂

Asta e cea mai mare prostie , si daca nu ai avea o mana sau un picior si te-ai uitat in oglinda tot perfecta ar trebuii sa te vezi , indiferent de ce zic altii !  Tu ai o problema cu stima de sine ! invata sa te iubesti si sa te apreciezi mai mult asta o sa te ajute sa arati asa cum vrei !  Nu vreau sa ma dau filozov dar stii vorba aia  Esti ceea ce gandesti !!  Daca nu iti schimbi modul de gandire despre tine insuti nu o sa ajungi niciodata la corpul dorit sau la ce mai vrei tu !  Pai daca tu acum cand inca mai esti tanara ai parerea asta cand ai avea 50 de ani ce mai zici ? 

  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
3 minutes ago, mihai 456 said:

Nu văd nimic

Ia-ți mâinile de pe ochi!

P.S.: Pe PC: triplu-click pe adresă, click-dreapta, Open link in new tab. Pe telefon/tabletă: nu știu alții cum sunt, dar eu cu deștele pe touch nu le am (umblă vorba că m-aș descurca prin alte părți; așa o fi - eu nu mă pronunț; lauda de sine...), așa că mult succes să selectezi adresa întreagă...

Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 8 ore, eturit a spus:

Ia-ți mâinile de pe ochi!

P.S.: Pe PC: triplu-click pe adresă, click-dreapta, Open link in new tab. Pe telefon/tabletă: nu știu alții cum sunt, dar eu cu deștele pe touch nu le am (umblă vorba că m-aș descurca prin alte părți; așa o fi - eu nu mă pronunț; lauda de sine...), așa că mult succes să selectezi adresa întreagă...

De pe tel copy-paste pe o pagina de google :)

Link spre comentariu
  • Oras:*
  • Oras:*

Astazi am cunoscut-o si eu pe d-ra Monica (si pe catelul ei, Joy), ceea ce mi-a facut o reala placere.

Programarea de 30 min. a fost stabilita prin SMS si respectata de ambele parti, desi eu am ajuns mai curand si am asteptat pana la momentul convenit dar asta nu m-a deranjat, e mai bine sa ajung mai devreme decat mai tarziu.

La ora convenita am primit datele exacte si am urcat apoi pana la usa d-rei Monica. M-a intampinat o femeie frumoasa, cu forme, imbracata foarte provocator. Mi-a placut ce am vazut asa ca am cerut sa trecem la actiunea mea preferata, oralul protejat. 

Iar actiunea a fost excelenta, cu alternari de ritm si mangaieri la oo pana ce n-am mai rezistat si am terminat. Dupa aceea mi-a mai ramas timp pentru o scurta discutie despre diverse, inclusiv catelul ei foarte simpatic. Apoi am plecat intr-o stare definitely very positive.

Asadar, notele mele sunt:

Locatie - 9. Nu prea mare, dar curata si dotata cu tot ce trebuie, inclusiv dormitor, unde a avut loc actiunea.

Domnisoara - ca intotdeauna nu dau note in aceasta privinta, consider ca orice femeie e frumoasa cel putin cat e in limitele normalului. Iar Monica este o femeie frumoasa la fata, destul de inalta si cu forme curvy. Cu alte cuvinte, asa cum trebuie sa fie o femeie pentru cei care prefera acest gen, deci si pentru mine.

Actiunea (oral protejat) - 9.8. Singurul motiv pentru care nu dau 10 este ca perfectiunea nu exista si prefer sa mentin o oarecare doza de obiectivitate. Dar a fost exact pe gustul meu si as acorda un 10 daca as fi 100% subiectiv.

Halatul - 150 RON pentru 30 min.

Concluzia - o intalnire cu un final aproape perfect. Deci de revenit, pentru mine.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator monikaa
Reputație: 0
Acum 9 ore, natoporus a spus:

Astazi am cunoscut-o si eu pe d-ra Monica (si pe catelul ei, Joy), ceea ce mi-a facut o reala placere.

Programarea de 30 min. a fost stabilita prin SMS si respectata de ambele parti, desi eu am ajuns mai curand si am asteptat pana la momentul convenit dar asta nu m-a deranjat, e mai bine sa ajung mai devreme decat mai tarziu.

La ora convenita am primit datele exacte si am urcat apoi pana la usa d-rei Monica. M-a intampinat o femeie frumoasa, cu forme, imbracata foarte provocator. Mi-a placut ce am vazut asa ca am cerut sa trecem la actiunea mea preferata, oralul protejat. 

Iar actiunea a fost excelenta, cu alternari de ritm si mangaieri la oo pana ce n-am mai rezistat si am terminat. Dupa aceea mi-a mai ramas timp pentru o scurta discutie despre diverse, inclusiv catelul ei foarte simpatic. Apoi am plecat intr-o stare definitely very positive.

Asadar, notele mele sunt:

Locatie - 9. Nu prea mare, dar curata si dotata cu tot ce trebuie, inclusiv dormitor, unde a avut loc actiunea.

Domnisoara - ca intotdeauna nu dau note in aceasta privinta, consider ca orice femeie e frumoasa cel putin cat e in limitele normalului. Iar Monica este o femeie frumoasa la fata, destul de inalta si cu forme curvy. Cu alte cuvinte, asa cum trebuie sa fie o femeie pentru cei care prefera acest gen, deci si pentru mine.

Actiunea (oral protejat) - 9.8. Singurul motiv pentru care nu dau 10 este ca perfectiunea nu exista si prefer sa mentin o oarecare doza de obiectivitate. Dar a fost exact pe gustul meu si as acorda un 10 daca as fi 100% subiectiv.

Halatul - 150 RON pentru 30 min.

Concluzia - o intalnire cu un final aproape perfect. Deci de revenit, pentru mine.

 

Multumesc ptr recenzie 😚 

Esti binevenit oricand 😚😚

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...